صنعتی اصفهان

Excalibur

عضو جدید
جدا صنعتی اصفهان دیگه تبدیل به یه شکنجه گاه شده!
به یه استاد محترم دانشکدمون(ایشون استثنائن) خیلی نمیگذره که صنعتی کاملا از سایر دانشگاهها جا میمونه!
ما که اصفهانی هستیم می نالیم، خوابگاهیهای بیچاره که دیگه..............

yareza2006

عضو جدید
به یه استاد محترم دانشکدمون(ایشون استثنائن) خیلی نمیگذره که صنعتی کاملا از سایر دانشگاهها جا میمونه!
ما که اصفهانی هستیم می نالیم، خوابگاهیهای بیچاره که دیگه..............
جدا استادای خوبی توی دانشکده مهندسی شیمی دارید.
به هر حال هر که طاووس خواهد...

رز سپيد

عضو جدید
ما که اصفهانی هستیم می نالیم، خوابگاهیهای بیچاره که دیگه..............[/
اون ورتر از شکنجه گاه زنده نمي توني از اينجا بيرون بياي کور - کچل و....:cry:

f11691gh

عضو جدید
سلام ببخشید راست میگن که بعد از دو ترم مهمانی حتی اگه معدل خوب هم داشته باشی صنعتی دائم ات نمی کنه؟

f11691gh

عضو جدید
میگم خدا رو شکر کنید که اینجایید قبول دارم که دانشگاه های ایران خوب نیستن اما اگه جای ما بودی چی کار میکردی؟

PMN

عضو جدید
سلامممممممممم
از بچه های دانشگاه کسی می داندر که دکتر نصر ودکتر حجت چه دروسی در چه زمانی را ارائه کردن:redface:

تا جايي که من يادم مياد تو دانشگاه صنعتي چهار تا نصر بود!

:biggrin:

نصر مکانيک
نصر م. شيمي
نصر فيزيک (دامت برکاتو)
اون يکي يادم نيست کجا بود! ;)

PMN

عضو جدید
بچه ها من دو ساله که از صنعتي اومدم بيرون، توي دانشگاه علموص و تهران بودم با بروبکس خواجه، تربيت و مالک اشتر هم رابطه داشتم

قدر صنعتي رو بدونين

من تو 5 سالي که توي صنعتي بودم هميشه در حال پيشرفت بوده، از وقتي رفتم هم دورا دور از احوالات خبر مي گيرم و مي بينم هنوز در حال پيشرفته

بايد بياين جاهاي ديگه رو ببينين که قدر اونجا رو بدونين، منم وقتي اونجا بودم از دست استادا شاکي بودم، نمي گم بهشته ولي از خيلي از دانشگاه هاي تهران بهتره

( ديگه اوضاع سياسي رو قاطيش نکنين، من سال 81 (زمان اوج خاتمي) با دوست دخترم تا 11 شب بيرون بوديم پشت خوابگاه، سال آخر اصلاً بيرون نمي تونستيم بريم (زمان اوج متهجرين) )

پ.ن. محلوجي هنوز دم دره؟

*parvaneh*

عضو جدید
به نام خدا
باسلام
واقعا یکی از آرزوهام قبولی در دانشگاه صنعتی اصفهان بود
قدر دانشگاهتونو بدونید
:gol:بدرود
:cry:به خدا آرزوی منم بود فقط به عشق برق صنعتی اصفهان درس میخوندم ،قدرشو بدونید.:cry:

PMN

عضو جدید
سلام ببخشید راست میگن که بعد از دو ترم مهمانی حتی اگه معدل خوب هم داشته باشی صنعتی دائم ات نمی کنه؟

بستگي به دانشکده داره، ولي واقعاً خيلي سخت دائم مي کنه، تو مايه هاي محال

Excalibur

عضو جدید
بچه ها من دو ساله که از صنعتي اومدم بيرون، توي دانشگاه علموص و تهران بودم با بروبکس خواجه، تربيت و مالک اشتر هم رابطه داشتم

