صادرات خودرو

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با نهایی شدن دستورالعمل قیمت گذاری خودرو، رونق به تولید خودروسازان بازمی گردد و به طبع آن بازار خودرو با شور و نشاط همراه خواهد شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران سعید مدنی با بیان این مطلب اظهار داشت: صنعت خودرو در حال حاضر با مشکلاتی چون عدم برنامه ریزی برای عرضه و فروش محصولات مواجه شده است و این مشکل با تعیین دستورالعمل قیمت گذاری خودرو مرتفع خواهدشد.
وی با اشاره به فعل و انفعالات صورت گرفته در بازار خودرو در سال گذشته تاکید کرد: گروه خودروسازی سایپا در سال جاری با برنامه ریزی های متعدد، به دنبال جلوگیری از افت تولید و بروز مشکلات نامطلوب سال گذشته خواهد بود واین امر پس از تعیین دستورالعمل قیمت گذاری خودروها محقق خواهد شد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن اشاره به توسعه صادرات این شرکت در سال 92 ادامه داد: پس از ساماندهی بازار که از اولویت های اصلی سایپا در سال جاری است نگاه ویژه به مقاصد صادراتی :surprised:و شناخت بازارهای جدید هدف، از مهمترین برنامه های سایپا خواهد بود.

با خوندن این اول اینطوری شدم :surprised:بعدش اینطوری:biggrin:
و وقتی یادم افتاد ماچاره ای جز خرید از این خودروهای لوکس داخلی نداریم اینطوری شدم:cry:

فقط من موندم میخوان پراید رو به کجا صادر کنن:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیر عامل سایپا به رییس جمهور چین پیشنهاد داده : آیا نگران رشد روز افزون جمعیتتان هستید؟؟؟ آیا از ازدیاد جمعیت رنج میبرید؟؟ کافی است سایپایی شوید...با ارسال پراید به کشورتان در عرض یک ماه جمعیت چین را نصف میکنیم و برادران عزیزمون رو به دیدار باریتعالی میفرستیم

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس‌های انفجار عراق رو دیدین؟! دو تا پراید، یه نیسان پاترول( 2007 یا 9!) و چند تا از این کره‌ای ها(سوناتا و ازرا!) اونوقت پراید سالم مونده:|

الان دارن روزی 4-5 تریلر پراید(هر تریلر 8 تا پراید) میبرن عراق...
این یعنی صادراتش! ....

با کمی افزایش کیفیت، میشه به این دهکوره‌های افریقایی هم انداخت این فرقون رو و سطح خودرو های خودی رو بالا برد!
ولی کو شرف این شرکتا که این کار رو بکنن؟

چه باور بکنین چه نکنین، بهترین حالت صادرات برای یه کشوری وقتیه که ارزش پولش کم باشه و جنسش ارزون تر از سایرین برسه به دست مصرف کننده!!!! الان بیمارستان‌های ایلام پر از بیماران عرب منطقه میباشه که چون هزینه‌ی درمانشون کمتر در میاد، میان اینجا!!!!

این یه فرصت تاریخی برای ساخت زیر ساخت ها و صادرات هستش....!!

این همه مهندس و تکنسین تو کشور هست که میشه فعلا باهاشون مثل چین رفتار کرد!( حقوق کم).... سر 2 سال کشور انچنان سر پا بیاد که 6 تا اتحادیه‌ی اروپا هم جلوش نتونن در بیان! :)....

presante

عضو جدید
مدیر عامل سایپا به رییس جمهور چین پیشنهاد داده : آیا نگران رشد روز افزون جمعیتتان هستید؟؟؟ آیا از ازدیاد جمعیت رنج میبرید؟؟ کافی است سایپایی شوید...با ارسال پراید به کشورتان در عرض یک ماه جمعیت چین را نصف میکنیم و برادران عزیزمون رو به دیدار باریتعالی میفرستیم
ههههههه...واقعا.....خو اینم یکی از راه های رسیدن به خداست!!!!!

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

وقتی یادم افتاد ماچاره ای جز خرید از این خودروهای لوکس داخلی نداریم اینطوری شدم:cry:

فقط من موندم میخوان پراید رو به کجا صادر کنن:D
هیچ میدونی قیمت این خودروی لوکس خارج از کشور بسیار بسیار کمتر از داخله؟!!

mech_eng2000

عضو جدید
عکس‌های انفجار عراق رو دیدین؟! دو تا پراید، یه نیسان پاترول( 2007 یا 9!) و چند تا از این کره‌ای ها(سوناتا و ازرا!) اونوقت پراید سالم مونده:|

الان دارن روزی 4-5 تریلر پراید(هر تریلر 8 تا پراید) میبرن عراق...
این یعنی صادراتش! ....

با کمی افزایش کیفیت، میشه به این دهکوره‌های افریقایی هم انداخت این فرقون رو و سطح خودرو های خودی رو بالا برد!
ولی کو شرف این شرکتا که این کار رو بکنن؟

چه باور بکنین چه نکنین، بهترین حالت صادرات برای یه کشوری وقتیه که ارزش پولش کم باشه و جنسش ارزون تر از سایرین برسه به دست مصرف کننده!!!! الان بیمارستان‌های ایلام پر از بیماران عرب منطقه میباشه که چون هزینه‌ی درمانشون کمتر در میاد، میان اینجا!!!!

این یه فرصت تاریخی برای ساخت زیر ساخت ها و صادرات هستش....!!

این همه مهندس و تکنسین تو کشور هست که میشه فعلا باهاشون مثل چین رفتار کرد!( حقوق کم).... سر 2 سال کشور انچنان سر پا بیاد که 6 تا اتحادیه‌ی اروپا هم جلوش نتونن در بیان! :)....
کاش اقتصاد همین قدر دم دستی و پیش پا افتاده بود
این چه حرفیه میزنی!!!
خوروشچوف خودشو کشت از الگوی چین پیروی کنه، تا شوروی رو حفظ کنه، نتونست

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به داش شهرام خودم...
شما فک میکنین خودرو ها رو با این کیفیت صادر میکنن!!!!
سمند سورن رو ایران خودرو با بهترین کیفیت و موتور تقویت شده داره میده به صوریه که هر کدومش 7 میلیون پاشون آب میخوره!!!همون سمند رو ایرانیا 30 میلیون میخرن!!!این اوضای مملکت ماست!!!

بالا