عشق های اینترنتی.. آره یا نه ؟؟؟

omid_008

عضو جدید
حرفت صحیح عشق و یکبار تجربه کردم واسه هفت پشتم بسسسسسسسست بود

تو عشق فقط درد وجود داره که آدم بهتره این درد و دوری و رنج و هر چیز سختش و نثار کسی کنه که لایق باشه و اونم فقط خداست

خیلی وقته که دارم تمرین میکنم که فقط آدما رو دوست داشته باشم همین

عشق تعریف دقیقی نداره.ممکنه هم دوباره عشق رو تجربه کنید و عاشقانه زندگی کنید و بگم شما الان واکسینه شدید و نسبت به خیلی ها جلوتر هستید و خیلی محتاط تر از خیلی ها همراه و همسفر زندگی تون رو انتخاب می کنید در اینده.خوش به حالتون اگر بتونید عاشق خدا بشید من بهتون غبطه می خورم

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهت تبریک میگم
ممنون ...

خوب باید دوام هم داشته باشه
گرچه بنظرم خیلی هم بد نیست. من خودم 2-3 باری شانس اوردم، گرچه اون دخترایی که بیرون پیدا میکنم معمولا بهترن
امیدوارم ...

ممنون عزیزم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق های اینترنتی معمولا کم دوامند اما همه جا استثناهم وجود داره

خدخد

عضو جدید
نه کار اشتباهی...........................
چون تو دیدار وباهم برخورد داشتن چیزایی هست که توحرف معلوم نیست

Ps.Graph

عضو جدید
چرا خیلی خوبه !

من که زندگیمو مدیون عشقم هستم که از نت باهاش آشنا شدم . و جالب اینجاس هر دومو اولین و اخرین عشقمون بوده و قبلشم با کسی نبودیم !

شکر

من توی این تاپیک سه سال پیش این رو نوشتم .

الان با عشقم ازدواج کردیم . و خدا رو شکر خوبه زندگیمون

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون

البته سه سالیم میشه اینجا نیومده بودم . امشب اتفاقی اومدم

منم دیگه ایشالا نیام اینجاا

XBoy69

عضو جدید
به نظرم گاهی نت میتونه خیلی بهتر از دنیای واقعی از آدمها برای ما شناخت بیاره.
در کل همه چیز به شخص داره که چطور بتونه از این دنیای مجازی استفاده کنه.

sfk123

اخراجی موقت
به نظرم گاهی نت میتونه خیلی بهتر از دنیای واقعی از آدمها برای ما شناخت بیاره.
در کل همه چیز به شخص داره که چطور بتونه از این دنیای مجازی استفاده کنه.
متاسفانه حقیقت اینه که اکثر ایرانی ها فن بیانشان خوب نیست و نمیتوانند آن گونه که می خواهند احساساتشان را بیان کنند، در این میان اس ام اس و ایمیل و چت می تواند کمک خوبی باشد برای بیان آنچه که زبان از بیانش قاصر است
:gol::gol:
:gol::heart::gol::gol::gol:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو نمیشه گفت هر کی اینجا هست بده یا خوب!
همه جور ادم تو دنیا وجود داره!
ولی بدا بیشتر از خوبااان!

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درون نت انگونه که دلمان میخواهد جلوه میدهیم نه انگونه که هست

بقول استادم فضای نت فضای افکار هاست

و افکار هر شخص نمیتواند بعد حقیقت ان شخص باشد

چو کسا مثل هیتلر در درون خود و در نقاشی خود به دنبال طبیعتی زیبا و ارامش حقیقی بود اما در واقعیت عمل اورنده پدیده هولوکاست و غیره

نت فضایی برای معاشرت و اشناییست

و اعتماد کردن در ان سخت و احادیثی از مولا علی من باب اعتماد ذکر گشته

که با کمی تامل در خود و دیدن حقایق میتونی تصمیم بگیری که عشق نت خوبه یا بد

هیچ خوبی مطلق و هیچ بدی مطلقی وجود ندارد مگر مهدی موعود بیایید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

چو کسا مثل هیتلر در درون خود و در نقاشی خود به دنبال طبیعتی زیبا و ارامش حقیقی بود اما در واقعیت عمل اورنده پدیده هولوکاست و غیره

اون موقه نت بود ما خبر نداشتیم؟؟

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اون موقه نت بود ما خبر نداشتیم؟؟
خووب بخون متن رو بعد تیکه بنداز

گفتم احادیثی از مولا علی من باب اعتماد

نگفتم من باب اعتماد در نت

احادیث زیاده

گوشه ایی از احادیث رو گذاشتم برات

الإمامُ عليٌّ عليه السلام : الطُّمأنِينَةُ إلى كُلِّ أحَدٍ قَبلَ الاختِبارِ عَجزٌ .[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/"] [/URL]امام على عليه السلام : اعتماد كردن به هر كسى، پيش از آزمودن [او] ، ناتوانى است .

