صنعتی اصفهان

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگه خسته شدم... از صنعتی :(بوخودا دلم پوسید اینجا...با این استادهای از پشت کوه اومده البت بعضی هاشون

دیووونم کردند:w06:

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:cool:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگه خسته شدم... از صنعتی :(بوخودا دلم پوسید اینجا...با این استادهای از پشت کوه اومده البت بعضی هاشون

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:cool:
داد نزن...
صدات تا صدتا تالار اونور ترم میاد...:w00:
آخی...میانترما سخت بوده؟؟؟؟عیبی نداره...این نیز بگذرد...:w24:
چطوری؟دلمون تنگ شده بود...:w18:

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol:
داد نزن...
صدات تا صدتا تالار اونور ترم میاد...:w00:
آخی...میانترما سخت بوده؟؟؟؟عیبی نداره...این نیز بگذرد...:w24:
چطوری؟دلمون تنگ شده بود...:w18:

ااااا...سلام....

چه زود منو پیدا میکنی :razz::biggrin:

کاش بد شده بود...نظرت چیه که من و دوستم یه امتحانو مثل هم نوشته بودیم و برگه منو یه استاد بی جنبه صحیح کرد به من داد 12 و دوستم که برگشو یه استاد خوب صحیح کرد 18 گرفت....

بی خیال

اومده بودم درد و دل کنم و برم

منم دلم برات تنگیده بود... البته برای تاپیک خودمون :D

شبت خوش... خداحافظ :confused:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol:

ااااا...سلام....

چه زود منو پیدا میکنی :razz::biggrin:

کاش بد شده بود...نظرت چیه که من و دوستم یه امتحانو مثل هم نوشته بودیم و برگه منو یه استاد بی جنبه صحیح کرد به من داد 12 و دوستم که برگشو یه استاد خوب صحیح کرد 18 گرفت....

بی خیال

اومده بودم درد و دل کنم و برم

منم دلم برات تنگیده بود... البته برای تاپیک خودمون :D

شبت خوش... خداحافظ :confused:
اینقد جیغو داد کرده بودی که گشتن نداشت...
بعدشم...بیا تاپیکه خودمون...
چیو خداحافظ میخام برم؟؟؟:w00:

x00x

عضو جدید

برگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ.......من چی گفتم بهت؟ ...اگه خسته شدی یه استراحتی به خودت بده،سخت نگیر انقد....باهاشون کنار بیا....هر وقت عصبی میشی سعی کن بخندی زورکی،فاز میده انقد ادم خودشو به الکی خوشی بزنه.......وظیفه ت اینه که فقط بخونی بقیه ش به دست تو نیست....

دو روز دیگه حسرت این روزا رو میخوریا...زندگی از این خیلی سخت ترههههههههه....ازش درس بگیر،سعی کن بزرگ شی

کاش یکی همینا رو به من میگفت وقتی تو اون لعنتی :D بودم

• Like
واکنش ها: barg

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
برگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ.......من چی گفتم بهت؟ ...اگه خسته شدی یه استراحتی به خودت بده،سخت نگیر انقد....باهاشون کنار بیا....هر وقت عصبی میشی سعی کن بخندی زورکی،فاز میده انقد ادم خودشو به الکی خوشی بزنه.......وظیفه ت اینه که فقط بخونی بقیه ش به دست تو نیست....

دو روز دیگه حسرت این روزا رو میخوریا...زندگی از این خیلی سخت ترههههههههه....ازش درس بگیر،سعی کن بزرگ شی

کاش یکی همینا رو به من میگفت وقتی تو اون لعنتی :D بودم

:D:biggrin::Dمن خوبه خوبم...می خواستم جلب توجه کنم :D:biggrin::surprised::gol::heart:

PROCESS DESIGN

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

با سلام .بچه ها من رشته ام مهندسی شیمیه.با توجه به رتبم تو کنکور ارشد شانس قبولی صنعتی اصفهان وشیراز رو دارم.همه بم می گن برو شیراز بهتره صنعتیه چون صنعتی خیلی سخت می گیرن اگه شمابجای من بودید چکار می کردید می رفتید صنعتی یا شیراز؟آخه عذاب می کشم وقتی صنعتی که رتبه کمتری رو می خواهد قبول می شم برم شیراز؟

• Like
واکنش ها: barg

civilica2008

عضو جدید
1-شما بچه کجایی و کجا زندگی میکنی؟؟؟
2-اینکه صنعتی سخت گیرتره راسته ولی خوب به نظر من بهتره بیای صنعتی.

3-یه چیز دیگه:زود گول نخور. میدونی , صنعتی اصفهان توی لیسانس در همه رشته ها واقعا خوب و حتی عالیه ولی بهت بگم توی ارشد اصلا اینطوری نیست و ممکنه اصلا توی اون گرایش قوی نباشه و دانشگاه شیراز بهتر باشه.
این را باید یه مهندس شیمی که صنعتی خونده جوابتا بده
4-اگر هم خواستی بری شیراز من شنیدم که خود دانشگاه شیراز دانشگاه خوبیه و دانشگاه صنعتی شیراز به اون اندازه خوب نیست پس حواست را جمع کن

5-اگر به این نتیجه رسیدی که صنعتی اصفهان یه سرو گردن از همه لحاظ از شیراز بالاتره اصلا به خاطر سخت گیریهاش ازش نترس و این غیر معقوله که حالا چون سخت گیرند نیای اینجا و فقط یه مسئله هست و اونم اینه که برا دکترا شرطش اینه که معدل ارشد(فکر کنم 2 ترم اولت) بالا 16 باشه و اینکه اگه بعدا بخوای دکترا بگیری بایستی دم استادا را ببینی و باهاشون جور باشی و درست هم خوب باشه تا برا دکترا بگیرندت و خوب اگه صنعتی خیلی سختگیری کنند کارت سخت میشه مخصوصا اگه لیسانس اینجا نبوده باشی.چون اینجا توی ارشد و البته همه جا همینطوره به بچه های لیسانس خودشون بیشتر بها میدند.
اگه لیسانست را اینجا بودی (با معدل خوب) بهت توصیه میکنم بیا اینجا.

همه این موارد را در نظر بگیر و به اینها تنها هم به هیچ وجه اکتفا نکن و بازم مخصوصا از یه میم شیمی صنعتی بپرس
حتی برو با ارشدای میم شیمی صنعتی اصفهان صحبت کن.

علی1369

عضو جدید
رنکینگ دانشگاههای صنعتی ایران

1.صنعتی شریف تهران
2.صنعتی امیر کبیر تهران
3.صنعتی اصفهان
4.صنعتی خواجه نصیر تهران
5.صنعتی سهند تبریز
6.صنعتی نوشیروانی بابل
7.صنعت نفت آبادان
8.صنعتی شاهرود
9.صنعتی شیراز
10.صنعتی ارومیه
11.صنعتی مالک اشتر

در ضمن بقیه دانشگاههای صنعتی ایران در رنکینگ جهانی حضور نداشتند.
مانند صنعتی همدان
صنعتی کرمانشاه
صنعتی سیرجان
و...
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.webometrics.info/index.html

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
سلام
من دنبال یکیم دانشگاه ها ی اصفهان رشته فنی بخونه
مثل کامپیوتر یاای تی

leila m

عضو جدید
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

سلام
من به عنوان یکی از اعضای انجمن علمی دانشگاه صنعت نفت اهواز علاقه مندم که با فعالیت های انجمن علمی سایر دانشگاهها آشنا بشم.....
در صورت تمایل به همکاری وتبادل اطلاعات لطفا توی این تاپیک نظر بدید....

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
سلام
من به عنوان یکی از اعضای انجمن علمی دانشگاه صنعت نفت اهواز علاقه مندم که با فعالیت های انجمن علمی سایر دانشگاهها آشنا بشم.....
در صورت تمایل به همکاری وتبادل اطلاعات لطفا توی این تاپیک نظر بدید....

tnxxxxxxxxxx

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

masoudshao

عضو جدید
سلام دوستان
من از دانشگاه صنعت نفت هستم
دنبال جزوه CFD یا همون دینامیک سیالات محاسباتی دکتر شیرانی هستم
کسی هست که به من کمک کنه؟
ممنون میشم اگه بهم ایمیل بدین
masoudshao@yahoo.com

ha_mi

عضو جدید
سلام بچه ها، کسی میتونه در مورد این 3تا استاد برام توضیح بده ؟؟
علی بوری، احسانی، صابر
و اینکه چطور امتحان میگیرن و چطور نمره میدن ؟؟؟؟

ehsan_lauren

عضو جدید
سلام یه سوال آماری داشتم کسی می تونه جوابشو بده ؟ ممنون میشم
http://www.iran-eng.../attachment.php?attachmentid=41393&d=1294385805&thumb=1 amar.jpg
email : tajbakhsh68@gmail.com

aezvenoos

عضو جدید
سلام راسته که در حوادث پس از انتخابات دانشگاه صنعتی اصفهان بیش از 2 میلیارد خسارت دیده ایا ترمیمش کرده اند یا نه یا اصلا درسته این خبر را ممنون میشم

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام راسته که در حوادث پس از انتخابات دانشگاه صنعتی اصفهان بیش از 2 میلیارد خسارت دیده ایا ترمیمش کرده اند یا نه یا اصلا درسته این خبر را ممنون میشم

سلام
اره میگن دیگه راست و دروغشا خدا می دونه
و تعمیرم کردند خوشکلترم شده....

الميرا

عضو جدید
دوستان اصفهانی سلام اگر کسی ارشد مهندسی پزشکیه لطفا به من یکم راجع به فضای این رشته و سطح علمیش تو این دانشگاه بگه

bp1368

عضو جدید
جمعيت امداد دانشجویی مردمی امام علي اصفهان

جمعيت امداد دانشجویی مردمی امام علي اصفهان

جمعيت امداد دانشجویی مردمی امام علي یک ان جی او مستقل و غیر سیاسی است که برای کاهش معضلات اجتماعی و کمک به افراد آسیب دیده اجتماعی مخصوصا کودکان و زنان فعالیت می کند
این جمعیت در شهرهای مختلف (تهران - اصفهان - شیراز - رشت - کرمانشاه و...) نمایندگی دارد
برای عضویت و آشنایی بیشتر از وبلاگ زیر دیدن کنید

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی می خواید بگیبد که کسی از صنعتی اصف این جاها نیسسسس؟؟؟!!!

بالا