طوفان مغزي

hilda

عضو جدید
با سلام.
دوستان عزيز ، حتما تا كنون به اين واژه برخورد كرده ايد و آشنايي هر چند مختصري با آن داريد:

" طوفان مغزي "

در جلسات طوفان مغزي يك موضوع انتخاب و همگي افراد هر گونه اطلاعات و يا نظري را كه در رابطه با آن دارند را بيان مي كنند.
در اين تالار سعي ما بر اين است كه در كنار جمع صميمي و دوستانه ي اعضاي محترم ، بر دانش و تخصص ما افزوده شده و همچنين آگاهي ها و تجارب خود را در اختيار ديگر دوستان قرار دهيم.
در راستاي رسيدن به هدف فوق جلسات طوفان مغزي هر هفته با يك موضوع مشخص در تايم انتخابي(با توافق اكثريت اعضا كه مي توانند online باشند) ،تشكيل خواهد شد.
هر يك از دوستان عزيز موضوعات پيشنهادي خود را بيان كرده تا در نهايت به صلاحديد مديريت محترم انتخاب و هر هفته جلسه ي طوفان مغزي در ارتباط با موضوع مربوطه تشكيل شود.
با تشكر قبلي از همكاري و توجه تمامي دوستان.

آخرین ویرایش:

hilda

عضو جدید
موضوع پيشنهادي

موضوع پيشنهادي

با سلام.

موضوع پيشنهادي اينجانب :

مهندسي صنايع چه تغييري در نگرش، رفتار و تصميم گيريهاي شما در زندگي بعد از آشنايي با اين رشته گذاشته است ؟

با احترام.

liliss85

عضو جدید
سلام.کار بسیار مفید و جالبیه.
نظر این دوست: اگه بشه از قدم اول شروع کرد خیلی بهتره بسیاری از دوستان عزیر هنوز ترم های 3 یا 4 هستند و زیاد تو بحث های تخصصی نمیتونند شرکت کنند و بسیاری هم که ترم های آخرند.تنها مشکل این تاپیک میتونه تفاوت اطلاعات باشه اگه از مباحث ریز و کمی مقدماتی شروع بشه خیلی بهتره. ذهن باید کم کم ولی پیوسته رشد کنه.
مثلا" همین موضوعی که هیلدای عزیز گفت خیلی خوبه ولی بطور کلی.ساعتش رو هم همه نظر بدند تا آنلاین بحث بشه.مرسی.:smile::gol::smile:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باسلام
بسیار پیشنهاد خوبی بود و محق امتیاز.
خواهش می کنم قبل از موضوع پیشنهادی در مورد یه ساعتی به توافق برسیم ، پس همه ساعتی که می تونن در روز وقت بزترن رو بنویسن تا یه ساعتی رو انتخاب کنیم.
ساعت مورد نظر من : همه ساعت های وقت اداری
بااحترام

آخرین ویرایش:

somayeh_2

عضو جدید
معرفي

معرفي

باسلام
بسیار پیشنهاد خوبی بود و محق امتیاز.
خواهش می کنم قبل از موضوع پیشنهادی در مورد یه ساعتی به توافق برسیم ، پس همه ساعتی که می تونن در روز وقت بزترن رو بنویسن تا یه ساعتی رو انتخاب کنیم.
ساعت مورد نظر من : همه ساعت های وقت اداری
بااحترام
من هم در مورد صنايع دارم كار مي كنم ولي رشته ام اين نيست ، من مي گم موضوعات زيادي براي بحث هست مثلا اينكه چه راهكار هايي ارائه بشه كه كاركنان هر شركتي خصوصي يا دولتي پروژه هاي مر بوط به مهندسي صنايع رو باور كنن و به پيامد هاي مطلوبش اعتقاد پيدا كنن.

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلامی پر از انرژی:
منم از این تاپیک خوشم اومد. ایده ی خوبیه.اما بچه ها طوفان مغزی مگه واسه حل مشکلی در سازمان یا اینکه راهکاری بدیم نیست؟ اما شما اینجا میخواید فقط بحث کنید نه اینکه مشکلی رو حل کنید،مگه اینکه بخوایم راجع به موضوعاتی که مشکل سازمان هاست بحث کنیم!
در هر حال من فکر میکنم که این عنوان مناسب این بحث هاکه اکثرا راجع به مفاهیم صنایعست مناسب نباشه.
اما من از 12_14 رو ازادم و دوست دارم تو بحث ها سهیم باشم.

hilda

عضو جدید
اعلام روز و ساعت..

اعلام روز و ساعت..

با سلام.

