عشق وااااااااااااقعیییییییی اییییینه

جوجوبا

عضو جدید
خدا یا هر چه را دوست داشتم از من گرفتی به هر چه دل بستم دلم را شکستی .به هر چیزی عشق ورزیدم ان را زایل کردی هر کجا قلبم ارامش یافت تو مضطرب و مشوشش نمیودی .هر وقت که دلم به جایی استقرار یافت تو اواره ام کردی هر زمان به چیزی امیدوار شدم تو امیدم را کور نمودی....تا به چیزی دل نبندم وکسی را به جای تو نپرستم ودر جایی استقرار نیابم و به جای تو محبوبی ومعشوقی نگیرم وجز تو به کسی دیگری وجایی دیگری ونقطه ای دیگر ارامش نیابم فقط تو را می خواهم تو را بخوانم تو را بجویم وتو را پرستش کنم.
((از نیایش های شهید دکتر مصطفی چمران))

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچند باهات قهرم ولی جالب بود ممنون

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالي بود خدا دكتر چمران رو اين شب جمعه اي بيامرزد...

arsiaa

عضو جدید
خیلی قشنگ بود،خیلی
نیایشای چمران عالیه ، معلوم نیست چیا دیده........................
من یه کتاب ازش دارم هروقت دلم میگره باهاش حال میکنم

ARMAN5500

عضو جدید
خیلی قشنگ بود
مرسی
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر می شوی

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا یا هر چه را دوست داشتم از من گرفتی به هر چه دل بستم دلم را شکستی .به هر چیزی عشق ورزیدم ان را زایل کردی هر کجا قلبم ارامش یافت تو مضطرب و مشوشش نمیودی .هر وقت که دلم به جایی استقرار یافت تو اواره ام کردی هر زمان به چیزی امیدوار شدم تو امیدم را کور نمودی....تا به چیزی دل نبندم وکسی را به جای تو نپرستم ودر جایی استقرار نیابم و به جای تو محبوبی ومعشوقی نگیرم وجز تو به کسی دیگری وجایی دیگری ونقطه ای دیگر ارامش نیابم فقط تو را می خواهم تو را بخوانم تو را بجویم وتو را پرستش کنم.
سلام قشنگ بوود;)

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

بااینکه تصمیم گرفته بودم دیگه نیام اینجا نه تاپیک بزنم نه نظر بدم اما نشد

که نگم این نیایش خیلی قشنگ بود...

ممنون از حسن سلیقتون... :gol:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون من میخاستم امضامو عوض کنم الان اینو بر میدارم:eek: