شیطان پرستی دیگه چی صیغه ای هست؟؟لطفا نظر دهید

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدیدا مد شده که زیاد حرف از شیطان پرستی میشه.
مخصوصا در این تفکرات فراماسونی و این موج سایبری که در اینترنت برای افشا فراماسون ها راه افتاد و معمولا از طرف دولتی ها ساپورت میشه.زیاد حرف از شیطان پرستی میشنویم
من اصلا نمیخوام بحث را به فراماسون ببرم و فقط هدف یک مثال بود.
سوال اصلی من این هست که اصلا این شیطان پرستی چیه.

یعنی عده ای اعتقاد دارند خدا و خالقی هست و تمام جهان را اون خلق کرده.بهشت و جهنمی هم داره.
حتی شیطان هم او خلق کرده.
ولی اینها با این حال شیطان را میپرستند به خاطر دلایلی؟؟؟؟
یا اینکه اینها اعتقاد دارند که شیطان خالق جهان هست.خوب اگر خالق هست که دیگه شیطان هم میشه خدا و در واقع باز این افراد خدا پرست هستند.
در کل یکی من را توجیه کنه.

نظر من البته اینه که
اگر تو کل دنیا بگردی میتونی چند تا دیوونه پیدا کنی که معلوم نیست چی مصرف میکنند و به شیطان پرستی رو بیارند.که فکر نکنم تعدادشون به 5000 نفر هم برسه.
ولی اینکه بیاییم از قشر عظیمی صحبت کنیم که صاحب اندیشه هستند.حتی به مقامات بالا میرسند.رئیس جمهور و چیز های دیگه.
در کل جهان هم پراکنده اند وتعدادشون غیر قابل شمارش هست.ولی شیطان پرستند .عقل من که جواب نمیده.

در درجه اول بگید که اصلا این شیطان پرستی چه صیغه ایه؟؟؟

من تو یک سایت بسیجی ها این عکس یا شبیه این را دیدم که ادعا کرده بود این ها شیطان پرست هستند

الان یعنی اینها این را پرستش میکنند؟؟

alborz_3000

اخراجی موقت
والا منم یه چیزایی شنیدم. مثلا همین که تو تهران پر از نشان های فرماسون ها هستا، اینجور چیزا. اصلا نمیدونم فراماسون و شیطان پرستی بهم ربط داره یا نه؟ بعدش نمیدونم که واقعا شیطان پرستی یعنی چی؟ ولی چیزایی که ازش شنیدم و زاست و دروغشو نمیدونم، خیلی مشمئز کننده بود. یکی بیاد یه توضیح بده ممنون میشم. البته فکر کنم دنباله روهای اینجور مکاتب، 100 طویله یابو باشن، سرانشون هم یه مشت ادم سودجو. شاید

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیطان پرستی امروزه شیطان پرستی نیست.شیطان دوستی هست

یعنی اینکه اینها به خیال خودشون شیطان بر خلاف تفکر جهان موجود خوبیه که با توسل به اون خیلی کارها رو میتونی انجام بدی.

حتی اینها سجده نکردن به ادم رو در برابر خدا توجیه کردن و اون رو از خوب بودن شیطان دونستن.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم واقعا خواستاری که راجع بهش بدونی و اطلاعاتت رو ببری بالا و به خاطر همین تاپیک زدی !!!!!!
ولی میتونستی یه سرچ ساده تو نت بزنی حالا کل نتم نشد مشکلی نیست تو همین سایت کلی مطلب راجع بهش هست
[h=6]شیطان پرستی چیست؟[/h][h=6]علائم شیطان پرستی!!!!!!!![/h] [h=6]فرقه های شیطان پرستی[/h]بعدشم اینا که شما نوشتی هیچ ربطی به دولت و اینا نداره
الان تو کل دنیا دارن با اینا مبارزه میکنن که از ایران تو این مبارزه خیلی جلوترن

اینو که خیلی باحال نوشتی.دمت گرم شاد شدیم
من تو یک سایت بسیجی ها این عکس یا شبیه این را دیدم که ادعا کرده بود این ها شیطان پرست هستند
:biggrin:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش یکی دیگه پرسیده بود تا جوابش رو میدادم ولی میدم.
کلا هر چند وقت یکبار تاپیک رو میزنی دیگه.
اگه من برای تو منبع برای شرارت های فراماسونری از سال 1340 معرفی کنم باز هم میگی کار دولتی ها بوده؟ رابطه فراماسونری با شیطان پرستی هم که اظهر من الشمسه. منطق اش رو هم دوست خوبمون اشاره کرد: هیچکس موحدتر از شیطان نبود که حتی خدا گفت به شخص دیگری سجده کن نکرد و گفت فقط به تو سجده می کنم.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
منطق اش رو هم دوست خوبمون اشاره کرد: هیچکس موحدتر از شیطان نبود که حتی خدا گفت به شخص دیگری سجده کن نکرد و گفت فقط به تو سجده می کنم.
البته خدا همون هزار و سیصد سال پیش جواب این شبهه رو داده که گفته شیطان ار روی تکبر و غرور به انسان سجده نکرد نه از روی موحد بودن.
و این دروغی است که شیطان به انسانهای ببخشید خر القا کرده و اونها هم خب خر بودنشون رو باید یه جا ثابت کنن دیگه.

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيشنهاد ميكنم مستند ظهور رو نگاه كنيد

توسط دو تا آمريكاي ساخته شده

همونجور كه از اسمش معلومه :‌ظهور فراماسونري ، شيطان پرستي ،‌ظهور دجال ، ظهور مهدي(عج) رو بررسي ميكنه

خيلي جالبه

ali.fatemi4

عضو جدید
مخصوصا در این تفکرات فراماسونی و این موج سایبری که در اینترنت برای افشا فراماسون ها راه افتاد و معمولا از طرف دولتی ها ساپورت میشه.زیاد حرف از شیطان پرستی میشنویم

یعنی عده ای اعتقاد دارند خدا و خالقی هست و تمام جهان را اون خلق کرده.بهشت و جهنمی هم داره.
یا اینکه اینها اعتقاد دارند که شیطان خالق جهان هست.خوب اگر خالق هست که دیگه شیطان هم میشه خدا و در واقع باز این افراد خدا پرست هستند.

نظر من البته اینه که
اگر تو کل دنیا بگردی میتونی چند تا دیوونه پیدا کنی که معلوم نیست چی مصرف میکنند و به شیطان پرستی رو بیارند.که فکر نکنم تعدادشون به 5000 نفر هم برسه.
ولی اینکه بیاییم از قشر عظیمی صحبت کنیم که صاحب اندیشه هستند.حتی به مقامات بالا میرسند.رئیس جمهور و چیز های دیگه.
در کل جهان هم پراکنده اند وتعدادشون غیر قابل شمارش هست.ولی شیطان پرستند .عقل من که جواب نمیده.

داداش شما كه سكولاري!!! چه فرقي ميكنه چه صيغه اي باشه!!!!!!!!!!!!!!

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز

نظر من البته اینه که

تصور ما نسبت به شیطان پرستی با اونچه که وجود داره متفاوته
اونها شیطان را ستایش میکنن اونم به چند دلیل.....
کافیه به این فکر کنی که چه جیزی باعث میشه آدم درمورد مقدسات شک کنه

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته خدا همون هزار و سیصد سال پیش جواب این شبهه رو داده که گفته شیطان ار روی تکبر و غرور به انسان سجده نکرد نه از روی موحد بودن.
و این دروغی است که شیطان به انسانهای ببخشید خر القا کرده و اونها هم خب خر بودنشون رو باید یه جا ثابت کنن دیگه.
اوه جالبه..آخه اولین جاییکه میخونم ادبیات که الان به کار میبریم تو اون زمانها که آدم درست شده بکار میرفته
تا حالا فک میکردم ما به آدمای کند فهم و کله شق خر میگیم و قدیما به آدمای بزرگ جثه و نیرومند
یعنی این حیوان که اسمشو بردین قبل از انسان به زبان امروزی ما نامگداری شده بود....:eek:

Ashraf lotfi

عضو جدید

نظر من البته اینه که

چند وقت پیش یه cd توی خیلی از دانشگاه ها پخش کردن که راجع به شیطان پرستش بود. سخنرانشم آقایی بود به اسم رائفی پور . یه محقق توی همین مسئلست. همه چیو خیلی کامل توضیح داده. عالیه . کاش این سایت امکانشو فراهم می کرد تا اونو به اشتراک می ذاشتم و همه می دیدنش .

Gordia

عضو جدید
پيشنهاد ميكنم مستند ظهور رو نگاه كنيد

توسط دو تا آمريكاي ساخته شده

همونجور كه از اسمش معلومه :‌ظهور فراماسونري ، شيطان پرستي ،‌ظهور دجال ، ظهور مهدي(عج) رو بررسي ميكنه

خيلي جالبه

مستند ظهور توسط 2 تا آمریکایی ساخته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:eek:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خوب الان که در ایران به هر کس و بنده خدایی که موسیقی راک گوش کنه و موهاش رو ژل بزنه و موسیقی زیر زمینی گوش کنن میگن شیطان پرست!:surprised:

شیطان پرسیتی یک دین نیست! به خیلی از دینها و باورهای مختلف میگن شیطان پرستی.............

یک مورد هست که شیطان رو پرستش نمیکنن و اون نشانه استقلال, غرور, بلند همتی و جه طلبی میدونن................

عده ای دیگر هم هستند که به همین خاطر اون رو میپرستند و اون رو خالق زمین میدونن................

ولی در هر دو صورت براساس برگرفته شده از کتابهای مذهبی مثل انجیل و ... به این نتیجه رسیده اند..............

عده ای دیگر هم هستند که شیطان دوره ی مسیحیت, همون خداهای سومریان انکی و یا همون خدای مصریان ست هست..............

یک نوع دیگر شیطان پرستی هست که مختص ادمهای پانک و گات هست که شیطان رو به خاطر شیادی میپرستن و دست به کارهای نابخشودنی میزنن.............. عده ی این گروه ناچیزه................

Ashraf lotfi

عضو جدید
خوب خوب الان که در ایران به هر کس و بنده خدایی که موسیقی راک گوش کنه و موهاش رو ژل بزنه و موسیقی زیر زمینی گوش کنن میگن شیطان پرست!:surprised:

شیطان پرسیتی یک دین نیست! به خیلی از دینها و باورهای مختلف میگن شیطان پرستی.............

یک مورد هست که شیطان رو پرستش نمیکنن و اون نشانه استقلال, غرور, بلند همتی و جه طلبی میدونن................

عده ای دیگر هم هستند که به همین خاطر اون رو میپرستند و اون رو خالق زمین میدونن................

ولی در هر دو صورت براساس برگرفته شده از کتابهای مذهبی مثل انجیل و ... به این نتیجه رسیده اند..............

عده ای دیگر هم هستند که شیطان دوره ی مسیحیت, همون خداهای سومریان انکی و یا همون خدای مصریان ست هست..............

یک نوع دیگر شیطان پرستی هست که مختص ادمهای پانک و گات هست که شیطان رو به خاطر شیادی میپرستن و دست به کارهای نابخشودنی میزنن.............. عده ی این گروه ناچیزه................

تو ایران به هرکسی که موسیقی راک گوش میده یا موهاشو ژل می زنه نمی گن شیطان پرست . کی این حرفو زده که شما....
بهتون پیشنهاد می کنم سخنرانی هایی که راجع به این قضیه هستش رو ببینید تا این گروه رو بهتر بشناسید .

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز

اونهایی که کسی راک گوش کنه یا ژل بزنه یا گیتار برقی میگن شیطان پرستی از کم اطلاعی خودشونه. اگه بخواهیم اینجوری نگاه کنیم زندگی هم نباید بکنیم چون هر کاری بکنیم میشه نماد شیطان پرستی.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
اونهایی که کسی راک گوش کنه یا ژل بزنه یا گیتار برقی میگن شیطان پرستی از کم اطلاعی خودشونه. اگه بخواهیم اینجوری نگاه کنیم زندگی هم نباید بکنیم چون هر کاری بکنیم میشه نماد شیطان پرستی.
مگه شیطان پرستی ایدئولوژی خاصی هم داره؟!
فقط باید بیخیال زندگی کرد و برخلاف حرف خدا چه بسا کسانی که ریش هم داشته باشند و بنده شیطان باشند!!!

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز

نظر من البته اینه که

سریال supernatural رو ببین حتما:دی

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
مستند ظهور توسط 2 تا آمریکایی ساخته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بله بله

توسط 2 آمريكاي

همه روشن فكران ، سياست مدران و متفكرين به ظهور دجال و حضرت مهدي يقين دارند

دقت كنيد يقين دارند

اما ميان تبليغات منفي ميكنن ،‌و ميگن اين چيز ها خرافاته تا اعتقادات ما رو له كنن

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله

توسط 2 آمريكاي

همه روشن فكران ، سياست مدران و متفكرين به ظهور دجال و حضرت مهدي يقين دارند

دقت كنيد يقين دارند

اما ميان تبليغات منفي ميكنن ،‌و ميگن اين چيز ها خرافاته تا اعتقادات ما رو له كنن
بله دیگه پوریا درست میگه ساخت آمریکاس اسم اصلیش The Arrivals هست

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاجایی که من میدونم مستند ظهور ساخت آمریکا نیست
یک مستند تجربی است توسط یک گروه مستند ساز در اروپا و از کشورهای مختلف که سنی هم هستند.
Noreagaaa and Achernahr

یه مستند دیگه هم ساختن به اسم phase 3 فاز 3

Ashraf lotfi

عضو جدید

شما اول برید راجع به این قضیه تحقیق کنید و بعد......

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاجایی که من میدونم مستند ظهور ساخت آمریکا نیست
یک مستند تجربی است توسط یک گروه مستند ساز در اروپا و از کشورهای مختلف که سنی هم هستند.
Noreagaaa and Achernahr

یه مستند دیگه هم ساختن به اسم phase 3 فاز 3

آره كارگردانش همين هست كه شما ميگيد

توليد آمريكاست

سال 2008

توسط 2 مسلمان آمريكاي

تازه توي فيلم چندبار اعلام ميكنه :

ما مسلمان هستيم ، - نه شيعه هستيم ، نه سني- ما مسلمان هستيم

البته بگم 12 امام رو به حق قبول دارند

اينا رو تو خود فيلم گفته

atimehr

عضو جدید
شما میتونی در مورد استاد علی رفیعی تو نت سرچ بکنی چیزای خیلی خوبی گیرت میاد.من یه سخنرانی 3 ساعته ازشون دیدم که عالی بود.واقعا جواب همه ی سوالات من بود.امیدوارم بتونی پیداش کنی.

atimehr

عضو جدید
تاکید میکنم.استاد علی رفیعی یعنی بهترین چیزی بود که من تا به حال در این مورد شنیدم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره كارگردانش همين هست كه شما ميگيد

توليد آمريكاست

سال 2008

توسط 2 مسلمان آمريكاي

تازه توي فيلم چندبار اعلام ميكنه :

ما مسلمان هستيم ، - نه شيعه هستيم ، نه سني- ما مسلمان هستيم

البته بگم 12 امام رو به حق قبول دارند

اينا رو تو خود فيلم گفته
ممنون

ولی خب اون که میگه نه شیعه هستیم نه سنی رو برای اینکه کسی نتونه حرفی بزنه میگن، بلاخره از یکی از فرقه های اسلامی هستند دیگه:دی

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون

ولی خب اون که میگه نه شیعه هستیم نه سنی رو برای اینکه کسی نتونه حرفی بزنه میگن، بلاخره از یکی از فرقه های اسلامی هستند دیگه:دی
به
آقا مصطفی
تا دیدم اینجایی پریدم واسه احوالپرسی. دی

واسه ی اینکه اسپم هم نشه، اگه منظورتون از شیعه و سنی، سازندگان فیلم ضهور و فاز 3 و ... هست، باید بگم به نظر من حتمن شیعه هستن. از سوی سنی ها هم خیلی کوبیده میشن.