ظریف مچکریم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک ویدیو از مردم .. :heart:قربونشون برم:heart: خیلی وقت ها بود اینطوری خوشحالی یادشون رفته بود ...:gol:

شادی مردم در خیابانها بعد از توافق هسته ای ((ظریف مچکریم))

جناب اقای سید حمید روحانی (منبعش سایت رسا نیوز) گفته که: مردم ما نه تنها دلواپسیشون با این بیانیه برطرف نشده، بلکه بیشتر هم شده....کاشکی به جای سخنرانی امروز روحانی، ایشون بیان سخنرانی کنن و بگن که دقیقا منظورشون از مردم کیاست؟!!!!!!!!!!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب اقای سید حمید روحانی (منبعش سایت رسا نیوز) گفته که: مردم ما نه تنها دلواپسیشون با این بیانیه برطرف نشده، بلکه بیشتر هم شده....کاشکی به جای سخنرانی امروز روحانی، ایشون بیان سخنرانی کنن و بگن که دقیقا منظورشون از مردم کیاست؟!!!!!!!!!!
مردم یعنی همون دوروبریایی خودشونرو میگن!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر ایران به تعهداتش عمل کند، فراغتی از تحریم ها خواهد یافت. پس از اینکه آژانس تایید کند که ایران گامهای کلیدی مرتبط با هسته ای را برداشته است تحریم های مرتبط با هسته ای اروپا و آمریکا تعلیق خواهد شد و چنانچه در هر زمانی ایران نتواند به تعهداتش عمل کند تحریم ها به جای خود، باز خواهند گشت. ساختار تحریم های آمریکا برای بخش عمده ای از دوره توافق باقی خواهد ماند، همه ی قطعنامه های قبلی شورای امنیت همزمان با انجام اقدامات ایران در زمینه ی نگرانی های اساسی (PMD(احتمال انحراف نظامی)، غنی سازی، اراک، فردو، شفافیت) برداشته خواهد شد. تحریمهای آمریکا به خاطر نقض حقوق بشر، تروریسم و موشکهای بالستیک ایران همچنان پا برجا خواهد بود.پ.ن : بیش از 90 درصد تحریم های آمریکا علیه ایران تنها به خاطر پرونده هسته ای نیست و به بهانه هایی مثل نقض حقوق بشر، حمایت از تروریسم و موشک های بالستیک وضع شده است و نتیجتا باقی خواهند ماند.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر ایران به تعهداتش عمل کند، فراغتی از تحریم ها خواهد یافت. پس از اینکه آژانس تایید کند که ایران گامهای کلیدی مرتبط با هسته ای را برداشته است تحریم های مرتبط با هسته ای اروپا و آمریکا تعلیق خواهد شد و چنانچه در هر زمانی ایران نتواند به تعهداتش عمل کند تحریم ها به جای خود، باز خواهند گشت. ساختار تحریم های آمریکا برای بخش عمده ای از دوره توافق باقی خواهد ماند، همه ی قطعنامه های قبلی شورای امنیت همزمان با انجام اقدامات ایران در زمینه ی نگرانی های اساسی (PMD(احتمال انحراف نظامی)، غنی سازی، اراک، فردو، شفافیت) برداشته خواهد شد. تحریمهای آمریکا به خاطر نقض حقوق بشر، تروریسم و موشکهای بالستیک ایران همچنان پا برجا خواهد بود.پ.ن : بیش از 90 درصد تحریم های آمریکا علیه ایران تنها به خاطر پرونده هسته ای نیست و به بهانه هایی مثل نقض حقوق بشر، حمایت از تروریسم و موشک های بالستیک وضع شده است و نتیجتا باقی خواهند ماند.
این قدم اول مهم است

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آقا اگه اف جی ارزون میشه منم بریزم تو خیابون شادی کنم در غیر اینصورت تو خونه میمونم!!:D

لاکردار زده بود 230 میلون...............شمام به اف جی علاقه مندیو خراب اف رود؟؟؟ :redface:

بیا بیشتر سخن بگوییم :razz::D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
لاکردار زده بود 230 میلون...............شمام به اف جی علاقه مندیو خراب اف رود؟؟؟ :redface:

بیا بیشتر سخن بگوییم :razz::D

اون اولا 80.90 تومن بود!!خخخخخخ
الان سر به فلک کشیده!
:D
با کی سخن بگوییم؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با هم دیگه
سر علایق مشترک:redface::biggrin:

موتورم بلتی؟؟ با سیارم (crm ) میونه ای داری؟؟

تو از کی تا حالا به اف جی علاقمند شدی!!؟؟:razz:
خخخ
نه بلد نیستم..موتور نداشتم تا حالا..من اعتقاد دارم آدم باید مال خودشو سوار بشه..برای خود خودم باشه..نه برا بابا نه برا مامان...چون خودم نداشتم سوارم نشدم!خخخخ
بابامم موتور نداره..

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تو از کی تا حالا به اف جی علاقمند شدی!!؟؟:razz:
خخخ
نه بلد نیستم..موتور نداشتم تا حالا..من اعتقاد دارم آدم باید مال خودشو سوار بشه..برای خود خودم باشه..نه برا بابا نه برا مامان...چون خودم نداشتم سوارم نشدم!خخخخ
بابامم موتور نداره..

