صلح : آری..یا نه؟؟

صلح : آری..یا نه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    50

*Essi*

اخراجی موقت
رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ارائه‌ طرحی برای برگزاری رفـــراندوم آزاد در سرزمین فلسطین، خطاب به دبیرکل سازمان ملل گفت: در آینده‌ نزدیک این طرح را که به منظور تعیین سرنوشت ملت فلسطین تنظیم شده، برایتان ارسال خواهم کرد.

http://www.hamshahrionline.ir/news-64054.aspx

من شیفته این طرح های بدون خشونت و مخصوصا راه حل رفـــراندوم برای حل اختلاف هستم.
آنهم اگر از سوی مقامات ایران ارائه شود !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:eek: :surprised: :eek: :surprised: :eek:

کل اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی.

nena_921

عضو جدید
موافقم بلکه شر فلسطینیا از سرمون کم بشه و اینهمه بودجه ای که آقایون دارن خرج اونا می کنن رو خرج بچه های خودمون بکنن.

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجايي كه من كلا آدم صلح طلبي هستم موافق صلحم بين هر كشوري كه ميخواد باشه

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی اسرائیل حاضره صلح کنه
حالا من ساده لوح بگم بیا با من صلح کن.
اومدن گرفتن کشتن چپوندن تقاضای صلح هم میدن و همزمان میکشن میگیرن اخراج میکنن می چپونن و تقاضای صلح میدن ماهام باورمون داره میشه

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
حتمابا تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم ناشی از بیشتر از نیم قرن درگیری مناطق تو فلسطینی،که رو زندگی همگی ما داشته آشنا هستید.
حالا میخوام نظرتون رو راجع به صلح بین دو طرف ( البته به ظاهر دو طرف!!!در باطن چندین طرف) درگیر بدونم ؟؟ مخالفید یا موافق ؟؟ و دلیل موافقت یا مخالفتتون رو بنویسید.

با سپاس

yadam bashe be obama begam in nazar sanjio ghable tasmimatesh negah bendaze:D:biggrin:

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون با جنگ مخالفم
:w16:

به نظر من توبه گرگ مرگه

اسرائيل بايد كلا از بين بره;)
:w41:

موافقم بلکه شر فلسطینیا از سرمون کم بشه و اینهمه بودجه ای که آقایون دارن خرج اونا می کنن رو خرج بچه های خودمون بکنن.
:w15:
من معتقدم آدم باید واسه رسیدن به حقش از همه چیز و همه کسش بزنه:neutral::w43:
چه برسه به اینکه حرف،حرف وطن باشه:wallbash:

MAHSA3+*

عضو جدید
خب همه ی ما میدونیم که دولت اسرائیل با حمایت غرب و به خصوص بریتانیا بوده و جنایت ها ی

بی حد و حصری علیه مردم فلسطین مرتکب شدند.. ولی با یه نگاه گذرا به به گذشته و حال

مردم فلسطین و سازمان ها و گروه هایی که اونا رو نمایندگی میکنن میبینیم که متاسفانه

عمده ی اونا تابعی از سیاستای خارجی دولت های عرب و کشورهای صاحب نفوذ منطقه

هستندو یه جورایی مثل کارتای بازی سیاسی این کشورا هستند و موضوع حقوق حقه ی مردم

فلسطین در درجات بعدی و گاهی بی اهمیت قرار قرار میگیره....

و اگه قدرت مالی و نظامی و اداری و سیاسی..... کلا همه جانبه اسرائیل رو در نظر بگیریم..

میشه به دور از خشونت و با مذاکره اصولی و اساسی و البته به مرور زمان بخشای مهمی از

حقوق پایمال شده ملت فلسطینی رو به دست آورد

MAHSA3+*

عضو جدید
این جمله شما نشون میده که اطلاعی از عقاید صهیونیستها ندارید.انها اصلا فلسطینیها و بطور کلی مسلمانها را ادم نمیدانند. هدف انها گرفتن تمام دنیاست.
خب مسلمونام یهودیا رو آدم حساب نمیکنن.!!. شکی نیست که هردو طرف کاملا با هم ضدیت دارن..
خب صلح رو واسه اینجور مواقع گذاشتن دیگه که هردوشون یه خورده کوتاه بیان تا آرامش نسبی برقرا بشه دیگه