عنوان ندارم حالا كه اينطور شد!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Medical_Girl

عضو جدید
خوبه حالا ميگم من اومدم ي تحولي عظيم در زمينه تاپيك گوشي ها ايجاد كردم.بعد تاپيك من اينجا شكوفا شد.حالا عوض تقدير و تشكر از من گرفتين تاپيكمو بستين؟!!

عجب بابا!! دمتون گرم! اصا بيخيال گوشي شدم!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدین ؟!؟!؟!
خوبه حالا ميگم من اومدم ي تحولي عظيم در زمينه تاپيك گوشي ها ايجاد كردم.بعد تاپيك من اينجا شكوفا شد.حالا عوض تقدير و تشكر از من گرفتين تاپيكمو بستين؟!!
تاپیک شما چه ربطی به شکوفایی این بخش داره ؟!؟!؟! :surprised:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
توی بخش پرسش و پاسخ و مشاوره برای اینکه از بهم ریختن تالار و گیج شدن کاربرا پرهیز بشه بعد از راهنمایی های تکمیلی توسط بنده و همکاران تاپیک بسته میشه تا دوستان دیگه سوالاتشون رو توی اون تاپیک نپرسند.
در ضمن تالار موبایل نیازی به شکوفایی شدن توسط شما نداره

آخرین ویرایش:

Medical_Girl

عضو جدید
اوهو اينارو! اگه چشاتونو وا كنين ميبينين از وقتي من اومدم و سوالمو در زمينه گوشي پرسيدم بعدش چند تاپيك ديگر احداث شد!!!!تاپيكتون زير خا كي بودددد!!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اوهو اينارو! اگه چشاتونو وا كنين ميبينين از وقتي من اومدم و سوالمو در زمينه گوشي پرسيدم بعدش چند تاپيك ديگر احداث شد!!!!تاپيكتون زير خا كي بودددد!!!
دوست گلم به نظرتون نمیشه دوستانه تر صحبت کرد ؟!؟!؟!
این که میگین تاپیک شما باعث رونق گرفتن بخش موبایل شد نظر شماست و قطعا قابل احترامه . ولی کاملا باهاتون مخالفم !!!
حالا مشکلتون چیه ؟! تاپیکتون قفل شده ؟! خوب از اول تاپیکتونو استارت بزنین یا به مدیرا بگین تاپیکتون رو باز کنن ...
دیگه نیازی به این همه دعوا و ... نداره که ...

موفق باشین !!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
شما برو یه نگاه به آخرین پستت بنداز توی اون تاپیک.بعد از پست شما ببین چند نفر سوال های شخصی خودشونو که طبق قوانین باید یه تاپیک واسش باز کنن پرسیدن؟ اینطوری که نمیشه رفیق. توی اون تاپیک شما به اندازه کافی راهنمایی شدین.تاپیک هم داشت منحرف می شد.
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا