عشق یکطرفه........؟

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی واسه شما بمیره ولی شما دوسش داشته باشین ولی خیلی کم .اونوقت اینم همین معنی رو میده .عشق یه طرفه؟

cutler

عضو جدید
من درک می کنم چون یکی از عزیزترین فرد زندگیم دچار این گرفتاری شده. 8 ساله ولی هنوز کم نیاورده.
مقاوم باش. می تونی

دمش گرم هشت ساله پس قدیمی کاره......راستش کم که نیاوردم ..................اما صدای خرد شدن استخونهامو دونه به دونه میشنوم...........

cutler

عضو جدید
اگه کسی واسه شما بمیره ولی شما دوسش داشته باشین ولی خیلی کم .اونوقت اینم همین معنی رو میده .عشق یه طرفه؟

خوب معلومه اگه کسی رو دوست داشته باشی اونم تورو دوست داشته باشه خوب دیگه این عشق دو طرفه میشه................. اما معنی یک کم کمو نمیفهمم یا آدم یکی رو دوست داره یا نداره ..برای پی بردن به این موضوع باید به دلت روجوع کنی...........راستی واسه چی اینو پرسیدی ....چطور مگه؟................

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق یکطرفه مثل کاشتن گل تو شوره زاره. شاخ و برگ اندکی میده ولی هیچوقت گل به بار نمیاد.

cutler

عضو جدید
عشق یکطرفه مثل کاشتن گل تو شوره زاره. شاخ و برگ اندکی میده ولی هیچوقت گل به بار نمیاد.

آره خوب........شاید همینطور باشه که تو گفتی ولی به نظر من این گله نه تنها شاخ و برگ نمیده بلکه از ریشه میخشکه و هیشکی به دادش نمیرسه..........