عشق يعنی..

sami69

عضو جدید
راز عشق در این است که هیچ کدام خود را معلم دیگری ندانید . به عبارت دیگر از این که می توان ید از یکدیگر یاد بگیرید . سپاسگزار باشید.

sami69

عضو جدید
راز عشق در این است که به یکدیگر سخت نگیریم . عشقی که آزادانه هدیه نشود ،اسارت است .

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسيو نداشتم عاشقش باشم
حرف عاشقي اومد يادم اومد عاشقه عموم هستم يه دفعه ناراحت شدم دلم براش تنگ شده بهتره الان برم سر مزارش چون عموم آرومم ميكنه:(

sami69

عضو جدید
كسيو نداشتم عاشقش باشم
حرف عاشقي اومد يادم اومد عاشقه عموم هستم يه دفعه ناراحت شدم دلم براش تنگ شده بهتره الان برم سر مزارش چون عموم آرومم ميكنه:(
متاسفم. خدا بیامرزتش. تو این دنیا به این بزرگی یعنی کسی نتونسته توجهت رو جلب کنه.
بنظر من که بعیده

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم. خدا بیامرزتش. تو این دنیا به این بزرگی یعنی کسی نتونسته توجهت رو جلب کنه.
بنظر من که بعیده
مرسي خدا رفتگان شما هم بيامرزه
نه تا الان عاشق نشدم
اما عاشقيو دوست دارم

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرا از معنيش واگذار يه كم فكر كني مي فهمي

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه=گويندمراكه دوزخي باشدمست---قوليست خلاف دل دران نتوان بست---------گرعاشق ومي خواره به دوزخ باشند---فردا بيني بهشت همچون كف دست

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه زمانی آدمها دوست داشتن که اولین عشق یه نفر باشن....
الان باید دعا کنن که آخریش باشن !!! :surprised:

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي در بگشوده بر خورشيدها
در هجوم ظلمت ترديدها

*heaven*

عضو جدید
نه!

عشق يعني شب نخفتن تا سحر
عشق يعني سجده ها با چشم تر
عشق يعني سر به دار آويختن
عشق يعني اشك حسرت ريختن
عشق يعني سوختن و ساختن
عشق یعنی...
و ساختن

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
body
نوشته ها و اشكال مورد علاقه خود را در فضا رسم كنيد ...

اين محصول داراي 4 انگشتر مي باشد كه به دست شما بسته مي شوند و هر كدام از آنها داراي ال اي دي با رنگ هاي مختلف هستند. پس از بستن انگشتر هاي ليزري بيمز بر دست خود فقط كافيست در تاريكي شب و يا محيط هاي تاريك يا نيمه تاريك دست خود را حركت دهيد تا امواجي از رنگ ها با حركت دست شما در فضا رسم شود، همچنين مي توانيد نوشته ها و اشكال مورد علاقه خود را در فضا ترسيم نماييد و حيرت مشاهده كنندگان را برانگيزيد.
همچنين با اين محصول مي توانيد در مهماني ها و مجالس هم لحظات خوشي را رقم بزنيد، زيرا از انگشتر ليزري بيمز مي توانيد به عنوان رقص نور بر روي ديوار هم استفاده نماييد، فقط كافيست محيط شما نيمه تاريك يا تاريك باشد تا با حركت انگشتان خود بر روي ديوار رقص نور فوق العاده زيبايي را ايجاد نماييد. اين محصول براي اولين بار در ايران توسط فروشگاه اينترنتي ميهن استور با يك سال گارانتي تعويض عرضه مي شود.

جانم؟؟؟؟؟

Mehdi_M_A

عضو جدید
عشق یعنی گذشت
عشق یعنی صداقت
عشق یعنی یک رنگی
عشق یعنی محبت کردن
عشق یعنی امید
عشق یعنی ...