قدر صنعتي رو بدونين

من تو 5 سالي که توي صنعتي بودم هميشه در حال پيشرفت بوده، از وقتي رفتم هم دورا دور از احوالات خبر مي گيرم و مي بينم هنوز در حال پيشرفته

بايد بياين جاهاي ديگه رو ببينين که قدر اونجا رو بدونين، منم وقتي اونجا بودم از دست استادا شاکي بودم، نمي گم بهشته ولي از خيلي از دانشگاه هاي تهران بهتره

( ديگه اوضاع سياسي رو قاطيش نکنين، من سال 81 (زمان اوج خاتمي) با دوست دخترم تا 11 شب بيرون بوديم پشت خوابگاه، سال آخر اصلاً بيرون نمي تونستيم بريم (زمان اوج متهجرين) )

پ.ن. محلوجي هنوز دم دره؟

منظورت از پرانتز آخری واضحتر میگی....
آقا نیستی ببینی با کارشناسی ها چه کردن...یه پارکینگ ساختن دم در نمیذارن ماشین بیاری داخل از اونجا یا باید منتظر داخلی باشی یا منتظر اتوبوسهایی که از اصفهان میاند تا بتونی بری دم دانشکده ات....
دانشگاه رو به گند کشیدن اساسی...کسی نگهبانا رو آدمم حساب نمیکرد حالا چنان بهت نگاه میکنن انگار کی هستن...

• Like
واکنش ها: PMN

PMN

عضو جدید
منظورت از پرانتز آخری واضحتر میگی....
آقا نیستی ببینی با کارشناسی ها چه کردن...یه پارکینگ ساختن دم در نمیذارن ماشین بیاری داخل از اونجا یا باید منتظر داخلی باشی یا منتظر اتوبوسهایی که از اصفهان میاند تا بتونی بری دم دانشکده ات....
دانشگاه رو به گند کشیدن اساسی...کسی نگهبانا رو آدمم حساب نمیکرد حالا چنان بهت نگاه میکنن انگار کی هستن...

جداً؟ خيلي بد شد! ماشين سواري تو دانشگاه خيلي حال مي داد!
خوب زمان خاتمي يکم فضا باز تر بود از همه نظر ديگه...

Excalibur

عضو جدید
جداً؟ خيلي بد شد! ماشين سواري تو دانشگاه خيلي حال مي داد!
خوب زمان خاتمي يکم فضا باز تر بود از همه نظر ديگه...

آهان آره...
خب پیشنهاد میکنم بچه های صنعتی سایت اگه واسشون فعالیت در قالب نام دانشگاه مهمه بیاند اینجا....کسی تو تالارهای مختلف واسه صنعتی تاپیک نسازه:mad:

Fateme_Smaily

عضو جدید
che farghy dare ke koja topic sakhte she mohem ine ke esme daneshga vared she.
badam archy bishtar jelo cheshm bashe be nazare man behtare agha!

:mad:
ke pas farda ke tu unimun hamayeshe hadeaghal ye esmi az unimun shenide bashan!:razz:

Excalibur

عضو جدید
لطفا فارسی بنویسید...به قوانین احترام بذارین...نظم تالار مهندسی شیمی به یه نواخت بودن و عدن تفاوت شهر و دانشگاه هستش...اسم دانشگاهها و بخش اونها اینجاست...لطفا در این زمینه اینجا فعالیت نمایید و جهت مباحث مربوط به مهندسی شیمی در تالار مربوطه وارد گردید...برای اسپم میتوانید به بخش گفتمانها(در مهندسی شیمی)بروید و برای موارد مختلف وارد تالارهای خودشان شویید

