صدای شجریان از شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد!!!

hamid1635

عضو جدید
چی دعوایی به پا شد

کسی سوال منو جواب نداد

خودتون روزی چندتا آهنگ از شجریان گوش میدید؟؟؟؟

مقایسه کنید بین شجریان و بقیه خواننده ها

بحث های سیاسی رو هم بزارید کنار چون اصلا نتیجه نمیده

من که تا حالا کسی رو ندیدم که یا قانع بشه یا قانع بکنه

یک نشر سنجی راه بندازید ببینید هر کسی روزی چند ساعت شجریان گوش میده؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که تا حالا در ماه رمضان صدای آقای شجریان زیاد پخش شده
من خودم شنیدم مخصوصا این نوا که این دهان بستی...

اما خداییش من نمی دونم چرا اینقدر شجریان رو مطرح می کنند
یعنی واقعا اینقدر خوش صداست؟
شما خودتون روزی چند ترک از ایشون گوش می کنید؟؟1
فکر می کنم معروف شده چون مخالفت کرده
نشنیدید که میگن مخالفت کن تا مشهور بشی

شجریان هم از اول با صدا و سیما مخالفت می کرد بعدشم با اصل نظام
روز به روزم معرفیتش بیشتر شد
دقت کنید نگفتم خوش صدا نیست گفتم اینقدری که ازش تعریف می کنن نیست چون خیلی ها از همین بچه های انجمن بپرسید که روزی چقدر از شجریان گوش می کنند و چقدر از بقیه

متاسفانه چند سال پیش که شما در خواب بودید همه شجریان گوش میکردند.!!
اینکه نسبت به استاد این حرفارو میزنید نشان از اطلاعات کمتون داره!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم استاد استاد کن ! انگاری که من نمیدونم شجریان کیه ! من خودم یکی از طرفداران پروبا قرصش بودم ! حتی میتونم از توی ماشینمون عکس هم واست بزارم ! ( تمامی آهنگهایی که گوشی میدادیم و میدیم مال شجریانه ) ولی آیا موضوعات انتخابات چه ربطی به صدای منو از تلویزیون پخش نکنید داره !؟؟ مگه اون ربنا رو واسه منو شما نخونده بود ؟ مگه همه ما لذت نمیبردیم ؟ پس چرا اینکارو کرد ؟
کسی که حتی نمیفهمه احمدی نژاد توی اون سخنرانی ( حس و خاشاک ) چی گفت بهتره ...

شما فکر کردید که فقط شما میدونید که ا.ن تو سخنرانیش چی گفته!!!!

استاد هیچ موقع دوست نداره که مردم کشورش از شنیدن آهنگاش محروم کنه.
ولی بحثی که وجود داره اینه که استاد از سال 74 از صدا سیما خواسته بود که اجراهاش تو تلویزیون پخش نشه.ولی گوش صدا و سیما بدهکار نبود .ولی بعدش که استاد خواشتشو تو voa مطرح کردند تازه صدا و سیما متوجه شد که درخواست استاد چیه!!!
مشکل اصلی استاد با صدا و سیما برمیگرده به اینکه صدا و سیما اجراهای استاد بر طبق خواسته های خودش اجرا میکرد.نمونش اجرای ای ایران ای سرای امید بود !!!

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من کاری به سیاسی بودن استاد یا نمیدونم مخالفت ایشون با نظام یا هر جهت گیری دیگه ندارم.من صدا ایشون رو دوست دارم چه توی مرغ سحر چه توی زبان آتش(مرغ سحر رو بیشتر میپسندم) چه ربنا. درک هم میکنم که چرا توی رسانه ملی نمیاد اما به هر حال باید به دو تا جراید داخلی یا مجلات خانوادگی یا هنری (اینا که دست بخش خصوصی هست) یکم راه بیاد یا مصاحبه کنه. چرا باید این مجلات مصاحبات ایشون با بی بی سی رو ترجمه کنن برا مخاطباشون. مگه مردمی که ماهواره ندارن و مرجعشون همین رسانه ملی یا مجلات هست طرفدار ایشون نیستن. همه دوستارای ایشون پول کنسرت ایشون رو ندارن یا مقدور نیست براشون بیان محل کنسرت ایشون نباید یه مصاحبه برا طرفداراش بذاره؟البته این نقدی که من به ایشون دارم ربطی به قضایای الان نیست. به هر حال طرفدار بین قشر بی بضاعت دارن و از یه چهره ملی بعیده لجبازی.

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
چقدر تفاوت بین تشکرایی هست که از پستا میشه
کسانی که از شجریان حمایت میکنند و کسانی که از او حمایت نمیکنند...

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تمامی هنرمندان و ورزشکاران و اساتید و ... مردمی

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
دوستان
شجريان از زمان قبل از انقلاب بوده
و از همون موقع هم جزو ارزشهاي موسيقي كشورمون بوده
شايد الان با بعضي چيزها مخالف باشه
صحبت ما در مورد مخالف بودن يا نبودن نيست
خود من معتقدم وقتي در مورد كسي داوري مي كنيم نبايد تمام چيزها رو با هم بد يا خوب تعبير كنيم
همه ما هم صفات خوب داريم هم بد
هنر داريم يا نداريم
دليل نمي شه چون من طرفدار ولايت هستم 100% بد باشم يا اگه طرفدار جناح مخالف هستم 100% خوب!
آزادي يعني همين
يعني تمام كساني كه با هم اختلاف نظر دارن در كنار هم با صلح زندگي كنن
من به تمام دوستان هر دو طرف احترام مي ذارمو اظهار تاسف مي كنم براي هر كسي كه بحث رو با توهينها و حرفهاي زشت به بيراهه مي كشه!
اينجا سايتي است كه بيشتر اعضاي اون حداقل مدرك ديپلم رو دارن.واقعا به نظرم خجالت داره كه بخوايم علنا به هم توهين كنيم
من مطمئنم كه بيشتر دوستان شجريان رو قبول دارند و شكي در استادي ايشان نيست.ولي سلايق افراد
متفاوته.چيزي كه باعث مي شه بعضي وقتها موضوع حساس بشه بيشتر تعصبات است(تعصب دو معني داره!)
اميدوارم بتونيم در همه پستها رعايت ادب رد داشته باشيم و نظراتمون رو بدون ايجاد تنش مطرح كنيم!

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
سلام به تمامی دوستداران استاد شجریان...
یادش بخیر پارسال کنسرتی داشت تو قونیه ترکیه برای بزرگ داشت حضرت مولانا برگذار کرده بود منم بودم خیلی خوش گذشت...
خیلی استاد خوش برخوردیه...
اگه خدا قسمت کنه بازم میرم امسال اذر ماه قونیه..
واسه مراسم مولانا..رقص سماء
شاید بازم استاد شجریان بیاد قونیه واسه اجرای کنسرتش....

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما هر وقت فوت کردن(خدای نکردهههههههههه)اینایی که الان نمیفهمن میان میگن استاد فوت کرد خوب هر چی باشه یه هنر منده باید یهش در درجه اول احترام گذاشت بعد اگه خوشتون نیومد از خوندنش نظر ندید

بالا