عنه عليه السلام : اُبذُلْ لِصَدِيقِكَ كُلَّ المَوَدَّةِ ، و لا تَبذُل لَهُ كُلَّ الطُمأنِينَةِ .[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/"]

[/URL]
امام على عليه السلام : هر چه محبّت دارى نثار دوستت بكن، اما هر چه اطمينان دارى به پاى او مريز .

عنه عليه السلام : اُبذُلْ لِصَدِيقِكَ كُلَّ المَوَدَّةِ ، و لا تَبذُلْ لَهُ كُلَّ الطمأنِينَةِ ، و أعْطِهِ مِن نَفسِكَ كُلَّ المُواساةِ ، و لا تَقُصَّ إلَيهِ بِكُلِّ أسرارِكَ .[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/"]
[/URL]
امام على عليه السلام : همه محبّتت را نثار دوستت كن، اما همه اطمينانت را به پاى او مريز، هر گونه همدردى و كمك مالى به او بكن، ولى همه اسرارت را با او در ميان مگذار .

عنه عليه السلام : لا تَرغَبَنَّ في مَوَدَّةِ مَن لَم تَكشِفْهُ .[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/"]
[/URL]
امام على عليه السلام : هرگز به دوستى با كسى كه او را خوب نشناخته اى، رغبت مكن .

عنه عليه السلام : لا تَثِقْ بِالصَّدِيقِ قَبلَ الخُبرَةِ .[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/"]
[/URL]
امام على عليه السلام : پيش از آزمودنِ دوست، به او اعتماد مكن .

الإمامُ الباقرُ عليه السلام : تَجَنَّبْ عَدُوَّكَ ، و احذَرْ صَديقَكَ مِنَ الأقوامِ ، إلاّ الأمِينَ مَن خَشِيَ اللّه َ .[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/"]
[/URL]
امام باقر عليه السلام : از دشمنت دورى كن و از دوستت بر حذر باش، مگر آن دوستى كه امين و خدا ترس باشد .

الإمامُ الصّادقُ عليه السلام : إذا كانَ الزمانُ زمانَ جَورٍ ، و أهلُهُ أهلَ غَدرٍ ، فَالطُّمأنِينَةُ إلى كُلِّ أحَدٍ عَجزٌ .[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/"]
[/URL]
امام صادق عليه السلام : هرگاه زمانه، زمانه بيداد باشد و مردمش، اهل خيانت و پيمان شكنى، اعتماد كردن به هر كسى [از ]ناتوانى است .

pirooz85

عضو جدید
خب بستگی به سن و طرز و فکرت و فرهنگت داره و اینکه هدفت چیه از دوستی، شاید برای آشنایی خوب باشه البته در حد نرمال و برای شناخت باید به دنیای واقعی بری و راهی هم نداری! ولی اگه بخوای فقط تو دنیای مجازی بمانی خیلی باید نادان باشی! زیاد جدی نگیرید دوستی های نتی رو عقلانی و واقع بین باشید

pirooz85

عضو جدید

میشه گفت درصد بسیاری از شخصیت انسان در 8 سال اول زندگی شکل میگیرد هیتلر هم دوران کودکی سختی داشت قطعا هیتلر هم شخصیتی منفی از اول نداشت و عوامل درونی و بیرونی زیادی در شکل گیری شخصیت او نقش داشت بقول فروید هنر خواهی عشق و شعرو.. بشر به خاطر سرکوب نیازهای روآنی و جنسی طرفه، متاسقانه در دنیای واقعی جامعه ما هم نمیشه شخصیت واقعی طرف و فهمید چون دروغ و ظاهر سازی شده ارزش، شاید تا یه مدتی زیر یک سقف زندگی نکنی نتونی طرف و بشناسی!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره به هر دو طرف خیلی از ازدواج های اینترنتی موفق بودند و خیلی از ازدواجهای بر اسا شناخت با شکست مواجه شدند.. توی نت اگر با کسی آشنا شدی که سریع نباید ازدواج کرد یه مدت رو با اطلاع خونواده ها برای آشنائی با هم میگذرونید بعد تصمیمی میگیرید که میتونید با هم ازدواج کنید یا نه؟ درسته شاید خیلی از افراد حقیقت واقعیشون رو درنت بازگو نکنن ولی با آشنائی بیشتر و بیرون رفتن خیلی چیزا رو میشه فهمید