طرح هدفمند کردن تشکرها در باشگاه !!!

eng.morteza

عضو جدید
فکر کنم یک چند وقتی است که طرح هدفمند کردن یارانه ها به این باشگاه هم سرایت کرده.

کلا روزی 10 تا تشکر به من میدهند ، آن هم با هزارتا منت.

نمیدونم علت این امر چیست، فکر کنم یک عده تو باشگاه مثل من در خوشه 3 ،قرار گرفته اند

و تشکر زیاد به آنها تعلق نمیگیرد.

هرچند Admin از روند روبه رشد تشکرها در باشگاه صحبت میکند،اما از حرف تا عمل !!!!!

من قبلا میتوانستم راحت 20 تا 30 بار در یک روز از دوستانم تشکر کنم،اما الان فقط 10 تا تشکر در روز دارم.

مشکل کار کجاست؟

عوامل بیگانه و مزدوران وابسته به سایر باشگاه ها یا ؟؟؟؟؟

خوش به حالت که روزی10 تا تشکر میگیری!!
هیچ کس به من تشکر نمیزنه:cry::cry::cry:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
................

................

طرح هدفمندکردن امتیازات اجراشد درحال حاضر طرح شناورکردن لول و اکتیو هم درحال اجراست من پریروز لول 12 دیروز 9 امروز 16 و اکتیو هم بین 15 - 22- 26- 18 و 29 % متغیره من که درعجبم .

*Essi*

اخراجی موقت
طرح هدفمندکردن امتیازات اجراشد درحال حاضر طرح شناورکردن لول و اکتیو هم درحال اجراست من پریروز لول 12 دیروز 9 امروز 16 و اکتیو هم بین 15 - 22- 26- 18 و 29 % متغیره من که درعجبم .

مثل اینکه قراره از مهر ماه تشکر یارانه ای را به حسابمان بریزند تا زیاد تحت فشار قرار نگیریم.

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باغ پسته را میدم،اما بعدا آمدند دنبالت و تحت تعقیب برادران همیشه در صحنه باشگاه مهندسان قرار گرفتی،خودت مسئولی.

نگی نگفتی.

اشکال نداره . شما سند بزنین . من فرار میکنم میرم نو اندیشان یا فرهیختگان پناهندگی میگیرم به قصد ادامه تحصیل !!!! دستشون به من نمیرسه .

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فک میکردم این مشکل منه که تشکرام کم شده تازه من تو نقل قول گرفتن و این چیزام مشکل پیدا کردم
بازم باید به خاطر .... خجالت زده بشیم جلوی دوستان :wallbash:
ایییییییییی بابا:crying:

*Essi*

اخراجی موقت
من فک میکردم این مشکل منه که تشکرام کم شده تازه من تو نقل قول گرفتن و این چیزام مشکل پیدا کردم
بازم باید به خاطر .... خجالت زده بشیم جلوی دوستان :wallbash:
ایییییییییی بابا:crying:

به هر حال شعار هدفمند کردن تشکرها، یکی از معروفترین شعارهای Admin قبل از انتخاب شدن به سمت مدیریت باشگاه بود.

خودتان رای دادید،خودتان هم باید کمبود تشکر را تحمل کنید. :gol:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ندادم:w13:
تازه یه چیز دیگه تو پاسخ سریع به پستم مشکل دارم:wallbash:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هر حال شعار هدفمند کردن تشکرها، یکی از معروفترین شعارهای Admin قبل از انتخاب شدن به سمت مدیریت باشگاه بود.

خودتان رای دادید،خودتان هم باید کمبود تشکر را تحمل کنید. :gol:
اون پستم درجواب این پستت بود:eek:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب پاسخ آهسته به پست بدهید، مگر عجله دارید که میخواهید سریع پاسخ بدهید.:gol:
خوب باید از زمان حداکثر استفاده را نمود همی ،فرداروز که یارانه ها را بردارند دیگر دیگر نمی توان آهسته از اینترنت استفاده نمود آری فرزندم. همی گویا

بالا