عمق اعتماد به نفس ؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه مردم همیشه وقتی حرفی رو میزنن ، با اعتماد به نفس بالا و با قطعیت حرف میزنن،(خیلی ازحرفاشون هم کلیشه ای است. ).چطوره که هیچکس به عقاید خودش شک نمیکنه و خیلی هم اصرار داره که عقیده ش درسته ولی فکر نمیکنه که شاید دیگران هم حق داشته باشن.

آخرین ویرایش:

ali199_1991

کاربر بیش فعال
سوال شما کلی هست...!
ولی به نظر من ، در خیلی موارد اونایی که دیدم سواد پایینی دارن ؛ برعکس اعتماد به نفس بالاتری داشتن!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال شما کلی هست...!
ولی به نظر من ، در خیلی موارد اونایی که دیدم سواد پایینی دارن ؛ برعکس اعتماد به نفس بالاتری داشتن!
از چه نظرکلی است؟
چه میزان سواد و کدام نوع سواد منظورتونه ؟ سواد علمی , سواد تجربی , سواد آکادمیکی یا .......

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتماد ب سقف هم دورانی داشت ... شما منظورتون خیلی کلی در چ زمینه ای اعتماد ب نفس میخوای ؟؟؟

مگه من گفتم اعتماد به نفس میخوام؟ شما متن تاپیک رو بدقت بخون . هه چی رو واضح نوشتم.

ali199_1991

کاربر بیش فعال
از چه نظرکلی است؟
چه میزان سواد و کدام نوع سواد منظورتونه ؟ سواد علمی , سواد تجربی , سواد آکادمیکی یا .......

کلا هر کسی که فک می کنه خیلی می فهمه! حالا چه تجربه ای و چه علمی و...

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال شما کلی هست...!

به من ایراد میگیری که کلی گوئی کردم. ولی جواب خود شما هم با کلا شروع شده و ادامه یافته.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما چرا صدبار الکی ویرایش زدی که تاپیکتون درصدر وقایع باشه؟.

الکی نبود. ویرایش رو عمل نمیکرد و همان جمله اول تکرار میشد تا اینکه بالاخره ویرایش شد. در ضمن این صدر وقایع که میگی , من چیزی ازش نفهمیدم. کدام وقایع ؟ این که من نوشتم , لفظ هست و لازمه معنی بشه .

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
الکی نبود. ویرایش رو عمل نمیکرد و همان جمله اول تکرار میشد تا اینکه بالاخره ویرایش شد. در ضمن این صدر وقایع که میگی , من چیزی ازش نفهمیدم. کدام وقایع ؟ این که من نوشتم , لفظ هست و لازمه معنی بشه .

باشه.
وقایع منظورم وقایع اتفاقیه باشگاه بود.

• Like

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقایع اتفاقیه یه روزنامه بود که دوره قاجار چاپ میشد . مگه باشگاه هم از این روزنامه ها داره ؟

ازاینجور حرف زدن ها دیگه دست بردارید.... از منم این سوالاتی که به من مربوط نیست نپرسید.

• Like

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منم شایعاتی در مورد افرادی که فک میکنن خدا فقط اونا رو هدایت کرده...یا کسایی که فک میکنن زاویه دیدشون به دنیا بهترین زاویه دیده........یا اونایی که رسالتشون به راه راست هدایت کردن ما( یعنی هدایت به مسیری که خودشون توشن ) هست رو شنیدم.....یعنی صحت داره این شایعات؟؟
یعنی ادمایی هستن که فک کنن بقیه باید مثل اونا زندگی کنن ؟؟:surprised:
خیلی موجودات خطرناکین اینا.....ازشون دوری کنید

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
باشه.
وقایع منظورم وقایع اتفاقیه باشگاه بود.

:razz:
دوس داشته
ایا مشکلی هست؟؟
مگه تو باشگاه واقعه ی دیگه ایم رخ میده؟؟
دیگه گذشت اون زمون که پر از واقعه بودیم:razz:

• Like

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازاینجور حرف زدن ها دیگه دست بردارید.... از منم این سوالاتی که به من مربوط نیست نپرسید.

دوست عزیز , شما همان بار اول که به تاپیک من تشریف آوردی , بجای بحث روی موضوع تاپیک , گفتی که من صد بار وبرایش میکنم که تاپیک من تو صدر وقایع باشه . درسته ؟
من هم معنی صدر وقایع رو پرسیدم , شما گفتی : وقایع اتفاقیه باشگاه . درسته ؟
بعد هم که معنی اونو پرسیدم , داری همینو که بالا گفتی میگی.
خوب من استاتر تاپیک هستم و باید جوابگو باشم . درسته؟
شما لطف کن تاپیک رو به حاشیه نکش. مرسی
هر نظری هم در مورد موضوع تاپبک داشتی , با احترام میپذیریم. :gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشاء بیست میگرفتی؟ باید دلیل بگی،با جوابهای تلگرافی نتیجه غلط از کار در میاد.مگه اینکه فک کنی عقل کل هستی .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم شایعاتی در مورد افرادی که فک میکنن خدا فقط اونا رو هدایت کرده...یا کسایی که فک میکنن زاویه دیدشون به دنیا بهترین زاویه دیده........یا اونایی که رسالتشون به راه راست هدایت کردن ما( یعنی هدایت به مسیری که خودشون توشن ) هست رو شنیدم.....یعنی صحت داره این شایعات؟؟
یعنی ادمایی هستن که فک کنن بقیه باید مثل اونا زندگی کنن ؟؟:surprised:
خیلی موجودات خطرناکین اینا.....ازشون دوری کنید
چرا باید ازشون دوری کنیم.بی دلیل که نمیشه بگی خیلی موجودات خطرناکین اینا ؟ در ضمن استفاده از کلمه موجودات برای انسان غلط هست ، خطرناک بودنشون هم بی معنی است.مگه اینکه بتونی گفته خودت رو ثابت کنی.