طنز: اگه دو تا مرد عاشق یه زن باشن!

spow

اخراجی موقت
سلام دوستان عزیز:gol::gol:
این کوتاه شده یه متن طنزه

میخواستم ببینم نظر شما چیه؟؟؟

اگه دو تا مرد عاشق یه زن باشن توی مملکتهای مختلف چی به سر این سه نفر میاد؟

توی ژاپن: جوان اولی از عشق جوان دومی نسبت به دختر محبوبش متاثر میشه و خودکشی می کنه جوان دومی هم از مرگ همنوع خودش اونقدر اندوهگین میشه که خودکشی
می کنه بعدش برای دختر ژاپنی هم چاره ای
جز خودکشی نیست .:D

توی اسپانیا: مرد اولی توی دوئل ، مرد دومی رو از پای در میاره و با زن محبوبش به آمریکای جنوبی فرار می کنن .:D

توی انگلستان: دو تا عاشق با کمال خونسردی حل قضیه رو به یه شرط بندی توی مسابقه ء اسب سواری موکول می کنن
اسب هر کدوم برنده شد ، معشوق مال اون میشه .:D

توی فرانسه: خیلی کم کار به جاهای باریک می کشه دو تا مرد با همدیگه توافق می کنن که خانم مدتی مال اولی
و مدتی مال دومی باشه .:D

توی ایتالیا: دختره باید بین مقتول شدن و ۲ مرد یکی را انتخاب کنه که معمولا” ۱۲ روز بعد از ازدواج با دریافت ۳۲ گلوله خودش و همسرش به دست نفر سوم کشته میشند! :D

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم من اضافه میکنم:

توی کره هم اگه دو تا مرد عاشق یه زن باشن سریعا یک سریال ساخته میشه، بعدش سریال رو به ایران میفروشن و ایرانیا هم انقد عاشقش میشن که حتی رو سر سوزن هم پوستر ها و عکساشو میچسبونن
.

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
تكليف زن چيه اين وسط؟؟؟؟!!!! اون بايد بگه ميخواد با كي باشه :w00:

spow

اخراجی موقت
خب اوشین وتاناکورای ژاپنی رو هم اضافه کن
ولی کاش کاراکترایی مثل جاناتان ومری در سریال دربرابر باد(نمیدونم اصلا یادتون میاد همچین سریالی!!!) به نقش محبوب افکار مردم تبدیل میشد نه کاراکترهای ابکی کره ای وژاپنی وبنجلهای چینی!!

nafiseh-m

عضو جدید
ولی کاش کاراکترایی مثل جاناتان ومری در سریال دربرابر باد(نمیدونم اصلا یادتون میاد همچین سریالی!!!) به نقش محبوب افکار مردم تبدیل میشد نه کاراکترهای ابکی کره ای وژاپنی وبنجلهای چینی!!
ايول ، حرف دل من زدي ;)

• Like
واکنش ها: spow

Thais

عضو جدید
به نظر منتو ایرن دختره هر دو تا مردا را سر کار میذاره و میره سراغ سومی چون همیشه راه سومی هم هست.

sara-afshar777

عضو جدید

و آزادی این درفش پاره پاره از جور ستمکاران هنوز در اوج اهتزاز ست چون تندر و برق در برابر باد
!!! againest the wind
آره مگه قرار یادم بره حتی همین الان اون موسیقی اول سریال تو گوشمه

ارتش سری روزهای چهارشنبه ( اون رستوران آقای لود ویک و همسرش ...اسم همسرش یادم نیست اما دوستاشون لیزا و ناتالی و .... رئیس گشتاپو کسلر و داستان مقاومت زیرزمینی یک عده وطن پرست )

• Like

spow

اخراجی موقت
و آزادی این درفش پاره پاره از جور ستمکاران هنوز در اوج اهتزاز ست چون تندر و برق در برابر باد
!!! againest the wind
آره مگه قرار یادم بره حتی همین الان اون موسیقی اول سریال تو گوشمه

ارتش سری روزهای چهارشنبه ( اون رستوران آقای لود ویک و همسرش ...اسم همسرش یادم نیست اما دوستاشون لیزا و ناتالی و .... رئیس گشتاپو کسلر و داستان مقاومت زیرزمینی یک عده وطن پرست )

ممنون سارای عزیز
کلی خاطرات کهنه وخوش برام زنده شد
بسی سپاس;)

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بچه ها گوش بدین بزارین من بگم چی می شه تو ایران

حالت اول:این که 2 تا پسر با هم دوست باشن...
یکی از اینا خیلی مردانه خودشو کنار میکشه و صداش در نمیادو خودشو تا ابد می خوره بدون این که اونیکی بفهمه...

حالت دوم: این دوتا با هم هیچ نسبتی ندارن...

بیشتر سعی می کنن که هی واسه دختر خوشمزگی کنن تا دخترو به سمت خودشون بکشن بعد که دختر نظرش به یکی جلب شد... دیگه دعوا شروع می شه و یا اینکه ماتم و اندوه...
حالت سوم: این دوتا با هم دشمنن...
در اینجا سعی می کنن تا زیراب همدیگرو بزنن تا با خیال راحت وارد کار شن

ولی بنظر من دختر خودش باید انتخاب کنه............................

• Like

godmaycry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز:gol::gol:
این کوتاه شده یه متن طنزه

میخواستم ببینم نظر شما چیه؟؟؟

اگه دو تا مرد عاشق یه زن باشن توی مملکتهای مختلف چی به سر این سه نفر میاد؟

توی ژاپن: جوان اولی از عشق جوان دومی نسبت به دختر محبوبش متاثر میشه و خودکشی می کنه جوان دومی هم از مرگ همنوع خودش اونقدر اندوهگین میشه که خودکشی
می کنه بعدش برای دختر ژاپنی هم چاره ای
جز خودکشی نیست .:D

توی اسپانیا: مرد اولی توی دوئل ، مرد دومی رو از پای در میاره و با زن محبوبش به آمریکای جنوبی فرار می کنن .:D

توی انگلستان: دو تا عاشق با کمال خونسردی حل قضیه رو به یه شرط بندی توی مسابقه ء اسب سواری موکول می کنن
اسب هر کدوم برنده شد ، معشوق مال اون میشه .:D

توی فرانسه: خیلی کم کار به جاهای باریک می کشه دو تا مرد با همدیگه توافق می کنن که خانم مدتی مال اولی
و مدتی مال دومی باشه .:D

توی ایتالیا: دختره باید بین مقتول شدن و ۲ مرد یکی را انتخاب کنه که معمولا” ۱۲ روز بعد از ازدواج با دریافت ۳۲ گلوله خودش و همسرش به دست نفر سوم کشته میشند! :D

با عرض معذرت از spow جان چون من اینو قبلا شنیدم کاملش میکنم.آخه ایران و آمریکا هم تو این متن قرار دارن و باید بگم که به هیچ وجه طنز نیست یا اگرم باشه یه طنز تلخه البته نه برای همه

ایران:زن میره با هر کدوم که پولدار تره

آمریکا:زن بین اون 2تا مرد یکی رو انتخاب میکنه.منظور حق زن هست در آمریکا.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
تو ایران یکی از اون پسرا خودشو هلاک میکنه و هر کاری میکنه و هر طور که میتونه اون یکی پسره رو پیش دختره خراب کنه.بعد که دل دختر رو بدست آورد و مطمئن شد دختره هم میخوادش شروع میکنه به دعوا و بهونه آوردن که ببین تو چطور دختری هستی و چیکار کردی که همه خاطرتو میخوان .بعدم میزاره میره پی دختره دیگه.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت اینه که
بستگی به دختره داره کدومو انتخاب کنه
عکس العمل اون یکی میتونه یکی از این چند راه باشه
1-ازمیدون بدر کردن رقیب ،بعضی حتی به کشتن دست میزنن
2-اسید پاشی که متاسفانه مدتی مد شده بود ویا کشتن دختر
3- خودکشی میکنه
4- باو جود سختی زیاد ولی چون خوشبختی دخترو میخواد خودش کنار میکشه
5-دچارافسردگی وبیماریهای روحی وروانی میشه شاید به اعتیاد والکل پناه ببره
این مورداخر کلا درباره کسانی که به عشقشون نمیرسن زیاد پیش امده بخصوص افسردگی ومشکلات روانی دراین افراد زیاد دیده میشه
اززمانی که بانت اشنا شدم باخوندن پستهای دیگران ازاین مواردزیاد دیدم ! همین امروزتوباشگاه به تاپیکی برخوردم پسری بعداز6سال هنوزننتوسته دختری که ترکش کرده فراموش کنه و نه تنها افسردگی پیداکرده بلکه به الکل هم پناه برده
یا توسایت دیگه درموردی مشابه پسره کلا راه زندگیش تعییرکرده وازادمی سربراه وسالم به پسری معتاد،الکلی تبدیل شده پسری کاملا فاسدالاخلاق وبیمار

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: VRWH

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ایران مردا عاشق نمی شن چه برسه بخوان جفتشون عاشق یک زن شن .