صد رحمت به کفتار

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی شنیدم که میگن انسان حیوان ناطق ه ولی باورش برام سخت بود که چطور انسان خودش رو حیوان خطاب میکنه!. ولی امروز فهمیدم اون روی دیگر بشر متمدن چیه.
وحشتناک ترین چیزی رو که در طول زندگیم میشد تجربه کرد رو حس کردم.
کلیپی رو امروز دیدم که در یکی از رستوران های چینی ماهی زنده رو تو روغن داغ انداختن و زنده زنده کبابش کردن،
دیدم که چطور پوست یک راکُن زنده و سرحال رو درحالی که جیغ عجیبی میکشید رو میکندن، زنده زنده. پوست روی صروتش نبود وقتی پلک میزد. ازش خون میچکید. حتی ناله هم نمیکرد. خون کاملا روی چشمش نشسته بود. تصورش رو هم نمیکرد که چه بلای به سرش امده!.
انتهای کلیپ عده ی مغول که فک کنم یه گوزن به دام انداخته بود. یک میله بلند که بشدت تیز بد رو پشت گردنش گذاشتن و فشار دادن.
ظاهرا سیخ بلافاصله مغزش رو درید و حیوان بعد از تکانی جزئی مُرد. مرد سریع جام رو پر از خون کرد و با مقدار زیادی ش.ر.آ.ب قاطی کرد و به سلامتی رفتن بالا!. بعد بدون دردسر پست حیوان رو کندن، گوشتش رو تُقس کردن و .... .
با هم جماعت جهان سومی رو که حداقل زره انسانیت پشت صورت های معمولی و بی آلایششون هست.

برگرفته از Fratos

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان میتونه به خدابرسه وهم میتونه ازشیطان پست ترباشه این خصوصیت بارزانسانه
بعضی وقتافکرمیکنم اگر(استغفرالله)من جای خدابودم چه برخوردی قهرآلودی بااین موجوددوپامیکردم؟!

consl

عضو جدید
انسان خیلی میتونه پست تر از حیوان باشه نمونه اش تو کشور چین حتی تو ایران من هم از محیط زیست ایران فیلم هایی
دیدم که چطور با حیوانات برخورد می کنند چیزیی اصلا کمتر از این چین ها نیست به هر حال بابت مطلبت زیبات خیلی ممنون یاداوری بر زخم هایی کهنه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا ابالفضل..دیگه نمیتونم تواین دنیابمونم... والا!.خودمم گاهی خودآزاری میادو یه کلیپایی میبینم که داغونم میکنه