صحبت با خدا(بیان تو جالبه لطفا نظر بدید)

ترکیه

عضو جدید
سلام
میگند آدم وقتی میخواد با یه بزرگی صحبت کنه باید حواسش رو جمع کنه که یه موقع سوتی نده...اما من موندم خدا که این همه بزرگهههه....چرا اصلن وقتی میخواهیم باهاش درد و دل کنیم اینهمه راحتیم؟! ... اصلن راحتی که موقع درد و دل با خدا داریم (مثل خودش که یکتاست )تو عالم هم این درد و دل ها یکتا هستند...یعنی نوع و سبک حرف زدن هامون هم در نوع خودش یکتاست...که به نظرم این نشون میده که ما به یگانگی خدا ایمان داریم.
خوب خدا....یعنی یه آغوش همیشه باز...یعنی هر وقت دلمون میگیره منتظر ماست که بپریم بقلش
خدا یعنی محلی برای آرامش...یعنی هر وقت از همه عالم دلگیر شدیم بهیه وسیله ای دوباره آروم بشیم
خدا یعنی مهربون...یعنی کسی که ما رو بخاطر خود خودمون دوست داره
خدا یعنی صبار...یعنی کسی که اینهمه گناه و نافرمانی ازمون میبینه اما بازم صبر میکنه تا شاید توبه کنیم و برگردیم.
خدا یعنی....
همین ها باعث میشه بعضی چیزها رو فقط خودش بشنوه و نشه به کس دیگه ای گفت...خوب خداست دیگه...به من چه...باید بشنوه.
یا علی

web1001

عضو جدید
خدا به خاطر ما شیطان رو از درگاهش روند ولی ما اینقدر بیمعرفتیم که رفیتیم پیش شیطان و با اون صمیمی شدیم.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا به خاطر ما شیطان رو از درگاهش روند ولی ما اینقدر بیمعرفتیم که رفیتیم پیش شیطان و با اون صمیمی شدیم.
اینجوریام نیست که تو میگی,ما کجا با شیطون صمیمی شدیم؟!:surprised:
فقط گاهی گولشو می خوریم:D

m.ashuri

عضو جدید
  1. درطوفان زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودنه
  2. خدای اطلسی ها با تو باشد ..........پناه بی کسی ها با تو باشد
    [*]تمام لحظه های خوب یک عمر.........
    جز دلواپسی ها با تو باشد

*مهدي*

عضو جدید
خدايا

ما آدما هر كي چند بار ناراحتمون كنه ديگه بهش محل نمي ذاريم...

اما قربون مهربونيت برم كه هميشه و هميشه منتظري كه ما برگرديم و زير سايه محبتت قرار بگيريم...

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خودم فکر مي کردم تحقق روياهايم غير ممکن است،اما خدا گفت : هر چيزي ممکن است»
گم شده بودم،گيج بودم،فکر مي کردم هيچ وقت جوابي پيدا نخواهم کرد،اما خدا گفت : من هدايتت خواهم کرد»
خود را باختم،فکر مي کردم نمي توانم،از عهده اش بر نمي ايم ،اما خدا گفت : تو از عهده ي هر کاري بر مي ائي»
غمگين بودم،احساس کردم زير کوهي از نا اميدي گير افتادم ،اما خدا گفت: غمهايت را روي شانه هاي من بريز»
فکر کردم نمي توانم،من انقدر باهوش نيستم،اما خدا گفت : من به تو خرد لازم را مي دهم»
بار گناهانم رنجم مي داد ،براي کارهاي بدي که کرده بودم از خود عصباني بودم،اما خدا گفت : من تو را مي بخشم»
از خودم بدم مي امد ،فکر مي کردم هيچ کس مرا دوست ندارد ،اما خدا گفت : من به تو عشق مي ورزم »
گريه مي کردم،زيرا تنها بودم،اما خدا گفت : من هميشه با تو هستم »

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
fبعضي وقتا ما نيازي به شيطون نداريم چون ما خودمان دلمون مي خواهد اشتباه كنيم

m.ashuri

عضو جدید
خیلی قشنگ بود فقط همین جملات میتونست یه کم آرومم کنه

m.ashuri

عضو جدید
کاملا با حرفت موافقم هر چقدر هم بقیه بهمون بگن اشتباه نکن گوشمون بدهکار نیست

farhang_760

عضو جدید
ای خدای بزرگ تو چه باشی و چه نباشی ، من اکنون سخت به تو نیازمندم.تنها به این نیازمندم که تو باشی

-------------------------------------------------

در تنهاترین تنهایی ها یم باز هم خدا هست
جانشینی برای نبودن هایم

---------------------------------------------------------

خدا ،قلب جهان است،محور وجود است،کانون عالمي است که بر گردش طواف مي کند،و تو در اين منظومه ،چه در کعبه ،چه در عالم،يک ذره اي،ذره اي در حرکت،هر لحظه جايي،يک حرکت هميشگي،فقط يک وضعي،و هر دم در وضعي ،هماره در تغيير ،در شدن،در طواف و اما هميشه و همه جا،فاصله ات با او ،با کعبه،ثابت!دوري و نزديکي ات بسته به اين است که در اين دايره ی گردنده،چه شعاعي را انتخاب کرده باشي.دور يا نزديک،ولي هرگز به کعبه نمي چسبي ،هرگز در کنار کعبه نمي ايستي،که توقف نيست،که براي تو ثبوت نيست ،که وحدت وجود نيست ،توحيد است.گرداب انسان ها بر گرد کعبه چرخ مي خورد و آنچه پيدا است،تنها انسان است ،اين جا است که مي تواني مردم را ببيني و مرد و زن نبيني، اين و آن نبيني ،من و او و تو وآنها را نبيني، کلي را ببيني،جزئي را نبيني،فرد در کلي انسان حل شده است، فناء فرد است،اما نه در خدا،در ما،در انسان،در مردم،بهتر است بگويم:در امت!اما فنايي در جهت خدا ،براي خدا در طواف خدا!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
دکتر علی شریعتی

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا يا مگه تو خودت من را به وجود نياوري
مگه وقتي من را افريدي روح خودت را در من قرار ندادي
پس مگه مي شه تو من را فراموش كرده باشي
من مي دونم كه اينجا هستي
من تو را حس مي كنم
خدايا همين جا پيش من بمون
بهم كمك كن چون من جز تو كسي را ندارم:gol:

samzar

عضو جدید
خدا خودت از چیزایی که می خوام بگم آگاهی. من قرار نبود این بشم ولی حالا اینم.منم یک بندتم نمی تونم باور کنم که دیگه برات مهم نباشم و من را به حال خودم رها کرده باشی؟آخه مگه میشه...
پس کمکم کن دستمو بگیر نذار غرق بشم...نذار

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندا! یادم است که مرا برای چه فرستادی. ان روز که سوال زندگیم را برای یافتن جوابش به من دادی را به یاد دارم. لیکن سوالش را به خاطر نمی اورم. نمیدانم جواب را. چونکه پرسشش را از یاد برده ام. کاش میشد کلاس جبرانی ای برای این بنده فراموشکارت برگذار میکردی. چه کنم که احمقم و فراموشکار!!!!

abdola_farzad

عضو جدید
الهی مرت درمسند قضاوت قرار مده.اما بخشندگی را به من بیاموز عشق را درجسم وروحم جاری ساز وقدرتی عطافرماتا بتوانم در راه تو باشم و بمانم
آمین

جمله هاتون خیلی ارامش بخش بود منو که خیلی وقته از خودم و خدام دور شدم به خودم اورد-یادم اومد که کیم-چرا اومدم و معبود حقیقیم کیه و کاینات راهی هستن برای رسیدن و شناخت خدا- فقط از خدا خواهش میکنم که هیچوقت ما رو به حال خودمون وانگذاره-چون ممکنه به بیراهه بریم اخه شیطون همیشه در کمینه-البته میدونم خدا اونقد بزرگه که همیشه میبخشه اما ما هم باید قدر خودمونو بدونیم که اشرف مخلوقاتیمو حتی فرشته هام بهمون سجده کردن
***خداجون خیلی دوست دارم***

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اي دل اگر سيل فنا بنياد هستي بركند

چون تو را نوح است كشتيبان زطوفان غم مخور

m00nlight

عضو جدید
خدایا قربونت برم که هر وقت هرچی خواستم بهم دادی .... ولی نشه که مث فرعون مصر باشم که برای اینکه بهت فکر نکنم همه چیو بهم میدی.....

خدایا با ما چنان باش که خود شایسته ای نه انچنان که ما شایسته ایم

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اينو از طرف يكي از دوستاي عزيزم تو باشگاه كه يه نسبت واقعي ظاهرا داريم ولي نمي دونستيم مي نويسم همه اينا رو خودش گفته فقط يه

ارتباط عميق با خدا گرفت و اين حرفا از ذهن پاك و خداييش طراوش كرد..

(( اميد داشته باشيم ; هنوز خدا رو داريم ....

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست ....

او جانشين همه نداشتن هاست .....

نفرين ها و آفرين ها بي ثمر است.....

اگر تمام خلق گرگهاي هار شوند .....

و از آسمانها هول و كينه بر سرم ببارد .....

تو مهربان ، جاودان ، آسيب ناپذير من هستي....

اي پناه ابدي تو مي تواني جانشين همه بي پناهي ها شوي.....))