عشق خدایی با ایثار انسانی

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق یعنی . . . !

میتونی با کسی ازدواج کنی که بدونی چند روز بیشتر زنده نیست....

ازدواج با دختری که سرطان داره!!!

Katie Kirkpatrick دختر 21 ساله ای كه با سرطان دست و پنجه نرم میكرد. برای بهترین روز زندگیش سرطان را جواب كرد.

با وجود درد و توقف عملكرد ارگانهای بدن كتی به همراه دریافت مقادیر زیادی مورفین برای كاهش درد، كتی تمام جزئیات عروسی را انجام میدهد. لباس كتی چند بار تغییر سایز داده چون وی در این مدت بر اثر بیماری به شدت كاهش وزن داشته است..

یكی از وسایل غیر معمول عروس در این عروسی، مخزن اكسیژنی بود كه كتی مجبور بود در تمام مدت آنرا با خود حمل كند. طرف دیگر عكس والدین نیك نامزد 23 ساله كتی هستند كه پسرشان را در ازدواج با معشوقه دوران دبیرستانش همراهی میكنند..

كتی در روی صندلی چرخ دار و كپسول اكسیژن به ترانه دوستانش گوش میدهد.

هنگام پذیرایی كتی مجبور شد چند بار برای مدت طولانی استراحت كند زیرا درد شدید هر از چند گاهی به سراغ وی می آمد.

كتی (Katie) با نامزد 23 ساله خود (Nick) در حالی ازدواج كرد كه خود و دوستانش میدانستند زمان زیادی زنده نخواهد ماند اما همه تلاش كردند تا در روزهای پایانی عمر كتی خاطره ای خوش برای وی به جا بگذارند. این تصویر ساعاتی قبل از عروسی و در حالی كه نیك منتظر اتمام مداوای روزانه كتی است در 11 ژانویه 2005 گرفته شده است.

:gol:كتی 5 روز بعد از ازدواج فوت كرد. مشاهده این دختر رنجور به همراه لبخندی كه در صورت دارد ما را به فكر میبرد. :gol:

مهم نیست این لبخند چقدر به طول می انجامد ....
مهم اینست كه سخت نگیریم
....

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش همه مثه اون پسره بودن و برای دوست داشتن ارزش قائل میشدن
برای عشق ارزش قائل میشدن
خیلی قشنگ بود..مرسی

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي قشنگ بود مرسي :gol:
اما افسوس كه از اين آدما تو اين دنيا خيلي كم پيدا ميشه :(
اگه اين آدما زياد بودن دنيا خيلي قشنگتر بود ديگه اينهمه مادي گرا نبوديم و به احساسات همديگه ارزش قائل ميشديم

تسنیم_ط

عضو جدید
واقعا تکان دهنده بود!
چقد این احساس دوست داشتن و عشق زیباست !
ای کاش همه تو وجودمون ای احساس قشنگو پیدا میکردیم ورشد میدادیم.
به امید اون روز!

alireza behbood

عضو جدید
:(اين اتفاق ها شايد هر 50 سالي ي بار بيوفته.ولي حتما اتفاق ميوفته.:cry:
به نظر من اين دختر ه خيلي خوشبخت بوده و پسره هم خيلي خوش قلب و قوي بوده;)

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر میکنم که این تاپیک دیگه تقابل دخترها و پسرها نشده.
خدا رو شکر میکنم که انسانهایی هستن که ارزشهای انسانی رو درک میکنن.
خدا رو شکر میکنم که انسانهایی هستن که به انسانیت احترام بذارن.
خدا رو شکر میکنم که انسانهایی هستن که انسان هستند و لایق بالاترین احترامها و ارزشها.

از شما دوست عزیز هم سپاسگذارم بابت نشون دادن گوشه ای از حقایق زیبا

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بزرگترین و بی نظیر ترین نعمتهایی که خدا توی وجود بنده هاش گذاشته......عشق و احساس دوست داشتنه..........
هر کس که روی این زمین قدم گذاشته و به عنوان انسان زیستن روتجربه کرده......عشق و محبت و دوست داشتن رو توی وجود خودش حتی اگه شده واسه یه لحظه احساس کرده.........ولی بعضی از آدمها.....واسه این احساس مقدس احترام زیادی قائل هستن و حتی جونشون رو قربونی راه اون میکنن........

