علاقه مندان به نقاشی

پری

عضو جدید
سلام شیدای گلم نذار خانوادت رو هدفات تاثیر بذارن تو نقاش بزرگی می شی اگه ادامه بدی

پری

عضو جدید
من یه پیشنهاد دارم، از اونجایی که کار مدادرنگی شما خیلی زیبا بود ، یه کمی راجع به تکنیک مدادرنگی برامون توضیح بدید!

ممنون از تعریفتون اما اینا مداد رنگی ایرانی هست اگه پول داشتین مدادرنگی فابر کاستل بخرین خیلی کارتون راه می افته عزیزم من مداد رنگی رو تو ضیح می دم اما باید اول کلاس های ترم قبل رو یاد بگیرین مخصوصا کلاس های ترکیب رنگ

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از تعریفتون اما اینا مداد رنگی ایرانی هست اگه پول داشتین مدادرنگی فابر کاستل بخرین خیلی کارتون راه می افته عزیزم من مداد رنگی رو تو ضیح می دم اما باید اول کلاس های ترم قبل رو یاد بگیرین مخصوصا کلاس های ترکیب رنگ

خوب من علاقه زیادی به نقاشی داشتم و یه کم هم کار کردم ، رو طراحی اجسام و دست و فیگور ، با مدادرنگی و پاستل و گواش و آبرنگ و اکریلیک و اکولین و رنگ روغن هم کار کردم ، ترکیب رنگ رو به خوبی میدونم ولی میخواستم یه کمی از تجربیات شما هم یاد بگیرم اگر لطف کنید .:w34:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به هنرمندان عزیز :gol::heart:

من هم گاهی نقاشی هایی میکشم ولی فقط در حد تفریحی هست و هیچ ادعایی توی این زمینه ندارم دو تا از نقاشی هامو میزارم ببینید .;)

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولی Emy Lee خواننده گروه Evanescence هست که یه جورایی عاشقشم :heart: ..

دومی هم از روی ویدیو NUMB__Linkin park کپچر کردم و از روش کشیدم عاشق این آهنگم :heart:

ghisoo_tala

عضو جدید
سلام شیدای گلم نذار خانوادت رو هدفات تاثیر بذارن تو نقاش بزرگی می شی اگه ادامه بدی

سلام عزیزم بله حق با شماست ، منم تو این 11 سال خیلی تلاش کردم که متقاعدشون کنم ولی فقط یه جمله بهم گفتن ( بعد از تموم شدن درسات ) الانم از همیشه بدتر ، به هر حال اگه عمرم به دنیا باشه یه روز به هدفم میرسم ، الانم یکی از طرفدارهای پروپاقرصتم حتی اگه نقاشی نکشم :gol::gol::gol::love:

ghisoo_tala

عضو جدید
راهنمایی هایی که برای بچه ها میکنی حتما یادداشت می کنم تا هر وقت خواستم شروع کنم ازشون استفاده کنم ،مرسی گلم:gol::gol::gol:

پری

عضو جدید
اولی Emy Lee خواننده گروه Evanescence هست که یه جورایی عاشقشم :heart: ..

دومی هم از روی ویدیو NUMB__Linkin park کپچر کردم و از روش کشیدم عاشق این آهنگم :heart:

سلام ممنون از لطفت که نقاشیاتو گذاشتی کارت خیلی خوبه اما نیاز به کلاس داری اگه ادامه بدی واگه سعی کنی از روی طبیعت کار کنی بهترم میشی جرعت تو نقاشی حرف مهمی میزنی که شما داری واز رنگ گذاشتن نترسیدی اما یه کم خشن کار کردی وبا محو کن محو نکردی در مجموع اگه تقلب نکرده باشی واز رو ننداخته باشی طراحیت خیلی خوبه سایه هاتم خوبه اما نیاز به تمرین داری تا لطیف تر بشن برای این کارباید تعداد دفعات رنگ گذاشتن رو بیشتر کنی واز قدرت دستت کم کنیمداد رو از بالاش بگیری و آروم بکشی مطمئنم خیلی خوب پیش می ری ونکته ی مهم از پنبه اگه بتونی استفاده کنی برای محو کردن کارات عالی میشه اما یه کم سخته امتحانش کن بهم بگو چطور شد بازم ممنون که کاراتو گذاشتی گلم

آخرین ویرایش:

پری

عضو جدید
قول

قول

بچه ها قول می دم تا چند روزه آینده کارای طراحی اجزای صورتم رو بذارم شاید سایه هاش بهتون کمک کرد:):w24:

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس کارات چی شد من هنوز منتظرم:cry:

:gol:سلام پری جان شرمنده ...:gol:
:gol:حالم خوب نبود این چند وقته امشب حتما می ذارم :redface::gol:
:gol:امیدوارم از پست قبلیم فکر نکرده باشی که یه طراح حرفه ای هستم :biggrin::gol:
:gol:فقط بعضی وقت ها کار می کنم و می دونم خیلی اشکال دارم ...:D:gol:

پری

عضو جدید
:gol:سلام پری جان شرمنده ...:gol:
:gol:حالم خوب نبود این چند وقته امشب حتما می ذارم :redface::gol:
:gol:امیدوارم از پست قبلیم فکر نکرده باشی که یه طراح حرفه ای هستم :biggrin::gol:
:gol:فقط بعضی وقت ها کار می کنم و می دونم خیلی اشکال دارم ...:D:gol:
ممنون میشم ازت من خودمم جند روزه مریضم:cry::w27:

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:شرمنده پری جوون یه مشکلی برام پیش اومده صبح میذارم ... فعلا ... :gol:

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:یادم نرفته ها سر قولم هستم از صبح تا حالا دارم عکس میگیرم :gol:
:gol:دارم میرم جایی ، اومدم اپلود میکنم می ذارم:redface::gol: