طریقه ورود به پیام نور

farshadevil

عضو جدید
سلام دوستان.
من دارم کاردانی طراحی صنعتی رو توی دانشگاه دولتی میگیرم. میخوام تغییر رشته بدم و برم مترجمی زبان توی پیام نور بخونم. میخواستم بدونم دفترچه پیام نور کی میاد؟ امتحانش کی هست؟ توی کنکور فقط دفترچه سوالات عمومی رو باید جواب بدم؟ سوالات انگلیسی دفترچه عمومی برای من بیشتره یا مثل بقیه هست و فقط ضریبش برای من بیشتره؟
ممنون:gol:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من دارم کاردانی طراحی صنعتی رو توی دانشگاه دولتی میگیرم. میخوام تغییر رشته بدم و برم مترجمی زبان توی پیام نور بخونم. میخواستم بدونم دفترچه پیام نور کی میاد؟ امتحانش کی هست؟ توی کنکور فقط دفترچه سوالات عمومی رو باید جواب بدم؟ سوالات انگلیسی دفترچه عمومی برای من بیشتره یا مثل بقیه هست و فقط ضریبش برای من بیشتره؟

اگه منظورت فراگیره که باس به خدمتت برسونم که دفترچش از دی به بعد میاد امتحانمش تا ساله پیش تو مرداد بود اما این سال تو اردیبهشته.
تو امتحانشم باس چندتا از درسای رشته مورده نظرتو امتحان بدی
3تا عمومی شامل ادبیان و زبان و اندیشه
2تا هم اختصاصی هر رشته
اگرم منظورت از طریقه کنکور سراسریه که باس مثله بقیه کنکور بدر و وارده دانشگاه بشی

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

بهتره سري به سايت بزنيد
http://pnu.ac.ir

farshadevil

عضو جدید
مرسی از دوستان
آقا حمید یعنی من که میخوام مترجمی زبان بخونم باید زبان رو تو درس های عمومی امتحان بدم غیر از عمومی درس های تخصصی زبان هم باید امتحان بدم؟

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از دوستان
آقا حمید یعنی من که میخوام مترجمی زبان بخونم باید زبان رو تو درس های عمومی امتحان بدم غیر از عمومی درس های تخصصی زبان هم باید امتحان بدم؟

زبانه عمومی رو باس تو دروس عمومیتون امتحان بدید.
2تا درس اختصاصی هم که مربوط به ترمهای اولتون میشه رو باس امتحان بدید
کلا 5 درسه 3تا عمومی و 2 تا اختصاصی.
البته اینهایی که من گفتم مربوط به کنکوره فراگیره.

بالا