طرح ختم یک میلیون صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج)

lilium.y

عضو جدید
کاربر ممتاز
535900

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

انسان لحظه به لحظه به سمت بی نهایت می تواند پیش رود و رسول خدا با وجودی که کامل ترین بشر هستند ولی باز هم روز به روز به درجات و مقاماتشان افزوده می شود.

قرآن می فرماید:

«يَا أَيُّهَا الْإِنسَانُ إِنَّكَ كَادِحٌ إِلَى رَبِّكَ كَدْحًا فَمُلَاقِيهِ؛
ای انسان تو به سوی پروردگارت در سیر و حرکتی و به مقام قرب او نائل خواهی آمد»

و صلوات های مؤمنین در رفیع تر گردیدن مقام محمد و آل محمد اثر دارد.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

300 مرتبه

جمع:
549500​
گل صلوات
به نیت سلامتی وفرج صاحب الزمان عج

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
1200 مرتبه

568000صلوات

ای پادشه خــــوبان داد از غــم تنهایی
دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی​
دایـــم گـــل این بستان شـــاداب نمــــی‌مــاند​
دریـــــــاب ضعیـفـــان را در وقــــت تــــوانـایــــی…

آخرین ویرایش:

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]مرحوم آخوند ملا علی همدانی حکایت نموده اند که : روزی پیرمردی برای محاسبه سهمین ( خمس و زکات ) نزدم آمد . بوی عطر عجیبی را از او استشمام نمودم که تا به حال آن بوی خوش به مشامم نرسیده بود . کنجکاو شدم و از او پرسیدم : پدر جان از چه عطری استفاده می کنی ؟! گفت : این بوی خوش ؛ قصه ای دارد که تا بحال آن را برای احدی نقل نکرده ام و قصه ؛ این است که شبی در عالَم خواب ، پیامبر خدا (ص) را زیارت نمودم ؛ در حالی که حدود بیست نفر اطراف آن حضرت نشسته بودند ، من نیز در آن جمع بودم .[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]حضرت خطاب به حاضران جلسه فرمودند : کدامیک از شما زیاد بر من صلوات می فرستد ؟ خواستم بگویم من ، اما ساکت شدم .بار دیگر پرسیدند . باز هم کسی پاسخ نگفت .بار سوم نیز سؤال خود را تکرار فرمودند . می خواستم بگویم من ، اما قدری با خود فکر کردم که شاید دیگران بیش از من صلوات فرستاده باشند .[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif] پس آن گاه حضرت (ص) بلند شدند و خطاب به من فرمودند : شما بر من زیاد صلوات می فرستی . سپس مرا بوسیدند .از آن پس این بوی عطر ؛ از من استشمام می شود .

[/FONT]
900 مرتبه

570000 صلوات