عشقولانه

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برخاک بخواب نازنین تختی نیست
آواره شدن حکایت سختی نیست
از پاکی اشکهای خود فهمیدم
لبخند همیشه راز خوشبختی نیست

.................................................. .............................................

کاش دستهایم آن قدر بزرگ بود که می توانستم چرخ و فلک دنیا را به کام تو بچرخانم.

.................................................. .................................................. ..

تو در زمین شاه منی، در آسمان ماه منی
ستاره و شمع منی، همیشه در قلب منى!

.................................................. .................................................. ..

ای کاش گذر زمان در دستم بود تا لحظه های با تو بودن را آن قدر طولانی می کردم که برای بی تو بودنم وقتی نمی ماند.

اگر خواستی فراموشت کنم به این سایت مراجعه کن:
www.خواب ببینی.com

تخته سیاه قلب من پر از نوشته های توست
نیمکت چوبی دلم واسه همیشه جای توست

.................................................. .................................................. ...

وقتی تو نیستی همه نیستن،
نه که نیستن، هستن... ولی مثل تو نیستن.

عشق ابدیست، غم رفتنیست و گیرنده ی این پیام دوست داشتنیست!

.................................................. .................................................. .
====>
نوک فلش رو بگیر روبه قبله.
...
به این قبله اسیرتم!

بعضی ها از خنده سیرن / بعضی ها ازغم می میرن
بعضی ها از بس عزیزن / هرگز از دلها نمی رن

برو بشین رو پشت بوم، روتو بکن به آسمون
در جهت وزش باد، یه بوس فرستادم برات

لبخند تو را چند صباحیست ندیدم
یک بار دگر خانه ات آباد بگو سیب...

.................................................. .................................................

یادت هست یادم دادی یادت باشم؟ حالا یادت باشه یادت نره به یادتم!

.................................................. .................................................. .

تا حالا یک هندوانه که از عقب نیسان بخوره کف خیابون دیدى؟ اون جورى تیکه پارتم!