عشق یک طرفه

hani_0t

عضو جدید
به نظر من اگه ارزششو داره برو و نظرشو در مورد خودت ازش بپرس
این تو جامعه ما جواب نمیده ... آینجا آدما شدیدا با هم فرق میکنن

دوست عزیز شما تو بد مخمصه ایی افتادی ... ولی نه بدتر از مخمصه ایی که ما پسرها توش می افتیم !!!
راه های زیادی واسه جذب طرف هست... اول بستگی به خودتون داره بعد بستگی به طرف که چجور شخصیتی داره....
با نگاه میشه خیلی حرفها زد
یه توصیه برادرانه ... اسم این قضیه رو عشق نزارین
چون شما هنوز اونو نمیشناسین...

راضیه (ت)

عضو جدید
رسم دنیاست

رسم دنیاست

میدونم چی میکشی و این کار سخته ولی به قول دوست قبلی با نگاهت بهش بفهمون اگه هم نفهمید فراموشش کن همین که عشقش از دلت پاک شد خودش میاد طرفت.:(

hani_0t

عضو جدید
ظاهرا دوست قبلیمون براشون پیش اومده ( مثل من )
رسم روزگار اینه که گهی پشت به زین و گهی زین به پشت !
فقط میشه گفت که قدر همین لحظات رو بدونین تا لحظات بدتری سراغتون نیومد !!! ( البته امیدوارم که به خوبی پیش بره قضیه )

*سپیده*

عضو جدید
ممنون از همتون:gol::gol:
ولی در جواب اون کسی که گفته بود من چون اونو نمی شناسم احساسم عشق نیست باید بگم من دختری نیستم که تحت تاثیر احساسات باشم و به خاطر ظاهر طرف ازش خوشم بیاد
من کاملا اونو میشناسم و به به پاکی احساسم ایمان دارم .....ببینیم چی میشه

hani_0t

عضو جدید
من کاملا اونو میشناسم و به به پاکی احساسم ایمان دارم .....
خب اگه اینطوره پس میشه به نتیجه خوب این ماجرا اطمینان داشت ...
ولی یه چیزیو میدونی؟
یه نامردیه بزرگی این وسط هست
اون اینکه اگه دخترا از کسی خوششون بیاد میتونن یه جوری طرفو نرم کنن ولی اگه یه پسر از یکی خوشش بیاد باید از 7 خان رد شه تا بتونه طرفو تازه نرم کنه ، باقیش رو خدا رحم کنه دیگه...
قبول دارین؟

Angelik

عضو جدید
ولی یه چیزیو میدونی؟
اون اینکه اگه دخترا از کسی خوششون بیاد میتونن یه جوری طرفو نرم کنن ولی اگه یه پسر از یکی خوشش بیاد باید از 7 خان رد شه تا بتونه طرفو تازه نرم کنه ، باقیش رو خدا رحم کنه دیگه...
قبول دارین؟

همه ی حرفاتو قبول دارم الا این آخریو. از قدیم گفتن دختر ها با گوششون عاشق میشن؛ پسرا با چشمشون! پسر ها باید از 7 خان رستم بگذرن تا حقانیت و پاکی عشقشون تازه شکوفا بشه به قولی از صورت زیبای معشوقه به سیرت زیبای طرف برسن.:gol:
در کل حس خیلی بدیه، اتفاقا دیشب داشتم واسه ی همه ی کسایی که همچین مشکلی دارن دعا می کردم!:gol: واقعا عشق درد بی درمونه که آدم ملول و پریشون میکنه :cry:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال داشتم
اگه یه دختر به یه پسر علاقمند باشه چی کار بکنه؟؟؟
راستی پسره فقط هم دانشکده ایه
حتی رشتمونم یکی نیست
:heart::cry::cry::cry::heart:

بابا میگم که این عشق یه طرفس
باید چکار کنم اون از من خوشش بیاد؟

تك تك دختراي باشگاه پيام بده درخواست كمك كن

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال داشتم
حتی رشتمونم یکی نیست

سلام سپیده خانوم استاد این امربا 8 تا لیسانس و یه دکترا خود منم.
اگر میدونی طرف آدمه و سوء استفاده نمیکنه شک نکن و برو جلو وباهاش صحبت کن،وای به حالت اگه بگی خجالت میکشم و روم نمیشه و از این حرفا.اگر کمک بیشتری خواستی که خصوصی بود پیام خصوصی بفرست و خبرم کن تا بیام،بذار بحثم اینجا ادامه بدیم تا بقیه هم استفاده کنن.

;);););););););););););););)

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اینجوریا پیش بری , دیر یا زود کارت به ازدواج میکشه . پس اینارو بخون.
ازدواج مثل اجرای نقشه جنگی است که انسان یک مرتبه اشتباه نماید کارش تمام شده و دیگر جبران ان به هیچ صورت ممکن نمیشود. پس دقت کن تا بیچاره نشی.
ازدواج مثل شهر محاصره شده هم هست. یعنی کسانی که داخل شهرند سعی میکنند از ان خارج و آنها که خارج هستند کوشش دارند که داخل شوند. اونوقت تو میخوای وارد شهری بشی که راهت هم نمیدن. با این حساب باید اینم بدانی که :
زندگی شیرین است اما برای دختری که هنوز عروس نشده باشد و برای پسری که هنوز زن نگرفته باشد.
شما بهتره فعلآ درستو بخونی و به این چیزا بیخیال باشی و گر نه از بهشت رانده میشوی.

آخرین ویرایش:

Tayloor

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال داشتم
حتی رشتمونم یکی نیست

بیخود زور نزن اگه خوشش میومد ....میومد سراغت!!!
به نظر من گور باباش!!!:razz: به یکی بچسب که اون عاشقت باشه و توام بهش فکر کن بلکه عاشقش شی...!!!;)

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خیلی قشنگه که تو طرفت رو انتخاب کنی، چون در نهایت برای موندنش تمام سعی خودت رو می کنی. اینکه ادم برای بدست آوردن چیزی تلاش کنه، براش ارزش قائلمی شه. پس برای بدست آوردنش تلاش کن.
اگر دیدی ازهمه لحاظ به هم می خورین خودت نه، ولی یکی ازدوستانت رو به طور غیر مستقیم جلو بفرست، تا یه بحثی رو شروع کنه بعد تو هم برو و تو بحث شون شرکت کن و تو این بحث سعی کنخودت رو بهش بشناسونی
موفق باشی;)

behzad shou

عضو جدید
این خیلی قشنگه که تو طرفت رو انتخاب کنی، چون در نهایت برای موندنش تمام سعی خودت رو می کنی. اینکه ادم برای بدست آوردن چیزی تلاش کنه، براش ارزش قائلمی شه. پس برای بدست آوردنش تلاش کن.
اگر دیدی ازهمه لحاظ به هم می خورین خودت نه، ولی یکی ازدوستانت رو به طور غیر مستقیم جلو بفرست، تا یه بحثی رو شروع کنه بعد تو هم برو و تو بحث شون شرکت کن و تو این بحث سعی کنخودت رو بهش بشناسونی
موفق باشی;)
به به... انرژی جان تو هم یه پا جوشکار بودی واسه خودت!!! منظورم جوشکاری عاطفیه...
:biggrin::smile::D
به مام یاد میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:redface:

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا کی حرف ازدواج و ... زد،سپیده خانوم شما اگر از طرف خوشت اومده برو جلو و بهش بگو،آخه اگه فکر و خیال کنی خیلی بدتره ها! بابا نمیخورتت که،فوق فوقش میگه نه دیگه از این بالاتر که نداریم.اونوقت دیگه راحت میشی واز فکرش میای بیرون.باور کن دنیا ارزش نداره،برو و از زندگیت لذت ببر.

بیخود زور نزن اگه خوشش میومد ....میومد سراغت!!!
به نظر من گور باباش!!!:razz: به یکی بچسب که اون عاشقت باشه و توام بهش فکر کن بلکه عاشقش شی...!!!;)
هيچي بسوز بساز حتي اگه تو يه خونه هم بودين بهش نگو دوسش داري چون كافيه بفهمه دوسش داري همون روز ميره ديگه حتي نمي توني دزدكي نگاش كني .

