عاقبـــت تیکه انداختن به دختـــرها

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه بیا خراب کاریت رو درست کن خانما دارن سوء استفاده میکنن ! :D
میگم سوت بزنین بهتره..

*Le!la*

عضو جدید
آخی بعضی مواقع پسرا به این کارا نیاز دارن بعضیاشون دور از جون پسرای باشگاه خودشون تنشون واسه اینکارا میخاره
دلم خنک شد به به:biggrin:

capslock

عضو جدید
مثلا با تیکه انداختن چی میخواد ثابت بشه این که دختره مهمه یا من خرم دخترا محبت و کلاس دوست دارن;)

sara850

عضو جدید
مرد خوب سینه قبرستونه(من نمیگما مامان بزرگه دوستم میگه)

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرف چرا اصاب مصاب نداره؟ بابا تیکه انداختن که دیگه این حرفا رو نداره :دی

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا این تیکه ننداخته
مشکل دارن با هم اما عجب ضرب دستی داره لا کردار
دمش گرم
این کرومزوماش اشتباه شده باید پسر میشد

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زنم نگاه به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه ات را به خاک و آتش خواهم کشید

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه بیا خراب کاریت رو درست کن خانما دارن سوء استفاده میکنن ! :D
دیگه درست شدنی نیست آبروی رفته دیگه جمع نمیشه
ببین چوب خدا صدا نداره اون saeid tracer کجاست بیاد ببینه از بس این دختراو مسخره کردین من همش می گفتم %5 درصد مردای ایران خوبن همش پسرا می خندیدن الان دیگه خودتون اعتراف کردین باز میگن این دخترای دهه 60 از ازدواج می ترسن کو پسر خوب که ما ازدواج کنیم:biggrin::biggrin:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مرد خوب، آدم خوب کم پیدا میشه!
جنسیت گرا نباش
مرد و زن نداره،دختر و پسر نداره،هرچی هستی آدم باش،وجدان داشته باش...
:w27:
ااااااااااااا تو همه تاپیک ها هم این حرفو میزنین چرا اون موقع که saeid tracerدخترارو ترور شخصیتی میکرد از این حرفا خبری نبود هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه درست شدنی نیست آبروی رفته دیگه جمع نمیشه
ببین چوب خدا صدا نداره اون saeid tracer کجاست بیاد ببینه از بس این دختراو مسخره کردین من همش می گفتم %5 درصد مردای ایران خوبن همش پسرا می خندیدن الان دیگه خودتون اعتراف کردین باز میگن این دخترای دهه 60 از ازدواج می ترسن کو پسر خوب که ما ازدواج کنیم:biggrin::biggrin:

یعنی اینقدر ما بدیم؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااا تو همه تاپیک ها هم این حرفو میزنین چرا اون موقع که saeid tracerدخترارو ترور شخصیتی میکرد از این حرفا خبری نبود هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کی اخه سعید شما رو ترو می کرد چراحرف در میارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehdi_M_A

عضو جدید
هرکی این کارارو میکنه شخصیت خودش زیر سوال میره،مطمئن باش
دختر یا پسر،فرقی ندارن
مهم آدم بودنه
هرکسی غیر از این فکر کنه به نظر من باید در افکارش تجدید نظر کنه
:question: