طرز ساخت و مواد مورد نیاز قالب سیلیکونی برای مجسمه گچی

[h=2][/h]
با سلام و عرض ادب

دوستان عزیز می خام از یک فرم گچی به تعداد 100 عدد تکثیر کنم . فکر کردم می تونم از قالب هایی که برا گچ بری آماده، استفاده می شه استفاده کنم . ولی هیچ اطلاعاتی پیدا نکردم. من ارشد هنر هستم و از مواد شیمیایی سر در نمی یارم. اگه لطف کنین به صورت ساده و دقیق اطلاع بدین خیلی ممنون می شم. کارم گیره :razz:

proengineer

عضو جدید
با سلام و عرض ادب

دوستان عزیز می خام از یک فرم گچی به تعداد 100 عدد تکثیر کنم . فکر کردم می تونم از قالب هایی که برا گچ بری آماده، استفاده می شه استفاده کنم . ولی هیچ اطلاعاتی پیدا نکردم. من ارشد هنر هستم و از مواد شیمیایی سر در نمی یارم. اگه لطف کنین به صورت ساده و دقیق اطلاع بدین خیلی ممنون می شم. کارم گیره :razz:

سلام من ابعاد قالب شما رون می دونم . خودم سال پیش یک پره ردیف اول توربین گازی (F5) رو قالب گیری کردم در ضمن بگم که قطعه من فلزی بوده اما مال شما گچی هستش. من از سیلیکون RTV ,هاردنر , جداکننده (اسپری) استفاده کردم و پره را هم با همین گچ های دندانپزشکی قالب گیری کردم .
آیا با این قیمت سیلیکون به صرفه هستش ؟ 100 تا ؟

با تشکر

یک نما در دکوراسیون داخلیه که به خاطر زاویه هاش یه کم برا ساختش مشکل دارم. تقریبا 20*20 . سیلیکون با چه گریدی بگیرم؟

444783512

عضو جدید
سلام عزیز میشه منم راهنمایی کنی؟نحوه درست کردن قالب سیلکون برای دست کردن تعداد زیادی از یک قطعه گچی. بعد هزینه هاش رو هم بگین. اگر با ایمیل یا موبایل بتونیمصحبت کنیم که خیلی خوبه
sbagherhoseini@yahoo.com
ممنونم.

petrorezashimi

عضو جدید
آموزش تهیه قالب گچبری با مواد پی وی سی و تهیه مواد با ارزان ترین قیمت لطفا تماس بگیرید.٠٩١٢۵٧٢٧۵۶٢ عسگری

petrorezashimi

عضو جدید
چرا سیلیکون با قیمت گران و گزاف و درسر زیاد$ ,پی وی سی را امتحان کنید با قیمت نصف سیلیکون و خاصیت بازیافت پذیری 'برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید٠ ٠٩١٢۵٧٢٧۵۶٢عسگری