طرح ساخت قید وبند

CNC

عضو جدید
با سلام:)
من دانشجوی رشته ی ساخت وتولید_ماشین ابزار هستم برای پیدا کردن طرح گیره یا فیکسچر یا جیگ در کل قید و بست دچار مشکل شدم طرحی هم می خوام که هزینه هش از 40یا 50 تومن بیشتر نشه و با دستگاه های معمولی که در دانشگاه وجود داره قابل ساخت با شه در کل زیاد مشکل نباشه ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه:cry:

reza_moshk

عضو جدید
با سلام:)
من دانشجوی رشته ی ساخت وتولید_ماشین ابزار هستم برای پیدا کردن طرح گیره یا فیکسچر یا جیگ در کل قید و بست دچار مشکل شدم طرحی هم می خوام که هزینه هش از 40یا 50 تومن بیشتر نشه و با دستگاه های معمولی که در دانشگاه وجود داره قابل ساخت با شه در کل زیاد مشکل نباشه ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه:cry:

سلام.وقت بخیر.
اگر میخوای هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنی و از قابل اجرا بودن طرحت اطمینان داشته باشی؛یه سر برو بازار ابزار یراق در خ سعدی(البته اگر ساکن تهران باشی).
هر قید و بستی رو که مد نظرت هست،انتخاب کن.ازش سریع یه الگو بردار ولی نخرش(به این میگن ذهن خلاق)!!.
حالا مفت و مجانی یه طرح قابل اجرا و به صرفه رو داری.وقتی هم ساختیش،هدییش بده به من،تو کارگاهم ازش استفاده میکنم.

خوش باشی:D

محمد رضا :cool:

CNC

عضو جدید
سلام.وقت بخیر.
اگر میخوای هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنی و از قابل اجرا بودن طرحت اطمینان داشته باشی؛یه سر برو بازار ابزار یراق در خ سعدی(البته اگر ساکن تهران باشی).
هر قید و بستی رو که مد نظرت هست،انتخاب کن.ازش سریع یه الگو بردار ولی نخرش(به این میگن ذهن خلاق)!!.
حالا مفت و مجانی یه طرح قابل اجرا و به صرفه رو داری.وقتی هم ساختیش،هدییش بده به من،تو کارگاهم ازش استفاده میکنم.

خوش باشی:D

محمد رضا :cool:
متاسفانه تهران نیستم ولی شما ذهنت خیلی خلاقه با یه پست می خوای یه قیدی هدیه بگیری :D

ehsan5593

عضو جدید
سلام من یه جیگ فیکس طراحی کردم برای درس قید و بندم
اگر می خوای فایل طراحی شده اش که با کتیا است را برات بفرستم
جیگ فیکس خوبی حالا چه قدر تموم می شه نمی دونم
برام پیغام بزار اگر خواستی

farzintabrizi

عضو جدید
سلام

سلام

سلام من یه جیگ فیکس طراحی کردم برای درس قید و بندم
اگر می خوای فایل طراحی شده اش که با کتیا است را برات بفرستم
جیگ فیکس خوبی حالا چه قدر تموم می شه نمی دونم
برام پیغام بزار اگر خواستی

سلام.خوبی؟
اقا میتونی اینو برا من بفرستی؟
شدیدا به یه پروژه قید و بند نیاز دارم
خیلی ممنون میشم اگه این لطف رو در حقم بکنی
ایمیا من:Mech_boy86@yahoo.com
بازم تشکر

ehsan5593

عضو جدید
سلام این یه مقاله است با دو فایل کتیا را برات میزارم فقط با کتیا رv5 R18 اجراش کن تا اجرا بشه فقط تلرانس پایه ها تلرانس فیت می باشد یادت نره

پیوست ها

• porojeh gheyd o band.rar
    643.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ehsan5593

عضو جدید
فرزین جان دو تا فایل کتیا است یکی به نام جیگ یکی به نام فیکسچر یکی از این دوتا یکی ناقص یکی کامل اونکه کامل را طراحی کن جیگ و فیکسراست سوراخدار با سطح گرد می باشد این پروژه را بساز موفق باشی فقط اندازه را بر اساس دلخواه حتما تغییر بده اون محاسباتش بر عهده خودت که چه سوراخ هایی می خواییی بزنی موفق باشی مرد بزرگ

پیوست ها

• GIG.rar
    187.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

saeedeh_k

عضو جدید
سلام من نقشه کشي صنعتي ميخونم کنفرانس قيد و بند دارم اعصابم خورده:confused: اگه لطف کنيد ميشه يه سري مطلب در مورد قيد و بند و انواعش و از اين جور حرفا (قيد و بندوجيگ فيکسچرو...)بهم بديد واقعا نياز دارم:w19:

zhashemi

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلامدوست عزیز من هم به یه قیدوبست ساده نیاز دارم به همراه نقشه اون.اگه امکان داره لطفا برام بفرست.خدا خیرت :gol:بده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zhashemi

عضو جدید
سلام دوست عزیزمنم احتیاج به یه قیدوبست دارم میتونی واسم بفرستی؟ازلطفت ممنونم.خداخیرت بده

rezaajabshir88

عضو جدید
سلام منم یه نقشه کتیاواسه درس قیدوبنددرمورد جیگ فیکسچرنیازمندم ممنونتون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

P aYa M

عضو جدید
Re: طرح ساخت قید وبند

سلامدوست عزیز من هم به یه قیدوبست ساده نیاز دارم به همراه نقشه اون.اگه امکان داره لطفا برام بفرست.خدا خیرت :gol:بده.

سلام دوستان عزيز...
اين تاپيك رو ديدم ياد 6-7 سال پيش افتادم..
يه كم سرم شلوغه اما سعي ميكنم در اولين فرصت يه فيكسچر ساده براتون طراحي كنم ...

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

razi92

عضو جدید
سلام من میخواستم مراحل تراشیدن قطعه که شبیه قیف روبدم جز به جز شو بهم بگوممنونم