طرح چهل روز رحمت

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان .
همه ميدونيم كه عدد 40 از مقدس ترين عددهاست كه درباره عبادت و انجام امور مختلف به مدت 40 روز روايات زيادي داريم. با توجه به اين جريان ما مدتيه يه طرح چهل روزه دعاخواني داريم كه گفتم اگر اينجا هم اجرا بشه شايد خالي از لطف نباشه .
برنامه اينطور هست كه چهل نفر بايد جمع بشيم و هر كدوم يك دعا يا سوره خاص رو انتخاب بكنيم . هر روز از اين چهل روز برنامه نوبت يكي از افراد جمع خواهد بود كه همه دعاي منتخب اون فرد رو به نيت براورده شدن حاجاتش ميخونن.
بازم يادآوري كنم كه قراره تمام چهل نفر دعايي كه شما انتخاب ميكنيد رو بخونن پس لطفاً سعي كنيد دعاهاي كوتاه تري رو انتخاب كنيد.
اگر تمايل داريد تواين طرح شركت كنيد لطفاً اعلام حضور بكنيد كه ان شاالله اگر جمع به 40 نفر برسه با نيت ظهور آقا امام زمان ( عج) و برآورده شدن حاجات جمع شروع ميكنيم .

براي ظهور منجي عالم صلوات

آخرین ویرایش:

bahaaaar

عضو جدید
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحيمِ.
«أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُبْـدِئُ الْخَلْقِ وَمُعيدُهُمْ وَأنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُدَبِّـرُ الْاُمُورِ، وَ بٰاعِثُ مَنْ فِي الْقُبُورِ، وَ أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ الْقٰابِضُ الْبٰاسِطُ، وَ أنْتَ الله الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، وٰارِثُ الْأرْضِ وَمَنْ عَلَيْهٰا. أسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الَّذي إذٰا دُعيتَ بِهِ أجَبْتَ، وَإذٰا سُئِلْتَ بِهِ أعْطَيْتَ وَ أسْئَلُكَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ أهْلِ بَيْتِهِ، وَ بِحَقِّهِمُ الَّذي أوْجَبْتَهُ عَليٰ نَفْسِكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ‌ تَقْضِيَ لي حٰاجَتي، السّاعَةَ السّاعَةَ، يٰا سَيِّدٰاهُ، يٰا مَوْلٰاهُ، يٰا غِيٰاثٰاهُ، أسْئَلُكَ بِكُلِّ اسْمٍ سَمَّيْتَهُ بِهِ نَفْسَكَ، وَاسْتَأْثَرْتَ بِهِ في عِلْمِ الْغَيْبِ عِنْدَكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ تُعَجِّلَ خَلٰاصَنٰا مِنْ هٰذِهِ الشِّدَّةِ، يٰا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَالْأبْصٰار، يٰا سَميعَ الدُّعٰآءِ،‌إنَّكَ عَليٰ كُلِّ شَيْءٍ قَديرٌ، بِرَحْمَتِكَ يٰا أرْحَمَ الرّاحِمين؛ به نام خداوند بخشندة مهربانتو آن خدايي هستي كه جز تو معبودي نيست؛ آغازگر و بازگردانندة آفريدگان هستي و تويي آن خدايي كه جز تو معبودي نيست؛ تدبير كنندة كارها هستي و هر كه را در قبرهاست، برمي‌انگيزي؛ تو همان خداي يكتايي هستي كه جز تو معبودي نيست؛ تنگ گيرنده و گسترانندة هستي و تو آن، خدايي هستي كه جز تو معبودي نيست و وارث زمين و ساكنان آن هستي. از تو درخواست مي‌كنم به واسطة نامت كه هرگاه بدان خوانده شدي، پاسخ دادي و هرگاه بدان وسيله از تو درخواست شده، عطا كردي و به حقّ محمّد و اهل بيت او و به واسطة حقّي كه براي ايشان بر خود واجب ساخته‌اي. از تو درخواست مي‌كنم تا بر محمّد و آل محمّد درود بفرستي و حاجتم را برآورده سازي؛ همين ساعت، همين ساعت اي آقاي من؛ اي مولاي من؛ اي فريادرس من؛ از تو مي‌خواهم به واسطة تمامي نام‌هايي كه خويشتن را بدان ناميده‌اي و آن را در دانش پنهانيت نزد خود نگه داشته‌اي؛ كه بر محمّد و آل محمّد درود بفرستي و در رهايي ما از اين گرفتاري و سختي شتاب كني. اي دگرگون‌كنندة دل‌ها و چشم‌ها؛ اي شنواي دعا؛ به راستي كه تو بر هر چيزي توانا هستي؛ به واسطة رحمتت اي مهربان‌ترين مهربانان».
ودعای امام زمان

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم
به اميد خدا و با تمناي ظهور حضرت صاحب الزمان (عج)

1- bahaaaar........................... دعاي امام زمان (عج) براي براورده شدن حاجات با معني + دعاي امام زمان
2- sabahat............................. زيارت جامعه كبيره
3- namavar1989..................... سه مرتبه مقاتل ابن سليمان با معني ( الهي كيف ادعوك ...) + يك مرتبه ناد علي

آخرین ویرایش:

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم

1- bahaaaar........................... دعاي امام زمان (عج) براي براورده شدن حاجات با معني + دعاي امام زمان
3- namavar1989..................... سه مرتبه مقاتل ابن سليمان با معني ( الهي كيف ادعوك ...) + يك مرتبه ناد علي
4- مسروري ............................ سوره انعام + زيارت امين الله

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم

5 - سامراني .......................... دعاي امام زمان (عج) + سوره آل ياسين

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
بسم رب المهدي

سلام به همه دوستان و به خصوص استارتر بسيار محترم

:gol:
خيلي ممنون كه قابل دونستيد و بنده رو هم دعوت كرديد

بنده هم هستم ان شاءاله

اگه خدا قبول كنه،
دعاي كميل و دعاي ندبه

دعاهاي زيباتري به ذهنم ميرسه، ولي فكر كنم همشون تو اين دو تا خلاصه شن

ان شاءاله كه مقبول بيفتد

التماس دعاي شديد

ياحق

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم رب المهدي

سلام به همه دوستان و به خصوص استارتر بسيار محترم

:gol:
خيلي ممنون كه قابل دونستيد و بنده رو هم دعوت كرديد

بنده هم هستم ان شاءاله

اگه خدا قبول كنه،
دعاي كميل و دعاي ندبه

دعاهاي زيباتري به ذهنم ميرسه، ولي فكر كنم همشون تو اين دو تا خلاصه شن

ان شاءاله كه مقبول بيفتد

التماس دعاي شديد

ياحق

سلام
خواهش ميكنم.
ممنون از حضورتون ...
فقط اين دوتا دعا هر دو بسيار طولاني هستن فكر نميكنيد همزمان براي يك روز يه كم سخت باشه ؟
ميترسم نكنه خداي نكرده طولاني بودن باعث وقفه تو اجرامون بشه چون حق الناس دوستامون به گردنمون ميمونه البته از سستي خودم ميترسم وگرنه شما كه بزرگواريد.
از طرفي بعضي از دوستان فرصت كمتري دارن ولي دوست دارن كه تو اين طرح باشن...
حالا باز اگر بخوايد مسئله اي نيست.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان
ممنون از حضور همه شما
ان شاالله كه خداوند حاجات همه شما رو برآورده كنه.
يه خوهشي دارم چون اين طرح براي چهل روز مداوم هست و تمام چهل نفر جمع ( كه ان شالله به چهل نفر برسيم ) قراره توي يك روز مشخص دعايي رو كه شما انتخاب ميكنيد بخونن پس لطفاً ترجيحتون بر دعاهاي كوتاه تر باشه تا دوستان بيشتري بتونن شركت بكنن.
بسيار ازتون سپاسگزارم...

براي سلامتي و ظهور منجي عالم صلوات

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام
خواهش ميكنم.
ممنون از حضورتون ...
فقط اين دوتا دعا هر دو بسيار طولاني هستن فكر نميكنيد همزمان براي يك روز يه كم سخت باشه ؟
ميترسم نكنه خداي نكرده طولاني بودن باعث وقفه تو اجرامون بشه چون حق الناس دوستامون به گردنمون ميمونه البته از سستي خودم ميترسم وگرنه شما كه بزرگواريد.
از طرفي بعضي از دوستان فرصت كمتري دارن ولي دوست دارن كه تو اين طرح باشن...
حالا باز اگر بخوايد مسئله اي نيست.

