صدای زن!

صدای زن!

• با شنیدن صدای زن نامحرم ایمانم به لرزه میفتد

رای: 0 0.0%
  • صدای زن در حالت عادی (بدون اشوه و ناز) حتی با صدای بلند باعث تحریکم نمیشود

رای: 5 31.3%
  • با صدای بلند حتی بدون اشوه و ناز باعث تحریکم میشود

رای: 0 0.0%
  • در هر حالتی بلند و کوتاه باعث تحریکم نمیشود

رای: 11 68.8%

• مجموع رای دهندگان
    16

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
وقتتون بخیر
تو کتابهای مراجع و سایتاشون که برین، بلند بودن صدای زن، ممنوع است.
این واسه من سواله، آیا واقعا صدای زن ، همیشه باعث تزلزل ایمان و تحریک است؟
آیا باشنیدن موسیقی که خواننده اش زن باشد (یکی مثل هایده که صداش ماندگار خواهد بود) عامل فساد است؟!!!

eye to eye

عضو جدید
سلام دوستان
وقتتون بخیر
آیا باشنیدن موسیقی که خواننده اش زن باشد (یکی مثل هایده که صداش ماندگار خواهد بود) عامل فساد است؟!!!
:eek::surprised::eek:

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چی شده امروز به فکر این سوال افتادی؟
اینو شما مردا باید جواب بدین.میگن صدای زن تحریک میکنه و باعث لذت مردا میشه و اینا.
ولی فکر کنم خالی بندیه.تیتراژ مختارو دیدین؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تو خودت پسری اگه من خیلی عادی(نه با اشوه و ناز)بات حرف بزنم جوری میشی؟
خوب طبیعی نمیشمف چرا باید بشم؟ گه قراره با صدای بدون اشوه زن من جوری بشمف اون وقت خلقت خداست که مشکل داره، در حالت عادیف این صدایی هست که خدا به زن داده، پس چرا باید خفش کنه؟

حالا چی شده امروز به فکر این سوال افتادی؟
اینو شما مردا باید جواب بدین.میگن صدای زن تحریک میکنه و باعث لذت مردا میشه و اینا.
ولی فکر کنم خالی بندیه.تیتراژ مختارو دیدین؟
امروز تو اوتوبوس ، راننده اهنگ یه خانم رو گداشته بود
یه بچه مذهبی گفت که خاموشش کنه

من خیلی وقته فیلم ایرانی نمیبینم
شنیدم که یه خانم میخونه

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
وقتتون بخیر

:biggrin::biggrin::biggrin::surprised::surprised::surprised:شماااادیگه چرااااااااااااااااا

eye to eye

عضو جدید
خوب طبیعی نمیشمف چرا باید بشم؟ گه قراره با صدای بدون اشوه زن من جوری بشمف اون وقت خلقت خداست که مشکل داره، در حالت عادیف این صدایی هست که خدا به زن داده، پس چرا باید خفش کنه؟

خوب خودت جوابو دادی دیگه.پس هرکی همچین حرفی میزنه احتمالا مشکل داره باید بره دکتر

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::surprised::surprised::surprised:شماااادیگه چرااااااااااااااااا

شما دخترا چرا اینجوری برخورد میکنید؟ :surprised:
بابا من مشکلی ندارم که، این حکمه که داره اجرا میشه، نظر شماها رو هواستم بدونم، البته پسرارو بیشتر :razz:

خوب خودت جوابو دادی دیگه.پس هرکی همچین حرفی میزنه احتمالا مشکل داره باید بره دکتر

متاسفانه با حکماشون فعلا ما رو میفرستن دکتر:razz:

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید کسانی که اینا رو میگن تحریک میشن ...

اگه اینجوریه که خیلی بی ج...

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دخترا چرا اینجوری برخورد میکنید؟ :surprised:
بابا من مشکلی ندارم که، این حکمه که داره اجرا میشه، نظر شماها رو هواستم بدونم، البته پسرارو بیشتر :razz:

متاسفانه با حکماشون فعلا ما رو میفرستن دکتر:razz:

بابا اینا دیگه مغزشون فسیل شده اونا برای 70،80سال پیش خلق شدن و می تونن برای آدم های هم عصر خودشون نظر بدن نه ما

هرروز انسانها متکاملتر میشن ما برای الان خلق شدیم

من که از این حکم ها خنده ام میگیره

:redface::redface:

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز

امروز تو اوتوبوس ، راننده اهنگ یه خانم رو گداشته بود
یه بچه مذهبی گفت که خاموشش کنه

من خیلی وقته فیلم ایرانی نمیبینم
شنیدم که یه خانم میخونه

آخه حرفاشون یه کم تناقض داره.مثلا میگن قرآن خوندن زن با صدای بلند با صوت اشکال داره بعد شبکه قرآن هر روز داره پخش میکنه
ولی یه سریاشون خیلی جالب تحریک میشن.چند وقت پیشا یکی از بچه ها در باره لوگو روزنامه تهران امروز تاپیک زده بود دیدی؟اینا با دیدن لوگو هم دلشون غنج میره!!!!!!!!!!!!!چه برسه به صدای قشنگ یه خواننده خانوم

eye to eye

عضو جدید
آخه حرفاشون یه کم تناقض داره.مثلا میگن قرآن خوندن زن با صدای بلند با صوت اشکال داره بعد شبکه قرآن هر روز داره پخش میکنه
ولی یه سریاشون خیلی جالب تحریک میشن.چند وقت پیشا یکی از بچه ها در باره لوگو روزنامه تهران امروز تاپیک زده بود دیدی؟اینا با دیدن لوگو هم دلشون غنج میره!!!!!!!!!!!!!چه برسه به صدای قشنگ یه خواننده خانوم

عاشششششقتم

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

من موندم اینا با چی غنچ نمیرن!!!!!!!!!!!!!!!!حرف نباید زد، باید بی سرو صدا باشیم که آقایون دلشون غنچ نره!دی

mahsamah110

عضو جدید
وقتی یه حکم داده میشه، به کلیت قضیه نگاه میشه، یعنی اکثریت آدما

اینکه یکی دو نفر تحریک نشن، چیزیو عوض نمیکنه

و منظور از تحریک شدن، لزوماً تحریک ج ن س ی نیست

eye to eye

عضو جدید
وقتی یه حکم داده میشه، به کلیت قضیه نگاه میشه، یعنی اکثریت آدما

اینکه یکی دو نفر تحریک نشن، چیزیو عوض نمیکنه

و منظور از تحریک شدن، لزوماً تحریک ج ن س ی نیست

پس تحریک چیه؟والا من از هر پسری این سوالو کردم همه جواب منفی دادن.

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این حرفا زیاد میزنن حتی من شنیدم صدای کفش زن نباید موقع راه رفتن در بیاد

این بستگی به درجه ایمان و اعتقاد داره اگه یکی با شنیدن صدای زن تحریک بشه که دیگه وای به حالش

sepahrad

عضو جدید
به نظر من صدا داريم تا صدا
موقعيتش هم فرق داره
ولي اينكه هر صدايي باعث تحريكه اين ماله دوران جاهليت هستش
من شنيدم طالبان از در استفاده نمي كنن به خاطر اينكه دستگيره باعث تحريك زن و مرد ميشه واسه همين اگه ديده باشين همش از پرده استفاده ميكنن

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من صدا داريم تا صدا
موقعيتش هم فرق داره
ولي اينكه هر صدايي باعث تحريكه اين ماله دوران جاهليت هستش
من شنيدم طالبان از در استفاده نمي كنن به خاطر اينكه دستگيره باعث تحريك زن و مرد ميشه واسه همين اگه ديده باشين همش از پرده استفاده ميكنن

:surprised::surprised::surprised::surprised:

مهسا006

عضو جدید
والا من اینو شنیدم جزییاتشو نمیدونم
ولی اینکه خیلی از آقایون میگن نه ما اصلا اینطوری نیستیمو من نمیتونم تأیید کنم...
البته بیشتر خانوما تحت تأثیر صدا قرار میگیرن آقایون بیشتر ار اون چیزی که میبینن تأثیر میگیرن،قبول دارین؟

eye to eye

عضو جدید
والا من اینو شنیدم جزییاتشو نمیدونم
ولی اینکه خیلی از آقایون میگن نه ما اصلا اینطوری نیستیمو من نمیتونم تأیید کنم...
البته بیشتر خانوما تحت تأثیر صدا قرار میگیرن آقایون بیشتر ار اون چیزی که میبینن تأثیر میگیرن،قبول دارین؟

دخترا؟؟؟؟نه والا

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مزخرفات چیه؟ یعنی زن از حرکات و ژست های مردانه تحریک نمیشه؟ اصلا زیبایی دنیا به اینه/ اگه اینجور نبود که زندگی ارزشی نداشت/ میشد مثل بهشت که ادم باید بخوره و بخوابه و دفع شهوت کنه یک زندگی پوچ و توخالی

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان شا الله همینجور که داریم پیش میریم تا چند سال دیگه پرواز پشه ماده بر فراز اسمانها هم ممنوع میشه... ملت با صدای وز وزش یا دیدن لنگش تحریک میشن

eye to eye

عضو جدید
این مزخرفات چیه؟ یعنی زن از حرکات و ژست های مردانه تحریک نمیشه؟ اصلا زیبایی دنیا به اینه/ اگه اینجور نبود که زندگی ارزشی نداشت/ میشد مثل بهشت که ادم باید بخوره و بخوابه و دفع شهوت کنه یک زندگی پوچ و توخالی

منظور از صدا اینه که با یه نفر عادی صحبت کنی.شما با مثلا هم کلاسی یا همکارت حرف بزنی حرف عادی تحریک میشی؟

eye to eye

عضو جدید

بهشت پوچ و توخالیه؟؟؟؟