...... عـــواقـب بــی نـمـــازی ......

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که کسی که درس نخونده هم ممکنه به موفقیت برسه که البته به تعریف موفقیت بستگی داره بازم .ولی اینجوری که شما دارین میگین کسی که نماز نخونه دیگه نابود میشه
یه سوال دیگه
برکت زندگی ما کمتره یا امریکایی ها؟(اکثرا نماز هم نمی خونن)

منم یه سوالی تو همین مایه ها برام پیش اومد که چطور کسایی که نماز نمی خونن و کلا بی دینن این همه موفقن وما جهان سومیم!
توی قرآن یه آیه ای به این مضمون هست که خداوند به هرکس به اندازه ای که تلاش کرده پاداش میده. اونا نتیجه ی تلاششونو میبینن.

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه سوالی تو همین مایه ها برام پیش اومد که چطور کسایی که نماز نمی خونن و کلا بی دینن این همه موفقن وما جهان سومیم!
توی قرآن یه آیه ای به این مضمون هست که خداوند به هرکس به اندازه ای که تلاش کرده پاداش میده. اونا نتیجه ی تلاششونو میبینن.
چه ربطی به نماز داشت؟...............ببین هر عملی عکس اعمل در پی داره.......هر کس تلاش کنه نتیجه ی کارش رو می بینه............شما هیچوقت در نوشابه رو با چکش باز نمی کنی..........پس برای پیشرفت باید تلاش ومدیریت پیشه کنی

www.iran_eng.com

عضو جدید
دقیقا همینه چرا باید وقتی با کارای منطقی می تونیم به جوابهای منطقی برسیم خودمون و دیگران رو گیج کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما همه ی تلاش و اینارو تو نماز خوندن میبینی ؟!!!

www.iran_eng.com

عضو جدید
چه ربطی به نماز داشت؟...............ببین هر عملی عکس اعمل در پی داره.......هر کس تلاش کنه نتیجه ی کارش رو می بینه............شما هیچوقت در نوشابه رو با چکش باز نمی کنی..........پس برای پیشرفت باید تلاش ومدیریت پیشه کنی
اما آن بلاهائي كه در دنيا ميرسد:

1-بركت از روزي وي بر داشته مي شود

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
رمز موفقیت برای ایمان به هرچیزی همان شعار معروف بیاندیش است. خودت باید به نتیجه برسی با دو دوتا چهارتا کردن.

www.iran_eng.com

عضو جدید
هر کسی بنا به دید خودش یه تعریفی از اینا داره!
یکی یه تعریف بده
من هیچ تعریف قابل قبولی ندارم
یعنی اگر دارم با مال بقیه کاملا در تضاده ایمان من مجموعه باورهایی که یا بصورتی کاملا منطقی برام اثبات شده یا تا حدودی برام اثبات شده طوری که حس می کنم درسته ولی راه حل دقیقش رو نمی دونم

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما همه ی تلاش و اینارو تو نماز خوندن میبینی ؟!!!

دقیقا نه، بستگی داره ، درهر زمینه ای که تلاش کنی خدا بهت بیشترشم میده، ما یقین پیدا میکنیم که تلاش در راه نماز نتیجه هایی داره ، می خونیم تا نتیجه شو ببینیم . تلاش در راه تحصیل نتیجه هایی داره می خونیم و....

www.iran_eng.com

عضو جدید
خب نماز تنها مهم نیست باید یه سری چیزا رو کاملا رعایت کنی...............................
خب پس به این خارجیهای نفهم یکی بفهمونه که باید چه چیزایی رو رعایت کنن تا برکت از زندگیشون برداشته بشه و ما هم برامون صحت این کلام بعینه اثبات بشه :biggrin:

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس به این خارجیهای نفهم یکی بفهمونه که باید چه چیزایی رو رعایت کنن تا برکت از زندگیشون برداشته بشه و ما هم برامون صحت این کلام بعینه اثبات بشه :biggrin:

کی گفته خارجیا نفهمن؟....................حتی نمی تونی درست صحبت کنی.............گفتم که هر عملی عکس العملی داره..........بعضیا در نعمت کامل به سر می برن اما هیچوقت سیر نمیشن.............این قناعت هست که برکته

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همه به خاطر زدن این تاپیک معذرت میخوام
اشتباه کردم
هدفم ترس و ..... مسائل نبود
اینجوری بیشتر به نفرت تبدیل شد......
متاسفم

www.iran_eng.com

عضو جدید
کی گفته خارجیا نفهمن؟....................حتی نمی تونی درست صحبت کنی.............گفتم که هر عملی عکس العملی داره..........بعضیا در نعمت کامل به سر می برن اما هیچوقت سیر نمیشن.............این قناعت هست که برکته
شوخی کردم ،قصد توهین نداشتم هر چند حالا که دوباره می خونم احساس خوبی ندارم
خب پس باز به مشکل خوردیم از ناحیه ((((تعریف))))
خب اگر اینجوریه من کلی آدم بی نماز دیگه می شناسم که زندگیشون از کسایی که نماز می خونن پر برکت تره

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخی کردم ،قصد توهین نداشتم هر چند حالا که دوباره می خونم احساس خوبی ندارم
خب پس باز به مشکل خوردیم از ناحیه ((((تعریف))))
خب اگر اینجوریه من کلی آدم بی نماز دیگه می شناسم که زندگیشون از کسایی که نماز می خونن پر برکت تره
اولا که گفتم بخشی از اون موارد هست دوما تا برکت رو چی ببینی

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
معجزه با عقل جور در میاد؟

پس چه جوری می خوای به یه دین ایمان بیاری؟ دین برات استدلال میاره تو هم قبول میکنی. خداییش توی قرآن چند بار میگه آیا نمی اندیشد آیا فکرنمی کنید!!!!

www.iran_eng.com

عضو جدید
اشتباه کردم
متاسفم
اگر دوستان ناراحت شدن من به بحث ادامه نمیدم
قصدم این بود که بشه با دلایل منطقی به نماز خوندن برسم
همینجا هم از دوستان عذر می خواهم اگر ناخواسته توهینی کردم

www.iran_eng.com

عضو جدید
اولا که گفتم بخشی از اون موارد هست دوما تا برکت رو چی ببینی
الان شما هر چی برکت رو تعریف کنی میشه براش یه مثالی آورد
تعریف کن تا جواب بدم
بعدم طبق این حرف برکت گرفته میشه (نگفته اگر شرایط دیگری داشته باشن یا نداشته باشن اونوقت برکت از روزی گرفته میشه)

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چه جوری می خوای به یه دین ایمان بیاری؟ دین برات استدلال میاره تو هم قبول میکنی. خداییش توی قرآن چند بار میگه آیا نمی اندیشد آیا فکرنمی کنید!!!!
گفتم که عقل لازم هست اما کافی نیست...............جوابمو ندادی..........معجزه با عقل جور در میاد؟

اگر دوستان ناراحت شدن من به بحث ادامه نمیدم
قصدم این بود که بشه با دلایل منطقی به نماز خوندن برسم
همینجا هم از دوستان عذر می خواهم اگر ناخواسته توهینی کردم
نه عزیزم اگه توهین نباشه بحث خوبم هست

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان شما هر چی برکت رو تعریف کنی میشه براش یه مثالی آورد
تعریف کن تا جواب بدم
بعدم طبق این حرف برکت گرفته میشه (نگفته اگر شرایط دیگری داشته باشن یا نداشته باشن اونوقت برکت از روزی گرفته میشه)
ببین برکت اینه که از وضعی که داری راضی باشی................وگرنه تموم دنیا رو هم داشته باشی بازم بگی کمه هیچی نداری

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباه کردم
متاسفم

خواننده باید عاقل باشه شما که نیت بدی نداشتی انیس جون

بالا