نگاهم كرد ........پنداشتم دوستم دارد
نگاهم كرد ........در نگاهش هزاران شور عشق ديدم
نگاهم كرد ........دل به بستم
نگاهم كرد ...............ولي بعدها فهميدم كه فقط نگاهم كرد

Hell.boy

عضو جدید
اخیییی الاهییی.کاره خاصی نمیخاد بکنی برو رکو راست بهش بگو

• Like
واکنش ها: NYC

Lillian

عضو جدید
هيچي بسوز بساز حتي اگه تو يه خونه هم بودين بهش نگو دوسش داري چون كافيه بفهمه دوسش داري همون روز ميره ديگه حتي نمي توني دزدكي نگاش كني .

کاملا باهات موافقم.....
اصلا هم بحث غرور و این حرفا نیست ولی تو نباید بهش بگی دوسش داری!!!!

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
به پسر بگی دوست دارم چون جنبه نداره زیاد ناز میکنه
یکی از دوستام همین مسئله براش پیش اومده بود
یه ذره بیشتر باهاش باش
زیاد خودتو براش سبک نکن
و ایمان داشته باش یه روزی بهش میرسی
ولی عشقه یه طرفه خیلی بده..تا وقته رسیدن ..خیلی آدم و اذیت میکنه
ایشالاه که بهش میرسی
سبز و موفق باشی

hani_0t

عضو جدید

میگن حرف راستو درستو باید از معمار بشنوی همینه دیگه :D

این قضیه ابراز مستقیم عشق و علاقه واسه هر 2 طرف صادقه
هم دختر و هم پسر
حرفه ایی ها یه تکنیکی دارن به اسم تشنه کردنه طرف !!!
من به شخصه با این دوزو کلک بازیها مخالفم
ولی شرایط جامعه و یه سری رفتارها این کارها رو ایجاب میکنه

هـــــــــــــــــی کاش همه صاف و ساده و رو راست بودن ....

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از کجا می دونید پسره آدم بدیه،منم گفتم اگه آدمه برو جلو و شک نکن.

mahan 2

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال داشتم
حتی رشتمونم یکی نیست

بدون هیچ تعارفی برو بگو "من به شما علاقه دارم"( فقط هم همین جمله رو بگو).یا ok میشه و ... یا میگه نه واز توهم درمیای. عزیزم خجالت نکش .راستی اگه پسره بالاتر از خودت ( از نظر چهره و درس خونی و ...) بالاتر تره پیشنهاد میکنم بیخیال شو ولی اگه یه دختر خوشکل هستی برو بگو. و در ضمن اگر اوکی شد حواست باشه سواستفاده نکنه .از عشوه های دخترانه استفاده کردی نتیجه نداد دلیل بر اینکه خوشش نیاد نیست ممکنه مثل من خجالتی و گیج باشه.

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال داشتم
حتی رشتمونم یکی نیست

متاسفام نميتونم كمكي بهت بكنم تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه خويشتندار باشي.
سعي كن نري بهش اينو بگي چون بعدا از كارت پشيمون ميشي. شايد با اين كارت بتوني چند وقتي باهاش باشي ولي مطمئن باش خيلي راحت تركت ميكنه!

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خوشش نمیاد زیاد اصرار نکن
بهش هم نگو دوسش درای..پسرا جنبه این جمله رو ندارن!!!!
دخترا یا عاشق نمیشن..ولی شدن بد عاشق میشن!!!
ایشالاه دوس میشین با هم

ghasedak_13

عضو جدید
ولی یه چیزیو میدونی؟

قبول دارین؟

من قبول ندارم پسرا احساساتي بشن عاشق بشن..................

• Like
واکنش ها: only

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من هیچوقت سعی نکن با نگاهت ،فقط ، چیزی رو به کسی بگی .هیچ جوابی نمیده تقریبا .مستقیم هم بگی فایده نداره.برای خودم پیش اومده که میگم .
اما با بچه هایی که میگن یکی واسطه بشه موافقم.مخصوصا اگه بتونی سر یه چیزی رابطه پیدا بکنین .توی دانشگاه اوضاع بهتر از بیرونه .سعی کن یه سوال پیدا بکنی که مربوط به رشته اون باشه اما به درد تو هم بخوره ، شاید بتونی اولین رابطه رو ایجاد بکنی.