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين عظمت عشقو نشون ميده
منم اگر دوسش داشته باشه با تمام وجودم براش هر كاري مي كنم ولي چقدر بده كه آدم سرشار از احساس باشه ولي اوني كه بايد باشه نباشه
ولي واقعا كار سختيه
باهاتون هم شرط مي بندم كه اونايي كه انقدر ادعاي عاشقي دارن هيچ وقت عظمت اين كلمه رو درك نكردن و فقط در حد حرفه

اميدوارم معناي انسانيت رو بفهميم

Javad_ht

عضو جدید
مهم عمق زندگیه نه طول اون! ( به نقل از خواستگار لیلا!:D)
و به نظرم این 2 نفر به خوبی این حرف رو ثابت کردن!

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی، خیلی قشنگ بود... لبریز از احساس
به نظر من هم مهم نیست که آدم چقدر زنده باشه، مهم اینه که قشنگ زندگی کنه، حتی اگر این قشنگی خیلی طول نکشه...

و این کاریه که Nick کرد،با اینکه زندگی کوتاهی با عشقش داشت ولی یک زندگی عاشقانه رو با تمام وجود تجربه کرد...

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]:gol::gol::gol:
هنوز یاد تو از یادم نمی ره....................
[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]چرا عشق از دل آدم نمیره ؟![/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خلایق خلقت آدم از عشقه[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمی ره هرچی از یادم ، از عشقه ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] منو درد جدایی وای بر من [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از این عشق خدایی وای بر من ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کمک کن بغض بشکن دونه ، دونه[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بریزای اشک نرم وعاشقونه ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] محبت کن در این آشفته حالی[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمونه مکتبم از عشق خالی ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نسیبم کن که عاشق پیشه باشم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]به این آشفتگی همیشه باشم ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] منو درد جدایی وای بر من [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از این عشق خدایی وای بر من ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کمک کن بغض بشکن دونه دونه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بریز ای اشک نرم و عاشقونه ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بزن باد بهاری تازه تر شم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بزن از کار دنیا بیخبر شم ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بزن تا سیم آخر ای جدایی [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]هلاکم کن از این عشق خدایی ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منو درد جدایی وای بر من [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از این عشق خدایی وای بر من!
:gol::gol::gol:
[/FONT]

آخرین ویرایش:

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]:gol::gol::gol:
هنوز یاد تو از یادم نمی ره....................
[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]چرا عشق از دل آدم نمیره ؟![/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خلایق خلقت آدم از عشقه[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمی ره هرچی از یادم ، از عشقه ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کمک کن بغض بشکن دونه ، دونه[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بریزای اشک نرم وعاشقونه ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] محبت کن در این آشفته حالی[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمونه مکتبم از عشق خالی ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نسیبم کن که عاشق پیشه باشم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]به این آشفتگی همیشه باشم ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کمک کن بغض بشکن دونه دونه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بریز ای اشک نرم و عاشقونه ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بزن باد بهاری تازه تر شم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بزن از کار دنیا بیخبر شم ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بزن تا سیم آخر ای جدایی [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]هلاکم کن از این عشق خدایی ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منو درد جدایی وای بر من [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]....................[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از این عشق خدایی وای بر من!
:gol::gol::gol:
[/FONT]
وااااای مرسی از این شعر من عاشق این شعر هستم خواننده ش هم فرزانه هست . بخاطر همین شعر بود که عاشق کارهاش شدم. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/2/icon_love.gif

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااای مرسی از این شعر من عاشق این شعر هستم خواننده ش هم فرزانه هست . بخاطر همین شعر بود که عاشق کارهاش شدم. :redface::love:

خب منم چون میدونستم شعر قشنگی هستش......و شما هم خیلی دوسش دارید ......گذاشتم..........
خوشحالم که خوشحال شدید...........:gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تالار ادبیاته ؟..........جمع کنید بینم

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تالار ادبیاته ؟..........جمع کنید بینم
سهیل بابا شعر که جای خاصی نمیخواد.........
الهی بابا قربونت بره.......میدونم زیر فشار هستی و از فراق ژیلا اینجور عصبی شدی.......:(
ولی مگه من مردم.....من و سمانه دست تو و ژیلا رو میزاریم تو دست هم....:smile:;)