دوستان عزيز شركت كننده در جلسات طوفان مغزي بهتره روز و ساعت شروع جلسه را هر چه زودتر مشخص كنيم.
اگر موضوع مناسب براي ارائه داريد لطفا هر جه زودتر اعلام كنيد در غير اين صورت اولين جلسه را با موضوع مشخص شده آغاز كنيم.
هر 5 شنبه از ساعت 11 الي 12 ظهر.
منتظر پيشنهادات سازنده ي شما هستيم.
با تشكر.

liliss85

عضو جدید
تعیین وقت

تعیین وقت

روزهای 5 شنبه هر ساعتی ....
فکر میکنم اکثرا" این زمان مشکلی نداشته باشند.
از بقیه کاربر ها خواهش میکنم ساعت های مورد نظرشون رو بگن تا بعد از آمارگیری تصمیمگیری بشه.مرسی

mahtabi

مدیر بازنشسته
پیشنهاد

پیشنهاد

با سلام:
هیلدا جان اگه میشه یه ساعتی رو که استفاده ی کمتری داره بذارین.روزش خوبه اما ساعت ترجیحا 14-13 باشه بهتره:gol::gol::gol:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هم در مورد صنايع دارم كار مي كنم ولي رشته ام اين نيست ، من مي گم موضوعات زيادي براي بحث هست مثلا اينكه چه راهكار هايي ارائه بشه كه كاركنان هر شركتي خصوصي يا دولتي پروژه هاي مر بوط به مهندسي صنايع رو باور كنن و به پيامد هاي مطلوبش اعتقاد پيدا كنن.
باسلام
خانم سمیه ، خیلی خوش آمدید به تالار مهندسی صنایع ، امیدوارم از اینکه توی این تالار اومدید به اهداف تون برسید ، ما هنوز موضوع انتخاب نکردیم ، بیشتر بحث مون اینه که فعلا یه زمان انتخاب کنیم ، فعلا توی این کار کمک مون کنید تا بعد برسیم به موضوع.
بااحترام

hilda

عضو جدید
با سلام.
با تشكر از استقبال دوستان محترم.
بچه ها لطفا هر چه سريعتر نظر خود را نسبت به ساعات ممكن اعلام كنيد تا زمان شروع اولين جلسه مشخص شود.
با احترام

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
منم بازی
هر ساعتی تو پنجشنبه
اما چون همه این تاپیکارو خوندم به این نتیجه رسیدم هر هفته ساعت 13 تا 14 باشه همه می تونن بیان
در ثانی همانطور که دوست عزیز(مهتاب فکر کنم) گفتن واسه حل یه مشکل طوفان به پا می کنن!
پس فرضا بگیم چی کار کنیم سایت بهبود پیدا کنه و افراد فعال بیشتری جذب کنه یا چه امکانات جذاب بهتری می تونه داشته باشه.
زود تر طوفان و به پا کنین دیگه!
(یه سوالی هم داشتم! تا کی می خواد بالای عکس جگوار من بزنه تازه وارد؟ آبرو نمی ذاره واسه آدم!)
به امید ایرانی آباد

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همه ،خصوصا تفکر ناب:
چه خوب بالاخره یکی با نظر منم موافق بود.
متشکر

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سلام
منم بازی
هر ساعتی تو پنجشنبه
اما چون همه این تاپیکارو خوندم به این نتیجه رسیدم هر هفته ساعت 13 تا 14 باشه همه می تونن بیان
در ثانی همانطور که دوست عزیز(مهتاب فکر کنم) گفتن واسه حل یه مشکل طوفان به پا می کنن!
پس فرضا بگیم چی کار کنیم سایت بهبود پیدا کنه و افراد فعال بیشتری جذب کنه یا چه امکانات جذاب بهتری می تونه داشته باشه.
زود تر طوفان و به پا کنین دیگه!
(یه سوالی هم داشتم! تا کی می خواد بالای عکس جگوار من بزنه تازه وارد؟ آبرو نمی ذاره واسه آدم!)
به امید ایرانی آباد
باسلام
تبريك مي گم
ديگه شما يه عضو فعالي
بااحترام

hilda

عضو جدید
به چه طوفانی؟؟!!!

به چه طوفانی؟؟!!!

با سلام.
فکر می کردم این تاپیک طوفانی در کل باشگاه به پا کنه!!!
اما گویا بچه ها زیاد علاقه ای به مفاهیم طوفان مغزی و حل مسائل و مشکلات ندارند...!!
حیف نیست؟؟؟
چرا اولین جلسه را زودتر راه نندازیم؟؟
آخر تالل تا به کی؟!!!
با احترام

Parsa_IE

عضو جدید
با سلام
هر وقتی که همه تایید کنند ما هم خدمت میرسیم
طوفان فکری خوب است ولی در جایی که افراد آن مشتاق به بحث بوده، اطلاعات کافی در مورد موضوع داشته، و فعال باشند
امیدوارم دوستان این طور باشند و زودتر این تاپیک به نتیجه برسد

با تشکر:gol:

hanieh

عضو جدید
با سلام
همان روز پنجشنبه خوبه ولی ساعت اون 19 به بعد باشه بهتره :victory:

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile:موضوعت شبيه علم بهتر است يا ثروت دبستانه.پيشنهادهايmahtabiوsomayeh-2خوبه.بهتره راهكارهايي روبحث كنيم كه باهاش روبرو هستيم.واقعييييييييييت.:smile:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر خيلي خوبيه

فكر خيلي خوبيه

سلام دوستان
منم با دوستمون هانيه موافقم اگه پنج شنبه 19 به بعد باشه منم ميتونم تو بحث شركت كنم.

amirhakimi

عضو جدید
سلام
شاید یکم دیر باشه ولی خوب من تازه عضو انجمن شدم
میشه به منم بگین این جلسات طوفان مغزی به کجا رسید.
منم میتونم توشون شرکت کنم !

arminspeedy

عضو جدید
پیشنهاد

پیشنهاد

وای من عاشق این Brain Storming یا همون طوفان افکارم. ترم پیش واسه ی انتخاب محصول تولیدی مورد نظر در درس طرح ریزی واحدهای صنعتی اینو داشتیم که منجر شد یه کوچولو این مخ خلاق منم کار کنه.از شما چه پنهون باعث شد که من یه محصولو شخصاً خودم طراحی کنم که این روزا درگیر ثبت اختراعش هستم.
من تازه با باحال بودن باشگاه مهندسان ایرانی پی بردم و از زمانی که فهمیدم چقدر عالیه تقریباً هر روز میام، واسه همین هر موقع از روز و ساعت بگین منم در خدمتم.
(البته ما هنوز تاره واردیم و بالاخره عزیزان دیگه با این امتیازای بالا اینجا حق آب و گل دارن)
در هر صورت با هر موضوع و زمانی که این طوفان افکار آغاز بشه، منم هستم.
با تشکر ویژه از hilda که این تاپیک رو راه انداختن.
اما هر چه زودتر بهتر...:smile:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شاید یکم دیر باشه ولی خوب من تازه عضو انجمن شدم
میشه به منم بگین این جلسات طوفان مغزی به کجا رسید.
منم میتونم توشون شرکت کنم !
دوستان عزیز خوش آمدید
ان شاءا.. این جلسات را با وردود اعضاء جدید شروع میکنیم دوباره
دفعه پیش در حد تئوری موند!
امید وارم بچه های فعال تالار صنایع رو سر آمد کنند.
یاعلی

hilda

عضو جدید
شروع دوباره..

شروع دوباره..

سلام.
ممنون از اعضای جدید که به این تاپیک تمایل نشان دادم.
فکر کنم بهتره اولین جلسه را بعد از کنکور تشکیل بدیم بهتره.این طوری دیگه بهانه ای هم برای کنکوریهای مثل خودم باقی نمیمونه.

arminspeedy

عضو جدید
موافقم

موافقم

سلام.
ممنون از اعضای جدید که به این تاپیک تمایل نشان دادم.
فکر کنم بهتره اولین جلسه را بعد از کنکور تشکیل بدیم بهتره.این طوری دیگه بهانه ای هم برای کنکوریهای مثل خودم باقی نمیمونه.
منم با خانم hilda موافقم.بالاخره یه تعداد از دوستان کنکورشون نزدیکه و اون تو اولویته واسشون.در هر صورت هر موقع شروعش کنین می تونین رو منم حساب کنین.:smile:

arminspeedy

عضو جدید
شروع تازه

شروع تازه

با سلام خدمت دوستان عزیز خودم
حدود 3 هفته پیش تو همین تاپیک به نتیجه رسیدیم که تا بقیه دوستان کنکورشونو بدن واسه به راه انداختن یه موضوع صبر کنیم.حالا 1 هفته از کنکور می گذره، فکر کنم وقتشه که این بحث طوفان افکار رو از سر بگیریم.از مهتابی جون و hilda عزیز می خوام که واسه فعال شدن این تاپیک جالب دست به کار شن. منم همه جور تو این بحث شرکت می کنم. رو من یکی حساب باز کنین.;)

amirhakimi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز خودم
حدود 3 هفته پیش تو همین تاپیک به نتیجه رسیدیم که تا بقیه دوستان کنکورشونو بدن واسه به راه انداختن یه موضوع صبر کنیم.حالا 1 هفته از کنکور می گذره، فکر کنم وقتشه که این بحث طوفان افکار رو از سر بگیریم.از مهتابی جون و hilda عزیز می خوام که واسه فعال شدن این تاپیک جالب دست به کار شن. منم همه جور تو این بحث شرکت می کنم. رو من یکی حساب باز کنین.;)

با تشکر از آرمین عزیز،
منم موافقم و همه جوره تو این بحث شرکت میکنم ;)

hilda

عضو جدید
همکاری کنید.

همکاری کنید.

سلام.
بچه ها امیدوارم ایندفعه سر ساعت به توافق برسیم. مهم اینه و گام اول برای اجرا.موضوع مربوطه گام دومه.
فقط یه لطفی بکنید همه کسانی که میخواهند شرکت کنند ساعت و روز خود را اعلام کنند(به مدت یک هفته)بعد از آن مهتابی عزیز ساعت نهایی را که اشتراک بیشتری با بقیه داشته باشه اعلام می کنند.
با تشکر

بالا