صندلی داغ : کامران(Kamran Razzaz)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
1- واسه مرگ آماده شو، تو خواهی مرد و سرنوشتت همینه، موسی ها میمیرن، فرعون ها نیز، و تو خواهی مرد، و سرانجامی مرگ و مرگ و مرگ ... بعد از مرگ ؟!!!!

2- تو تنهایی خودت غرق شدی و به خیلی چیزها فکر میکنی، هر چیزی حالا، مهم نیست چه چیزهایی باشه، خوب، بد، تلخ و شیرین و ....، همزمان داری ناخونت رو میجوی، بعد که تو رویا میای بیرون به چی میخندی ؟ یا گریه میکنی ؟

3- اعتماد و اعتماد، حسی که هرگز نتونستم ازش فرار کنم، چجوری میتونم کاری کنم که به هیشکی اعتماد نکنم، گفتن اعتماد کنین، ولی تو این دوره زمونه به هیشکی نباید اعتماد کرد، ولی من براحتی به همه اعتماد میکنم و یه نفر دلیلش رو بهم گفت، چیکار کنم بنظرت؟ نمیخوام اعتماد کنم

4- دل رو بشکون، سنگ دل باش، شاید یه گرگ بشی، اه، هر کاری کنی میشی یه گرگ، پس باید خورده بشی، آیا میشه کاری کرد که زمانی آدم بشیم ؟

5- جیمز هتفید ؟!!!!!

6- مادر !!!!

7- پدر !!!!

8- کدوم رو انتخاب میکنی ؟ یه بچه مایه دار بودی یا همینی که هستی و تلاش کنی واسه زندگی، حاصل دسترنج خودت رو بخوری

9- فکر میکنی بچه مایه دارا حس غریبی دارن ؟ یعنی متفاوت و ... فکر میکنن ؟ معانی مختلف رو با هم قاطی میکنن و اشتباه برداشت میکنن ؟ درک دارن ؟

10- fu.. the round earth !!!!!!!!!!!!
1)هیچی! تموم میشه
2) معمولا هیچ کدوم! ولی گاهی وقتا گریه ام میگیره!
3) باید فهمید که به کی اعتماد می کنیم! خودمم همین مشکلو دارم! اگه جوابشو فهمیدی به منم بگو!
4)باید دید تعریف آدم بودن برات چیه! برای خیلیها همین گرگ بودن آدم بودنه! آدم بودن اصلا آسون نیست! مسیر سختیه! اگه فکر کی کنی توانشو داری که از خیلی چیزا بزنی برو توش! اگه دیدیم یه بار با دروغ گفتن, پیچوندن و کلاه سر دیگرا ن گذاشتن می تونیم به خیلی جاها برسیم و اون کارا رو نکنی اون وقت آدم میشیم! بازم می گم! مشکله شدید! باید خیلی چیزا رو از دست بدی!0 البته از نظر من)
5)با وجود اینکه کارش درسته زیادی مغروره! آدم نباید انقدر مغرور باشه!( هرچند که کارش درسته شدید!)
6 و 7) قبلا جواب دادم
8) راستشو بخوای گزینه 1! چون با مایه میشه خیلی کارا کرد! اگه اون تلاشیو که در حالت عادی میزاری در حالت مایه دار بودن بزاری به بینهایت می رسی!
9)مایه دار بودن یه بیماری یا یه جور ننگ نیست! اونی که باباش مایه داره دست خودش که نیست! از وقتی به دنیا اومده باباش مایه دار بوده! اونم مثل ما آدمه بابا! البته بعضیها یه کم مغرور هستن ولی در کل عین بقیه آدمان!آدمایی داریم که با وجود وضع معمولی فکرمی کنن تافته جدا بافته ان!
10 )به قول گروه cannibal corpse که این یکی از شعراشه: burn this mother f.... world

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام کامران جان خوبی؟
خوش میگذره رو صندلی؟!:victory:
با اجازت منم اومدم! ببخشید اگه تکراریه.( سعی کردم نباشه ولی .... دیگه حافظه است دیگه!:redface: )
خوب بریم سر سوالا!
1) منو میشناسی؟ چه قدر؟
2) چه برداشت یا شناختی ازم داری؟ هر چی دربارم فکر میکنی خوب یا بد کامل بگو! (مثل سوالای اسمانم نپیچون ناراحت نمیشم!:D)
3) اون موقع که بهت گفتم ادرس یه نفر و بهت میدم چه برداشتی کردی؟ (از اون موقع عذاب وجدان دارم فکر میکنم نقش یه بازاریاب رو بازی کردم ولی اصلا قصدم این نبود!:(واسه همین سعی کردم دیگه تو تاپیکهات حرف نزنم!)
4) دیدی بعضیها که زندگی خیلی بدی دارن (از اونهایی که تو الان غصه شونو میخوری) چه قدر امیدوارن و چه قدر شادن و با همون بدبختیشون از زندگی هم لذت میبرن؟ ولی تو که اون شرایط و نداری و فقط داری میبینیشون نمیتونی از زندگی لذت ببری؟ فکر میکنی چرا؟
5)نظرت درباره ی این جمله چیه؟ قبولش داری؟
"میشه هم خوبیهارو دید هم در کنار اون از کنار زشتیها و بدیها به راحتی رد نشد."
6) تا حالا واسه بهبود این حالت چی کار کردی؟ و چه کمکی به خودت کردی؟
7) میدونی ادم تا خودشو دوست نداشته باشه نمیتونه هیچ کمکی به خودش بکنه؟
8) گفتی دلت میخواد یه نفر پیدا بشه که باعث بشه از این حالت دربیای.فکر نمیکنی این انتظار برای اینکه یه معجزه بشه و یه مرتبه یه نفر پیدا بشه انتظار بیهوده ایه و کمکی نمیکنه و خودتم شرطی؟
9) شبها کی میخوابی و روزها کی از خواب بیدار میشی؟
10) صندلیت تا که یه؟ میشه وقتشو بیشتر کنی؟!!! (از اونجایی که حس میکنم امشب شب اخرشه!).من هی به نیما میگم سه روز کمه ولی قبول نمیکنه! اخرشم نتیجه میگیره که به شخص بی احترامی شده! به نظرت این نتیجه گیری درسته؟ (یعنی تو هم فکر میکنی اگه کسی تو صندلی یه نفر شرکت نکنه یعنی براش ارزشی قائل نبوده؟!!!!)
(این سوال اخر در راستای اجرای طرح 10 سوال تو هر پست این شکلی سوال پیچ شد!!!:tooth::whistle: دیگه ببخشید بازم میام!)

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام کامران جان خوبی
ببخشید دیر شد!

1- انسان کیست و انسانیت چیست؟
2- اولین بار کی هدایت رو بهت معرفی کرد؟چه کتابیشو؟به چه دلیل؟
3- عقاید سه شخص زیر رو تو یک جمله بگو
- صادق هدایت
- فرانس کافکا
- عمر خیام (پیر نیشابور)
4- وجدانت آرام هست یا نه؟چرا؟
5- منو چقدر میشناسی میتونی بگی؟
6- تا حالا خواستی ببینی عقایدت درسته یا نه؟چطور؟
7- اهل بحث منطقی هستی؟اصلا" منطقت چیه؟
8- یه جمله به دشمنت بگو یه جمله هم به دوستت؟
9- من و تو هم سنیم نظرت چیه؟
10 آخرین کتابی که خوندی اسمش چی بود ؟ کی خوندیش؟ کی معرفیش کرد؟ چرا خوندی؟

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام کامران جان خوبی؟
خوش میگذره رو صندلی؟!:victory:
با اجازت منم اومدم! ببخشید اگه تکراریه.( سعی کردم نباشه ولی .... دیگه حافظه است دیگه!:redface: )
خوب بریم سر سوالا!
1) منو میشناسی؟ چه قدر؟
2) چه برداشت یا شناختی ازم داری؟ هر چی دربارم فکر میکنی خوب یا بد کامل بگو! (مثل سوالای اسمانم نپیچون ناراحت نمیشم!:D)
3) اون موقع که بهت گفتم ادرس یه نفر و بهت میدم چه برداشتی کردی؟ (از اون موقع عذاب وجدان دارم فکر میکنم نقش یه بازاریاب رو بازی کردم ولی اصلا قصدم این نبود!:(واسه همین سعی کردم دیگه تو تاپیکهات حرف نزنم!)
4) دیدی بعضیها که زندگی خیلی بدی دارن (از اونهایی که تو الان غصه شونو میخوری) چه قدر امیدوارن و چه قدر شادن و با همون بدبختیشون از زندگی هم لذت میبرن؟ ولی تو که اون شرایط و نداری و فقط داری میبینیشون نمیتونی از زندگی لذت ببری؟ فکر میکنی چرا؟
5)نظرت درباره ی این جمله چیه؟ قبولش داری؟
"میشه هم خوبیهارو دید هم در کنار اون از کنار زشتیها و بدیها به راحتی رد نشد."
6) تا حالا واسه بهبود این حالت چی کار کردی؟ و چه کمکی به خودت کردی؟
7) میدونی ادم تا خودشو دوست نداشته باشه نمیتونه هیچ کمکی به خودش بکنه؟
8) گفتی دلت میخواد یه نفر پیدا بشه که باعث بشه از این حالت دربیای.فکر نمیکنی این انتظار برای اینکه یه معجزه بشه و یه مرتبه یه نفر پیدا بشه انتظار بیهوده ایه و کمکی نمیکنه و خودتم شرطی؟
9) شبها کی میخوابی و روزها کی از خواب بیدار میشی؟
10) صندلیت تا که یه؟ میشه وقتشو بیشتر کنی؟!!! (از اونجایی که حس میکنم امشب شب اخرشه!).من هی به نیما میگم سه روز کمه ولی قبول نمیکنه! اخرشم نتیجه میگیره که به شخص بی احترامی شده! به نظرت این نتیجه گیری درسته؟ (یعنی تو هم فکر میکنی اگه کسی تو صندلی یه نفر شرکت نکنه یعنی براش ارزشی قائل نبوده؟!!!!)
(این سوال اخر در راستای اجرای طرح 10 سوال تو هر پست این شکلی سوال پیچ شد!!!:tooth::whistle: دیگه ببخشید بازم میام!)
سلام !ممنون!افتخار دادین!
1)اصلا! فقط می دونم مدیر تالار گفتگوی آزادین!:redface:
2)اولا من سوالای آسمان خانم رو نپیچوندم! فقط بعضیهاش رو نمیشد اینجا جواب داد! شما رو هم والا نمیشناسم! به قول معروف داده ها ناقصه کماکان! ولی فکر کنم باید آدم جدی باشین!
3)نه اصلا! این حرفا چیه!
4)شاید چون اون افراد میگن : راضییم به رضای خدا! راحت با اینجور چیزا کمبودهاشونو می پوشونن! فکر می کنم هر کسی شایسته بهترین هاست! وقتی خودم به بهترین ها نمی رسم و یا میبینم که دیگران نمی رسن نمی تونم از زندگیم لذت ببرم! زندگی که می تونست 180 درجه تفائت داشته باشه! منظورم فقط زندگی خودم نیست! زندگی بقیه هم همینطور! کسی که با وجود بدبختی های زیاد بازم شاده از نظر من داره سر خودشو گول می زنه! نمی خوام بگم آدم باید همش غصه بخوره .لی اینکه با وجود کمبودها بازم راضی و خوشحال باشه یه کم غیر عادیه!
5)جمله قشنگیه! ولی گاهی بدیها اون قدر زیادن که مانع دیدن خوبی ها میشن!
6) کتابهایی که در مکتب پوچ گرایی بود رو گذاشتم کنار! سعی کردم فاصلمو با اطرافیان کاهش بدم! یعنی به جای اینکه ازشون دوری کنم بهشون نزدیک شم! که دومین کارم به ضررم تموم شدد خیلی وقتا! خواستم پیش روانشناس هم برم که کسی که قبولش داشته باشم رو سراغ ندارم! و بعضی کارهایی که دوستان پیشنهاد کرده بودن!
7)قبول دارم! ولی شرایط هم موثره!
8) انتظار بیهوده ای هست ولی دیگه خسته شدم از بس دنبال اون یه نفر گشتم! دیگه توان گشتن رو ندارم
9)شبها معمولا اگه باشگاه نباشم 12-1 می خوابم! صبحها هم ساعت 8-9! البته به جز 5شنبه ها که ساعت 6 بیدار میشم که برم کوه!
10)تا ساعت 12 امشبه!وقتشم دست من نیست! اگه خود نیما خان صلاح بدونن وقتشو بیشتر می کنن! فکر نمی کنم نیومدن به معنای بی توجهی باشه! ممکنه شخصی که روی صندلی نشسته برای طرف مقابل شناخته شده باشه! یا اینکه نیازی نبینه که اونو بشناسه!
;);) بازم ممنون از حضورتون!

Asal729

عضو جدید
الان که روي صندلي داغ نشستي چه حسي داري؟؟؟؟؟؟؟؟

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام آقا کامران
میگما چه جوریاست.
پارتی بازیه؟؟ یا سوالا رو یک در میون جواب میدید؟؟:razz:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام کامران جان خوبی
ببخشید دیر شد!

1- انسان کیست و انسانیت چیست؟
2- اولین بار کی هدایت رو بهت معرفی کرد؟چه کتابیشو؟به چه دلیل؟
3- عقاید سه شخص زیر رو تو یک جمله بگو
- صادق هدایت
- فرانس کافکا
- عمر خیام (پیر نیشابور)
4- وجدانت آرام هست یا نه؟چرا؟
5- منو چقدر میشناسی میتونی بگی؟
6- تا حالا خواستی ببینی عقایدت درسته یا نه؟چطور؟
7- اهل بحث منطقی هستی؟اصلا" منطقت چیه؟
8- یه جمله به دشمنت بگو یه جمله هم به دوستت؟
9- من و تو هم سنیم نظرت چیه؟
10 آخرین کتابی که خوندی اسمش چی بود ؟ کی خوندیش؟ کی معرفیش کرد؟ چرا خوندی؟
سلام حامد جان! قربانت! لطف کردی تشریف آوردی!
1) قبلا گفته بودم! انسان کسیه که قلبش برای دیگران بتپه! کسی که در همه موارد یاد دیگران باشه! انسانیت هم انجام این کاراست!
2)توی کتابای پدرم بود! یه بار برادرم وقتی 13-14 سالم بود مجبورم کرد کتاب سگ ولگرد رو بخونم! همون داستان اول رو که خوندم گریه ام گرفت! بدبختی اون سگ و مزخرفی بعضی عقاید مردم برام غیر قابل تحمل بود!
3) دو نفر اول عقاید تقریبا یکی دارن: پوچی زندگی- یا به قول کافکا: همه چیز وهم است! هر دو با خدا مشکل دارن! خدای هر دو در عین قدرتمندی بی رحمه! هیچ کدوم از قهرماناشون عاقبت به خیر نمیشن! هر چند که هدایت به مسائل مذهبی علاقه بیشتری داشته! کافکا بیشتر با پیچیدیگی قوانین کار داشته!
نفر سوم میگه باید از هر دم زندگی لذت برد! میگه زندگی گذراست! که هدایت از همین عقیده خیام مدعی شده بود که خیام هم پوچ گراست! که من زیاد به این حرف اعتقاد ندارم! هر چند که یه مقاله ای در این مورد تو تالار ادبیات گذاشته بودم!
4)نیست! قبلا هم گفته بودم! بخاطر فوت دوستم
5)زیاد نه! ولی علم زیادی دارین! از نظر ادبی هم خیلی قوی هستین! و منطقی
6)امکان نداره عقایدم از دید همه درست باشه! باید دید درست بودن از دید چه کسی مد نظره!
7)چرا که نه! به پوچی زندگی معتقدم ولی حاضر به شنیدن و فکر کردن به نظرهای مخالف هم هستم!
8) به دشمنام جمله ای نمی گم معمولا! بی اهمیتی از صد تا جمله بدتره!
به دوستام هم میگم: سعی کنید انسان باشید! و اگر هستید انسان بمونید!
9) اولاش باورم نمیشد! الانم نمیشه! این اطلاعات علمی با این سن یه کم برام عجیبه!هر چند چیز زیاد غیر عادی نیست ولی خب باز تا حدی عجیبه!
10) قصر- کافکا کسی بهم معرفی نکرد! می خواستم تمام کتابهای کافکا رو بخونم البته این کتاب رو از نصفه گذاشتم کنار! هر چند که کمکی به تغییر افکارم کرد!

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به کامران خان...س ل ا م.
1چرا من تاحالا ندیده بودم صندلی داغتو؟؟
2 تصمیم نداری بری مسافرت؟
3 الان داری به چی فکر میکنی؟؟
4 دوست داری الان کی تو فکرت باشه؟
5 سربازی رفتی؟؟؟
6 اگه بتونی فقط فکر یه نفرو بخونی اون کیه؟
7 در مورد من چی فکر میکنی؟
8 راستی تا حالا با من بحث کردی؟؟؟ یا مثلا دعوا...:whistle:
9 خسته نیستی؟
10 تاحالا شده بخوای داد بزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میام باز... البته سعی میکنم.

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
1. بهترین شعری که تا حالا خوندید؟
2. در مواقع عصبانیت چه می کنید؟
3. بهترین کتابهایی که تا حالا خوندید؟؟
4. چند نفر از شخصیتهای مورد نظر و احترامتان[ شخصیتهای فرهنگی، مذهبی، هنری، سیاسی و...] را نام ببرید. و دلیل محترم بودن آنها؟
5. اعتقادتان به خدا چگونه است؟
6. مهمترین عامل موفقیت در زندگی ؟
7. چه شهری رو خیلی دوست داری؟؟
8. معمولاً چه نشریاتی را مطالعه می کنید؟
9. نظرتون در مورد من چیه. قبل از صندلی داغم؟؟ بعد از صندلی داغم؟؟
وای فلق خانم من شرمنده ام! پستتون رو اصلا ندیدم! بازم عذر می خوام!
1) شعری که خوشم بیاد زیاد بوده ولی این شعر همیشه تو ذهنم مونده!
تو به من خنديدي
و نميدانستي من به چه دلهره از باغچه همسايه سيب را دزديدم.
باغبان از پي من تند دويد.
سيب را دست تو ديد.
سيب دندان زده از دست تو افتاد به خاك.
و تو رفتي و هنوز ؛ سالها هست كه در گوش من آرام آرام خش خش گام تو تكرار كنان ميدهد آزارم.
و من انديشه كنان غرق اين پندارم، كه چرا خانه ي كوچك ما سيب نداشت.

2)سریع خودمو خالی می کنم اگه تنها باشم! داد می زنم! به در و دیوار مشت می زنم! آهنگ گوش می دم!
3) بیگانه( آلبر کامو) _ تهوع( ژان پل سارتر) اینم یادم رفته بود قبلا بگم: چرخدنده( ژان پل سارتر
) و 1984 ( جرج اروول)
4) مذهبی: امام حسین و امام علی : اگه حرفایی که دربارشون گفته میشه درست باشه! ولی در کل نهج البلاغه خیلی قشنگه!
هنری: جان لنون- مایک شینودا! تلاش برای صلح, تنوع کار در موسیقی
علمی: استیون هاوکینگ- رسیدن به همه جا با وجود ضعف جسمانی
سیاسی: چگوارا- انسان دوست بود شدید- فقط انقلاب میکرد برای رهایی مردم نه برای رسیدن به مقامی
5) فعلا اعتقادی ندارم! ولی دارم روش کار می کنم!
6) پشتکار
7) یه بار گفتم شهر یا کشور خاصی مدنظرم نیست! ولی با این حال شهرای سوییس رو دوست دارن یه بار ببینم!
8) قبلا چلچراغ می خوندم که با تغییر کادر تحریریش گذاشتمش کنار! الان گاهی شهروند امروز و همشهری.
9)همچنان خوب و محترم!

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
یکبار تاپیک زدی نوشتی:biggrin:

گاه رفتن است ولی 2 روز بعدش اومدی ...جریان چیه؟
قضیه خاصی نیست! خواستم یه مدت باشگاه نیام! بعد یه سری دوستان گفتن اگه بری خیلی نامردیو و اگه بری خودخواهیه! دیدم اگه نرم سنگینترم! بعدش فکر کردم شاید بشه مشکلاتمو تو باشگاه در میون بزارم و حلش کنم!

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
به کامران خان...س ل ا م.
1چرا من تاحالا ندیده بودم صندلی داغتو؟؟
2 تصمیم نداری بری مسافرت؟
3 الان داری به چی فکر میکنی؟؟
4 دوست داری الان کی تو فکرت باشه؟
5 سربازی رفتی؟؟؟
6 اگه بتونی فقط فکر یه نفرو بخونی اون کیه؟
7 در مورد من چی فکر میکنی؟
8 راستی تا حالا با من بحث کردی؟؟؟ یا مثلا دعوا...:whistle:
9 خسته نیستی؟
10 تاحالا شده بخوای داد بزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میام باز... البته سعی میکنم.
سلام!
1) فشار تحویل پروژه هاتونه! برای بچه های معماری عادیه!
2) شاید با یکی از دوستام یه 2-3 روزی رفتم یزد!
3)به اینکه این billie joe Armstrong از کجا به ذهنش رسیده همچین آهنگی بسازه!؟؟؟
4) کسیکه می دونم ذره ای هم به فکرم نیست!
5) خوشبختانه نه! فعلا در ساحت مقدس دانشگاه به گشت و گذار مشغولیم!
6) کسی که دوستش دارم
7) مهربون و تا حدی جدی و خیلی محترم
8) خوشبختانه نه! البته بحث اگه سازنده باشه خوبه ولی دعوا....:(
9) یه کم! از لحاظ جسمی البته! روحی کخ دیگخ معلومه!
10) خیلی!
ممنون! منتظرم!;)

امیر Amir

عضو جدید
قضیه خاصی نیست! خواستم یه مدت باشگاه نیام! بعد یه سری دوستان گفتن اگه بری خیلی نامردیو و اگه بری خودخواهیه! دیدم اگه نرم سنگینترم! بعدش فکر کردم شاید بشه مشکلاتمو تو باشگاه در میون بزارم و حلش کنم!
1)فکر میکنی مشکلی داری؟
2)کتک میخوایی؟
3)مشکل چیه ؟ بفرمایید؟
4)حرف مفت میدونی چیه؟

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام کامران جون
خوفی ؟
پس کو عکست ؟
ما هرچی سرچیدیم چیزی ندیدیم، واسم میلش میکنی ؟ :D
حالا سوالا

1- درجه حرارت بدنت
2- فکر میکنی من چجوریم ؟
3- چقدر از تهران خوشت میاد ؟
4- برادر آسمان رو چطوری میشناسی ؟
5- ماهیگیری رو دوست داری ؟
6- شنا بلدی ؟
7- از کوه خوشت میاد ؟
8- چند وقته آسمون آبی رو ندیدی ؟
9- مدل گوشی موبایلت
10- نظرت در مورد سونی اریکسون p1 چیه ؟
من باز این پستو ندیدم! شرمنده! عکسم هم اینجاس! http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43065&page=10
1) فکر کنم37
2) خوب
3) کم!زیادی شلوغه!
4)از طریق چت! به تازگی ه حضوری دیدمشون!
5)نه! کشتن حیوون کلا تو کارم نیست!
6)نه
7)عاشقشم! هر هفته میرم
8) تو زندگی که خیلی! تو آسمان بالا سرمون هم از هفته پیش که کوه بودم
9)2610 نوکیا
10)کلا تو کار گوشی نیستم! از نظر من هر چی گوشی خسته تر بهتر! باید همه چیو ازش استفاده اصلیشو کرد! گوشی برای زنگ و sms هستش! واسه آنگ گوش کردن و عکس دستگاهای مربوط به خودشون هست!

آخرین ویرایش:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
معذرت می خوام ناراحتت کردم اون حادثه تلخ رو یادت انداختم

اگه ناراحت نمی شی باید بگم سخت در اشتباهی این هیچ ربطی به تو و اون قرار نداره اینجا جاش نیست بعداً برات ایمیل می کنم
این پست رو هم تازه الان دیدم! ممنون! ولی اگه می خواین در مورد قسمت و سرنوشت بگین خودتونو زحمت ندین چون به این دوتا مقوله اعتقاد ندارم هیچ رقمه!

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوباره اومدم که زیاد منتظر نمونی.
1 تا حالا شده یاد یکی از همبازی های بچگیت بیفتی(دختر) و بخوای ببینیش
2 همون دختره ای که بالا بهش اشاره کردمو شده که بعد از مثلا چند سال ببینی؟
3چرا فکر میکنی اونی که دوسش داری به فکرت نیست مگه تو ذهن اونی؟
4 چی شد که باهم نیستید دیگه؟(الابته نمیدونم تا حالا اصلا باهاش بودی یا نه)
5 فکر میکنی چرا همیشه یکی از اصلی ترین سوالای همه توی صندلی داغ در مورد همین مساله دوست دختر یا پسره؟؟؟
6 بگذریم .. کلاس گیتار میری؟
7 چیزی الان میتونی بزنی؟(اهنگ منظورمه)
8 بزرگترین ارزوت چیه؟
9 چرا
10 خسته ام چه کار کنم؟
11 راستی چند ساعت در روز برق ندارید؟؟

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
1)فکر میکنی مشکلی داری؟
2)کتک میخوایی؟
3)مشکل چیه ؟ بفرمایید؟
4)حرف مفت میدونی چیه؟
1) همه مشکل دارن!
2) ممنون! صرف ده
3) مشکل برای هر کی تعریفی داره! واسه من نرسیدن به چیزایی که می خوام
4) اگه می خوای بگی دارم حرف مفت می زنم خب رک بهم بگو عزیز! ولی اگه منظورت این نیست باید بگم حرف مفت چیزیه که مردم گاهی میزنن!

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
دوباره اومدم که زیاد منتظر نمونی.
1 تا حالا شده یاد یکی از همبازی های بچگیت بیفتی(دختر) و بخوای ببینیش
2 همون دختره ای که بالا بهش اشاره کردمو شده که بعد از مثلا چند سال ببینی؟
3چرا فکر میکنی اونی که دوسش داری به فکرت نیست مگه تو ذهن اونی؟
4 چی شد که باهم نیستید دیگه؟(الابته نمیدونم تا حالا اصلا باهاش بودی یا نه)
5 فکر میکنی چرا همیشه یکی از اصلی ترین سوالای همه توی صندلی داغ در مورد همین مساله دوست دختر یا پسره؟؟؟
6 بگذریم .. کلاس گیتار میری؟
7 چیزی الان میتونی بزنی؟(اهنگ منظورمه)
8 بزرگترین ارزوت چیه؟
9 چرا
10 خسته ام چه کار کنم؟
11 راستی چند ساعت در روز برق ندارید؟؟
1) آره!
2) بعد از 10سال
3) نه ولی از حرفا میشه فهمید! نمیشه؟
4) اول با هم نبودیم! خواستم باهاش باشم که هم خودم نخواستم هم بعدا دیدم اونم همچین مایل نیست
5) نمی دونم!
6) با اجازتون! پیش یکی از دوستام
7) mama said- convicted in life- attitude- dont stay- little things give you away- let it be- wake me up when september ends- blouvard of broken dreams- بی تو من - under northern star- someday - a place for my head- unforgiven
8) قبلا گفته بودم! دنیای خوب و رسیدن به بهترینها تو موسیقی
9) چرا که نه؟
10) کاری بکنین که خستگی از تنتون بره! دیگه چیکارشو خودتون میدونین! ولی دوش معمولا جواب میده
11) روزی 2-3 ساعت

کامران جان تا فردا شب تمدیدش شد وقتت . دیگه خودت چیزی نگفتی وگرنه بیشتر تمدیدش میکردم
برو حال کن دادا ;)

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
کامران جان تا فردا شب تمدیدش شد وقتت . دیگه خودت چیزی نگفتی وگرنه بیشتر تمدیدش میکردم
برو حال کن دادا ;)
ممنون نیما جان! من دیدم تو کار شما دخالت نکنم بهتره! وگرنه هر چی بیشتر بهتر! بازم ممنون!;)

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام
ممنون از جوابهات
1- کی تو رو با عقیده ی پوچ گرایی آشنا کرد؟
2- چطور بطور قطع به این نظریه رسیدی؟ و اون کسی که تو رو آشنا کرد چجور رسید؟
3- کامران جان سوء تفاهم نشه ها ولی این سوال فقط بخاطر شناخته خودتو:توی چند دلیل ثابت کن که خدا وجود نداره؟؟میتونی جواب ندی؟
4- کتابهای عرفانی میخونی؟چرا؟
5- اگر یه کتاب معرفی کنم قول میدی بخونیش؟تذکرت الاولیا حضرت عطار؟
6- توی دلت وقتی به سوالای من پاسخ میدادی به من چی میگفتی؟
7- تا حالا خودتو گول زدی چطور؟
8- میدونی منم لینکین پارک گوش میدم ،نظرت چیه ،به هم میاد؟؟؟
9- موسیقی سنتی گوش میدی؟چرا؟
10- اگه بهت بگم تو دفترچه خاطراتم یادگاری بنویس چی مینویسی؟

Qomri

عضو جدید
این پست رو هم تازه الان دیدم! ممنون! ولی اگه می خواین در مورد قسمت و سرنوشت بگین خودتونو زحمت ندین چون به این دوتا مقوله اعتقاد ندارم هیچ رقمه!
منم از این دو کلمه اصلاً خوشم نمیاد دوست ندارم این دو اصطلاح برام تصمیم بگیرند که اگه خوشم نیومد بندازم تقصیر قسمت و سرنوشت.

نگفتی سازت چیه ؟ کلاسیک آکوستیک ، اسپانیش ، لید ، باس؟

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
بازم سلام
ممنون از جوابهات
1- کی تو رو با عقیده ی پوچ گرایی آشنا کرد؟
2- چطور بطور قطع به این نظریه رسیدی؟ و اون کسی که تو رو آشنا کرد چجور رسید؟
3- کامران جان سوء تفاهم نشه ها ولی این سوال فقط بخاطر شناخته خودتو:توی چند دلیل ثابت کن که خدا وجود نداره؟؟میتونی جواب ندی؟
4- کتابهای عرفانی میخونی؟چرا؟
5- اگر یه کتاب معرفی کنم قول میدی بخونیش؟تذکرت الاولیا حضرت عطار؟
6- توی دلت وقتی به سوالای من پاسخ میدادی به من چی میگفتی؟
7- تا حالا خودتو گول زدی چطور؟
8- میدونی منم لینکین پارک گوش میدم ،نظرت چیه ،به هم میاد؟؟؟
9- موسیقی سنتی گوش میدی؟چرا؟
10- اگه بهت بگم تو دفترچه خاطراتم یادگاری بنویس چی مینویسی؟
سلام! خواهش می کنم!
1) داداشم
2) در موردش خیلی فکر کردم- داداشمو دیگه نمی دونم ولی اونم فکر کنم همینجوری رسید! البته داداشم دوز پوچیش از من کمتره
3) قبلا گفته بودم, تا حالا اثباتی علمی واسه وجود خدا وجود نداشته! در ضمن خیلی از چیزایی که خدا تو قرآن گفته یه کم تناقضه. مثلا دم از عدل می زنه ولی دنیا پر از بی عدالتیه! اگرم خدایی وجود داشته باشه این خدایی نیست که الان هست. امیدوارم متوجه منظورم شده باشی
4) نه- یه بار یه کتاب از کوئیلو رو تا نصفه خوندم( البته اگه کتابهای کوئیلو عرفانی به حساب بیاد) زیاد خوشم نیومد!
5) قولی نمی دم. نه واسه اینکه نمی خوام بخونم, واسه اینکه شاید فرصتش پیش نیاد! ولی مطمئن باش سعیمو می کنم
6)هیچی! واسه بقیه هم همینطور
7) سر کنکور یکی دو بار! مثلا امتحان داشتیم با اینکه هیچی نخونده بودم می گفتم به خودم که چیزی نیست که, همشو بلدم!
8)بله! دلیلی نداره کسی که آهنگی رو گوش می کنه بهش بیاد! موسیقی متعلق به همه است!
9)بعضی کارای شجریان رو دوست دارم- البته محسن نامجو هم کارای سنتیش قشنگه! عاشق صدای سه تار هستم! صدای قشنگی هم دارن جفتشون!
10) هموم چیزی که به بقیه هم گفتم: سعی کن انسان باشی و اگر هستی سعی کن انسان بمونی!

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
منم از این دو کلمه اصلاً خوشم نمیاد دوست ندارم این دو اصطلاح برام تصمیم بگیرند که اگه خوشم نیومد بندازم تقصیر قسمت و سرنوشت.

نگفتی سازت چیه ؟ کلاسیک آکوستیک ، اسپانیش ، لید ، باس؟
آکوستیک پیکاب دار!

mohammad_che_eng

عضو جدید
سلام كامران جان خوبي

1-خسته شدي؟؟
2-هوا چطوره؟؟
3-دوست داري الان مي تونستي چه كاري انجام بدي؟؟؟
4-اگه كسي ازت درخواستي داشته باشه براش انجام ميدي؟؟
5-نظرت با بچه هايي كه سره 4 راه آدامس ميفروشن چيه؟؟
6-به عدالت اجتماعي اعتقاد داري؟
7-نظرت در اين مورد چيه:هر كه بامش بيش برفش بيشتر؟

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام كامران جان خوبي

1-خسته شدي؟؟
2-هوا چطوره؟؟
3-دوست داري الان مي تونستي چه كاري انجام بدي؟؟؟
4-اگه كسي ازت درخواستي داشته باشه براش انجام ميدي؟؟
5-نظرت با بچه هايي كه سره 4 راه آدامس ميفروشن چيه؟؟
6-به عدالت اجتماعي اعتقاد داري؟
7-نظرت در اين مورد چيه:هر كه بامش بيش برفش بيشتر؟
سلام محمد جان!
1) اصلا
2) ناجوانمردانه گرم است
3) دنیا رو عوض کنم
4) اگه بتونم
5) همشون باندن! که متاسفانه شدن نماد فقر و کودکان معصوم! فقیر واقعی خیلی با اینا فرق دارن
6) وجود خارجی نداره! فقط به درد کتابها می خوره
7) از معدود ضرب المثلهای ایرانی که بهش اعتقاد دارم!

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
من دوباره اومدم!!! :d
1) این تاپیک و دیدی؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43197
2) نظرت دربارش چیه؟
1) نه ندیده بودم!
2) واقعا کامل و جالب بود! البته یکی از دوستان یه همچین چیزی رو برام فرستاده بود ولی این منسجمتر به نظر میاد! ممنون! حالا منم یه سوال دارم! شما میگین که من افسردگی دارم؟

texas

عضو جدید
کامران جان از ظواهر اینجوری معلومه
باور کن تنها راهی که برات وجود داره همون راهیه که گفتم صحبت کردن با بچه‌ها و مکاشفه و غیره فقط به عنوان راههای کمکی خوبن.
اما نباید نا امید بشی تو یکی از پستها گفته بودی امتحانش کردی اما جواب نگرفتی اولا بهم بگو دقیقا چه کار کردی دوما با این وضع نباید انتظار داشته باشی حتی در عرض یکی دو سال خوب بشی با توجه به اینکه توی صحبتا می‌گفتی توی خونه مشکل داری احتمالا باید تا وقتی با خانوادت زندگی می‌کنی و یکی دو سال بعد از اون تحت درمان باشی.
فقط چشمهاتو ببند و به روشهای درمانی اطمینان توی این مواقع ناامیدی از درمان هم باز میاد سراقت اما بهش توجه نکن و به علم روانپزشکی اطمینان کن همین مطمئنم یه روز یک دفعه می‌فهمی دیدت به دنیا چقدر عوض شده و چقدر میشه از اون لذت هم برد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.