Fateme_Smaily

عضو جدید
لطفا فارسی بنویسید...به قوانین احترام بذارین...نظم تالار مهندسی شیمی به یه نواخت بودن و عدن تفاوت شهر و دانشگاه هستش...اسم دانشگاهها و بخش اونها اینجاست...لطفا در این زمینه اینجا فعالیت نمایید و جهت مباحث مربوط به مهندسی شیمی در تالار مربوطه وارد گردید...برای اسپم میتوانید به بخش گفتمانها(در مهندسی شیمی)بروید و برای موارد مختلف وارد تالارهای خودشان شویید
واقعان منون كه راهنماي كرديد متاسفانه خودم متوجه نشده بودم:mad:
همونجا جوابتونو دادم:razz:
فكر ميكنم اينجا جاي دعوا نيست
اگه مشكلي داريد براي خودم ميل بزنيد

rf.ariyapoor

عضو جدید
چرا اینجا همه بچه هایی که مال صنعتی اصفهان هستن میم شیمی هستن؟

rf.ariyapoor

عضو جدید
بابا خفناااااااااااااااااااااااااااااااااااااا;);)
موفق باشید

معمارباشی

عضو جدید

؟؟؟
راس مي گي ؟؟؟
اخه چرا ؟؟؟
من الان 3 ساله كه از دانشگاه صنعتي اومدم بيرون ...
واييييييييييي چقدر دلم براش تنگ شده ...
براي رينگ ...
براي سوپر پرنده (هنوز هست؟)
برا سلف ازاد ...
براي پارك چمن ....
هييييييييييي تالار هشت .........
تاب تاب عباسي هاي جلو خوابگاه 9
واييييييييييييييي
بچه ها قدرشو بدونيد .........
دلم براي تك تك لحظه هاش تنگ شده ...

Excalibur

عضو جدید
؟؟؟
راس مي گي ؟؟؟
اخه چرا ؟؟؟
من الان 3 ساله كه از دانشگاه صنعتي اومدم بيرون ...
واييييييييييي چقدر دلم براش تنگ شده ...
براي رينگ ...
براي سوپر پرنده (هنوز هست؟)
برا سلف ازاد ...
براي پارك چمن ....
هييييييييييي تالار هشت .........
تاب تاب عباسي هاي جلو خوابگاه 9
واييييييييييييييي
بچه ها قدرشو بدونيد .........
دلم براي تك تك لحظه هاش تنگ شده ...

بابا خدارو شکر کن که نیستی که ببینی چی به سر دانشگاه آوردن و دارن میارن...

معمارباشی

عضو جدید
ببخشيد ....
يه سوال كوچولو ...
هنوزم كيلويي چاپ مي شه؟
كاشكي مي شد صفحه هاشو اين جا اپ كنيد ...

Fateme_Smaily

عضو جدید
اين اواخر توقيف شد به يه نام ديگه فعاليت مي

منم دلم خيلي تنگ شده:(

معمارباشی

عضو جدید
eee
اون قدیما یه بار توقیف شد ....... یکی دیگه جاش زدن به اسم کنکاش .......

بچه ها خبرای صنعتی رو این جا بگذارید .......
دلم یه ذزه شده برا اون جاااااااااااااااااااااااااااااااا
حتی برای سده :دی

PMN

عضو جدید
چرا اینجا همه بچه هایی که مال صنعتی اصفهان هستن میم شیمی هستن؟

اولاً به چند دليل
ثانياً بايد به اين نکته توجه کني که هر رشته اي يه عادت و ظاهري داره، چند وقت که تو دانشگاه باشي، مي توني تا کسي دهن باز کرد بگي رشتش چيه! بچه هاي ميم شيمي هم پايه خوش گذروني هستند، تو دانشکده با اُتادايس ساديستيک مي پرن، حقتاً بايد بيرون جبران کنن ديگه
تازه، جمعيت تهراني ها در ميم شيمي بسيار بالاتر از بقية رشته هاست. نسبت جمعيت دختر و پسرشون مناسبه که اين خودش باعث افزايش فعاليت ميشه
ثالثاً هم به چند دليل
:D:

F. Rezaie

عضو جدید
سلام دوست عزیز
بسیار سپاسگزارم از اطلاعاتی که قرار دادید
میخواستم بپرسم آیا امکان دسترسی به جزواتی که انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان هستند وجود داره یا نه؟
من چند تا جزوه که در مورد رئولوژی پلیمرها است و از انتشارات صنعتی اصفهان هست لازم دارم
میتونید در این مورد به من کمک کنید

ممنونم

بالا