الان ماشینم سوار نمی شی؟؟
یا اگه سوار میشی مال خودته؟؟
سوار مترو هم نمی شی یا مترو مال خودته؟؟
این سخنان **** است
منم موتور ندارم
یعنی پول ندارم..............ماشینم واس باباس.........ولی سوار میشم :|

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ماشینم سوار نمی شی؟؟
یا اگه سوار میشی مال خودته؟؟
سوار مترو هم نمی شی یا مترو مال خودته؟؟
این سخنان **** است
منم موتور ندارم
یعنی پول ندارم..............ماشینم واس باباس.........ولی سوار میشم :|

نه سواار نمیشم!!
میخام یه خر بگیرم سوار بشم!!این دیگه مال خودمه!!خخ:D
خو من مث تو اویزون نیستم.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه سواار نمیشم!!
میخام یه خر بگیرم سوار بشم!!این دیگه مال خودمه!!خخ:D
خو من مث تو اویزون نیستم.

چه ربطی به اوزیون بودن داره :D
اون خرم باید با پول بابات بخری..........:razz::D
البته بابام سویچ دُییم ماشینو داد بهمو گفت واس تو..............ولی من چنبار پسش دادمو گفتم ..............یه ماشین باید واس من باشه..........اونم سویچو کرد تو حلقمو گفت...صبت نکن :razz::biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بابام سویچ دُییم ماشینو داد بهمو گفت واس تو..............ولی من چنبار پسش دادمو گفتم ..............یه ماشین باید واس من باشه..........اونم سویچو کرد تو حلقمو گفت...صبت نکن :razz::biggrin:

منظورم از خر همسر بود!!خخخخخخخخ

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منظورم از خر همسر بود!!خخخخخخخخ

لطفا در راستای تایپیک بحث کنید وگرنه پیام شخصی رو برای اینجور مواقع گذاشتند...
از همکاری تون ممنون.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
از همکاری تون ممنون.

چشم
داریم شادیمونو از توافق و تاثیر ان بر فضای کسب کار
و پایین امدن قیمت خودرو مورد نقد بررسی قرار می دهیم..........ولی الان جم می کنیم میریم :redface::D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همکاری تون ممنون.
اگه همکاری نکنیم نا ممنون میشی؟؟
:)))))))))
از سواری لذت ببری:biggrin:
ماشین همسر مال خودته؟؟ یا نه؟؟

اره باس خرم باشه بیا شما رو بگیره لیدی:razz::D

بلی برا خودمه...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=3]واکنش های عجیب در مقابل توافق هسته ای ایران (فیلم طنز)..[/h]
واقعا این ویدیو رو ببینید مخصوصا آخرش خیلی خنده داره ... اونجایی که دکتررر احمدی نژاد یه حرفی میزنه ........:biggrin::biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برخی مدام آقای ظریف را با مصدق مقایسه میکنند!............گاهی واقعا انسان در تاریخ خوانی این آقایون شک میکنه

مصدق حق ملی شدن صنعت نفت ما را از دهان گرگِ پیرِ امپراتوری انگلیس بیرون کشید............... و این فرق دارد با توافق که چه عرض کنم بیانیه قابل تفسیر از سوی همه(آن هم متفاوت) سر چیزی که از نوع صلح آمیزش به کسی مربوط نیست آن هم در سمتی از زمین که از هند و پاکستان گرفته تا اسراییلش به نوع مخرب آن مسلحند و باید به طور کلی از جهان برچیده شود..........چه خوب که به جای اسطوره سازی زودهنگام از بیانیه ای که هنوز چیزیش نهایی نشده و توسط آقای ظریف بیانیه مطبوعاتی هم اتلاق شد......اول بخوانیم بعد امضا کنیم........ اول ببینیم بعد لایک کنیم.........

هر چند مردم خاطرات سال 59 را از یادها نخواهند برد.......و خب بیانیه متفاوت انگلیسی حاکی از همین مسئله است........

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پادشاه عربستان به اوباما: امیدوارم این توافق به توافق نهایی تبدیل شود

پادشاه عربستان به اوباما: امیدوارم این توافق به توافق نهایی تبدیل شود

خبرگزاری عربستان سعودی اعلام کرد که سلمان، پادشاه عربستان امروز تماس تلفنی از باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا داشته که طی آن اوباما از حصول توافق با ایران درباره برنامه هسته‌ای این کشور خبر داده است. در این تماس تلفنی اوباما بر تاکید آمریکا بر امنیت و استقرار خاورمیانه تاکید کرده است.
سلمان نیز در این تماس تلفنی ابراز امیدواری کرد که این موضوع به توافق نهایی منجر شود که به تقویت امنیت و استقرار منطقه و جهان منتهی شود.

اوباما نیز امروز پس از قرائت تفاهم سیاسی ایران و غرب درباره برنامه هسته‌ای ایران طی سخنانی گفت که با پادشاه عربستان تماس گرفته و به وی درباره حصول توافق با ایران خبر داده است.

"محمد جواد ظریف" و "فدریکا موگرینی" پنجشنبه شب در کنفرانس خبری از حصول تفاهم سیاسی میان ایران و غرب درباره برنامه هسته‌ای تهران خبر دادند.

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/699619

وضعیت
موضوع بسته شده است.