دوباره سلام
با عرض معذرت
من دوباره پست اولتون رو خوندم! انگار سوء تفاهمي پيش اومده! من فكر ميكردم توي اون روز قراره همون دعا رو همون شخص بخونه، ولي انگار قراره اون دعا رو همه دوستان بخونن!!!انجام شدني هست، ولي خيلي وقت ميگيره و شايد بهتر بود خودتون مشخص ميكردين تا دوستان چي بخونن؛‌يا اينكه مشخصا با تاكيد بيشتر تو پست اول ميگفتين، چون فكر كنم بقيه دوستان هم همچين برداشتي كه من اول داشتم رو دارن!
اگه اينجوريه تنها دعاي كميل رو از طرف من بذاريد و اين دعا رو هم براي يه شب جمعه قرار بدين.
ولي باز به نظرم بهتره خودتون در مورد دعاهاي هر چهل روز (كه كوتاه و مناسبتي باشه،‌مثلا دعاي ندبه تو روز جمعه)فكر كنيد و يه ليست تهيه كنيد و اون ليست رو بذاريد تا هر كس خواست يكيشو برداره، اينطور بهتر نيست؟
موفق باشيد

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام
با عرض معذرت
من دوباره پست اولتون رو خوندم! انگار سوء تفاهمي پيش اومده! من فكر ميكردم توي اون روز قراره همون دعا رو همون شخص بخونه، ولي انگار قراره اون دعا رو همه دوستان بخونن!!!انجام شدني هست، ولي خيلي وقت ميگيره و شايد بهتر بود خودتون مشخص ميكردين تا دوستان چي بخونن؛‌يا اينكه مشخصا با تاكيد بيشتر تو پست اول ميگفتين، چون فكر كنم بقيه دوستان هم همچين برداشتي كه من اول داشتم رو دارن!
اگه اينجوريه تنها دعاي كميل رو از طرف من بذاريد و اين دعا رو هم براي يه شب جمعه قرار بدين.
ولي باز به نظرم بهتره خودتون در مورد دعاهاي هر چهل روز (كه كوتاه و مناسبتي باشه،‌مثلا دعاي ندبه تو روز جمعه)فكر كنيد و يه ليست تهيه كنيد و اون ليست رو بذاريد تا هر كس خواست يكيشو برداره، اينطور بهتر نيست؟
موفق باشيد
سلام
درست ميفرماييد. اما هر كس به يك دعاي خاص اعتقاد بيشتري داره و اينطور كه خود فرد انتخاب بكنه راحت تره .
اين طرح الان نزديك يك ساله كه داره توي يك گروه اجرا ميشه و واقعاً لذت بخشه...

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم

6- mahsa66 ............................ دعاي عهد
7-
m4material.......................... دعاي كميل

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم

1- bahaaaar........................... دعاي امام زمان (عج) براي براورده شدن حاجات با معني + دعاي امام زمان (عج)
4- مسروري ............................ سوره مباركه انعام + زيارت امين الله
7-
8 - dordoone ..........................
9 - آگاه دخت ........................... زيارت عاشورا + سوره مباركه مزمل
10 - behnegar_mehraz8 .......... دعاي معراج + معني + 25 صلوات
11 - مريم بانو .......................... سوره مباركه نور
12 - مهراز شرق ...................... سوره مباركه حشر

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خیلی کار خوبیه
احسنتم
من دعای سلامتی امام زمان عج رو مد نظر دارم به همراه 3 صلوات
اگه برای دوستان گلم مقدور بود زیارت عاشورا رو بخونن ( اگه سختشون بود فقط سلام بر ابا عبد الله رو بخونن)
التماس دعا
یاعلی

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی کار خوبیه
احسنتم
من دعای سلامتی امام زمان عج رو مد نظر دارم به همراه 3 صلوات
اگه برای دوستان گلم مقدور بود زیارت عاشورا رو بخونن ( اگه سختشون بود فقط سلام بر ابا عبد الله رو بخونن)
التماس دعا
یاعلی
سلام دوست محترم
يعني دعاي سلامتي امام زمان + 3 صلوات + زيارت عاشورا رو براي شما بگذارم ؟

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم

1- bahaaaar........................... دعاي امام زمان (عج) براي براورده شدن حاجات با معني + دعاي امام زمان (عج)
7-
13- HSM313 ..........................
14 - A.N.M............................. زيارت آل ياسين

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم

7-
13- HSM313 .......................... دعاي سلامتي امام زمان (عج)+زيارت عاشورا + 3 صلوات
14 - A.N.M............................. زيارت آل ياسين

mary69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان تاپیک خوبی امیدوارم خدا از همتون قبول کند.

اگه اشکال نداره و زیاد نیست واسه من دعای ابو حمزه ثمالی +ده مرتبه لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّی كُنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّیْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ»در سجده.
بچه ها دعا ابو حمزه خیلی زیباست. اگه دوست داشتید معنیشو بخونید تا بیشتر به زیبایی این دعا پی ببرید.

آخرین ویرایش: