طرح هدفمند کردن تشکرها در باشگاه !!!

*Essi*

اخراجی موقت
چه خواهر اکتیوی.ماشا... پزشک هم که هستن!:biggrin:

وای من اصلا حریف زبونش نمیشم ناکردار !!!!

فقط موندم شماره منو از کجا گیر آورده، جالبه قشنگ هم میشناسه منو، من رفیق برادر در شمال ندارم چه برسه از جنس خواهر !!!

اونم آشنا با معضلات قلب و عروق برداران !!!!!!!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

فقط موندم شماره منو از کجا گیر آورده، جالبه قشنگ هم میشناسه منو، من رفیق برادر در شمال ندارم چه برسه از جنس خواهر !!!

همشهری اگر فرجی حاصل شد و ختم به خیر شد فقط زودتر خبرم کن تا بساط قندسابی رو راه بندازم

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخود شایعه پراکنی نکنید!
من که از سهمیه تشکرام شهریه دانشگاهم رو میدم, تازه یه چیزی هم اضافه میاد پس انداز میکنیم
امان از دست این عوامل نفوذی که میخوان اوضاع باشگاه رو بحرانی نشون بدن

*سیندخت*

عضو جدید
اصلا تشکر تو این باشگاه حکایتیه هااااا
از اولش هم همین بوده.....یه تشکر که بهت میدادن معادل بیست تا تشکر تو فرومای دیگه شاد میشدی:D
چون فکر میکردی حتما چه حرف مهمی زدی که لایق این موهبت بودی!
چرا خب آخه این کارو میکنید؟!؟!
راحت تشکر کنید بابا......
هیچ کس روزی که از این فروم میره تشکراش با خودش نمیبره:D

FAEZEH_EE

عضو جدید

:D به به مثل اینکه طبیب حاذقی هم هستن:w15: شما چه رسمی چه غیر رسمی باید بابت ویزیت شدنتون اینجا نفری 10-20 تا تشکر در روز شیرینی بدین:biggrin:

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چقد ناشکرید شما ها.....

روزانه 5 تشکر اضافه بر سازمان به حسابتون ریختن دیگه ؛چه تونه پس......منتها قابل برداشت نیست!........

تازه شانس اوردید که اس ام اس خود انصرافی براتون نیومده.....برا بعضیا اس اومده که برید به سایت شِفاهی دات آی آر از سهمیه تشکر انصراف بدید....

در حالی که شور و نَشاط! سر تاسر تاپیکهای فروم رو فرا گرفته عده ای سعی در بر هم زدن ارامش حاکم بر فروم هستند......!

پ ن:یه کلکی بود که میشد دور زد محدودیت تشکر ها رو:
یه بار از باشگاه خارج میشدی بعد دوباره وارد میشدی دوباره میتونستی تشکر کنی...
نمیدونم هنوزم میشه یا نه!

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
در حالی که شور و نَشاط! سر تاسر تاپیکهای فروم رو فرا گرفته عده ای سعی در بر هم زدن ارامش حاکم بر فروم هستند......!

خیر، کاملا تکذیب میشه. :razz:

من چندبار تشکرهام تموم شد، خواستم بگم آخ، اوی و...... اما چون میدونستم دل دشمنان باشگاه شاد میشه سکوت کردم. :(

این تشکری هم که بهت دادم، از سهم منزل هام زدم، بگیر حالشو ببر که بدانی ما سرمون بره به ارزش های معنوی باشگاه پایبند خواهیم ماند.:confused:

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق اخرين خبرها به زودي با واردات تشكرهاي چيني مشكل كمبود تشكر در باشگاه حل خواهد شد. :surprised:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسی نمی دونم داستان چیه اما اسپم هات هم برای من توش نکته ی آموزشی هست!

(حالا تست شده است یا تست می شود؟)

*Essi*

اخراجی موقت
اسی نمی دونم داستان چیه اما اسپم هات هم برای من توش نکته ی آموزشی هست!

یکی از علما میگفت به تک تک واژه هایی که اسی میگوید باید توجه نموند، دو حالت دارد.

یا چرند مطلق است یا نکته ای بسیار کلیدی.

مطمئن باش حد وسط این دوتا نیست، خیلی وقت ها به شوخی یکسری چیزها رو به دوستان گفتم، بعدا فهمیدن چقدر جدی بوده.

مثل تعریف کردن یکی از نقش های آل پاچینو در بی خوابی !!!!!!!!!!!!!!!!

nafis...

مدیر بازنشسته
من برای تمام تشکرام برنامه ریزی دارم و از روی حساب و کتاب تشکر میکنم:cool:
اگه تو زندگی هم همین قد برنامه ریزی داشتم و کارام از روی حساب و کتاب بود..........:whistle:

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی تشکر کم دارم.تا چندتا تشکر میزنم,تموم میشه.آقا چرا مسوولین رسیدگی نمیکنن؟؟؟؟واقعا مسوول این نابسامانیا کیه؟؟؟؟؟(مثلا داشتم پای تریبون حرف میزدم!!!!!;))اما جدی,تشکرام خیلی کمه..

*Essi*

اخراجی موقت
مصداق بارز دور زدن تحریم ها در حوزه تشکر توسط اعضارو برای دریافت تشکر میشه در این باشگاه حس کرد.

مثلا میری تو تالار فلسفه کلی فسفر میسوزونی و سلول خاکستری نفله میکنی، نهایتا سه نفر که اونم رفقات هستند ازت تشکر میکنند !!!! :(

اما کافیه بری یک ترول بذاری، یا یه عکس خفــن فیسبوکی، تشکر است که سرازیر میشه و بازار سیاه درست میکنند.

الحق که ایرانی در مجازی و واقعیت، سر و ته یک کرباس است. :D

esi.928

عضو جدید
Essiجون شما كه مشكلي ندارين بچه ها وقتي بيكار ميشينن ميگن بذا يه تاپيك جديد بزنيم اگه يه امتياز هم دادن غنيمته .اما غافل اند كه از نظر محتوايي تاپيكشون زير خط فقر هستش
مثل اين چند مورد
اگه مريض شدي چيكار ميكني
اگه بري خارج چيكار ميكني

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
سلامتي دهقان خلافكار

علی قوامی

عضو جدید
مصداق بارز دور زدن تحریم ها در حوزه تشکر توسط اعضارو برای دریافت تشکر میشه در این باشگاه حس کرد.

مثلا میری تو تالار فلسفه کلی فسفر میسوزونی و سلول خاکستری نفله میکنی، نهایتا سه نفر که اونم رفقات هستند ازت تشکر میکنند !!!! :(

اما کافیه بری یک ترول بذاری، یا یه عکس خفــن فیسبوکی، تشکر است که سرازیر میشه و بازار سیاه درست میکنند.

الحق که ایرانی در مجازی و واقعیت، سر و ته یک کرباس است. :D

لطاف جمع نبندین.:mad:
اتفاقا من به شخصه خیلی چیزها ازتون یاد گرفتم، همیشه هم نظراتتون در تاپیک های فلسفی و مذهبی رو دنبال میکنم.
سعی من هم این بوده بیشتر از مطالبی تشکر کنم که چیزی بهم اضافه کنه، نه صرفا به خاطر شناخت قبلی یا مطلب فان، که توی فیسبوک خیلی خنده دار ترش ریخته.
متاسفانه خواستگاه جامعه ما امروز توی فروم ها هم دیده میشه، رفتن به سمت مطالب سرگرم کننده و شوخی و اسپم بازی.

در این فضا دیگه نباید جستجوی مطلب کرد، باید جستجوی نویسنده کرد و دید چه تاپیک ها و نوشته هایی دارند وگرنه تو تالار بخوای بگردی،قصه پیدا میکنی.:(

*Essi*

اخراجی موقت
بالاخره تعداد تشکر و میزان سهمیه یارانه ای تشکر در هر روز را در این باشگاه کشف نمودم. :D

در این باشگاه به ازای هر 24 ساعت، دقیقا 40 تشکر به حسابتون شارژ میشه، حالا که فهمیدین خوب مدیرتش کنین تا شاهد رشد چشمگیر تشکر پای پست ها در این باشگاه باشیم.

چون همانطور که مستحضرید در مملکت ما طبق گفته های اخبار پر فتوح رسانه ملی، هرچه بنزین گران تر و کمیاب تر شده، مسافرت افزایش یافته.

ببینیم با این 40 تا در روز چه طوفان فرهنگی راه خواهید انداخت ای جوانان.....

nafis...

مدیر بازنشسته
بالاخره تعداد تشکر و میزان سهمیه یارانه ای تشکر در هر روز را در این باشگاه کشف نمودم. :D

در این باشگاه به ازای هر 24 ساعت، دقیقا 40 تشکر به حسابتون شارژ میشه، حالا که فهمیدین خوب مدیرتش کنین تا شاهد رشد چشمگیر تشکر پای پست ها در این باشگاه باشیم.

چون همانطور که مستحضرید در مملکت ما طبق گفته های اخبار پر فتوح رسانه ملی، هرچه بنزین گران تر و کمیاب تر شده، مسافرت افزایش یافته.

ببینیم با این 40 تا در روز چه طوفان فرهنگی راه خواهید انداخت ای جوانان.....
تازه کشف کردین

خب میگفتین تا براتون بگم چندتا تشکر میشه کرد:redface:
ولی جدا از همه ی این حرفا واقعا برای بعضی از پست ها این تعداد تشکر هم کم هست و من در روز سهمیه کم میارم:redface:

بالا