شیراز یا صنعتی اصفهان؟

farhad_hex

عضو جدید
دوستان به نظر شما کارشناسی ارشد در رشته ی انرژی دانشگاه شیراز بهتر است یا صنعتی اصفهان؟:cool:

hosein1165

عضو جدید
شیراز مکانیک قوی اری نسبت به صنعتی اصفهان داره.شیراز قطب مکانیک محاسباتی هست و استادای بهتری نسبت یه صنعتی اصفهان داره.مخصوصا تو زمینه ی انرژی.

mr.rahjou

کاربر فعال
مکانیک اصفهان در تحصیلات تکمیلی رو بیشتر از شیراز قبول دارند در مجامع بین المللی.

850620

عضو جدید
شیراز مکانیک قوی اری نسبت به صنعتی اصفهان داره.شیراز قطب مکانیک محاسباتی هست و استادای بهتری نسبت یه صنعتی اصفهان داره.مخصوصا تو زمینه ی انرژی.

لطفا با تعصب صحبت نکنید!
با سخت گیری دانشگاه شیراز اصلا نمی ارزه.

alireza1941

عضو جدید
جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون اصفهانه نه صنعتی اصفهان!!!

881471309

عضو جدید
چییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی !!!!!!! مکانیک اصفهان 15 سال از تاسیسش می گذره

faudis8

عضو جدید
تابلو ملت از شماره دانشجوییاشونا!
ورودی 85!شیراز! شما بهت فشار اومده بزار به بقیه هم خوب فشار بیاد چیکارش داری.
جدا از شوخی اون قضیه قبول نداشتن رو قبول ندارم
شیراز اعتبار بهتری داره
چه بین المللی و چه داخلی

hgg

عضو جدید
با سلام
حتما صنعتی اصفهان زیرا اگر به امار قبولی کارشناسی ارشد مراجعه کنی می بینی که صنعتی اصفهان اوله و این دانشگاه یکی از مجهز ترین دانشگاههای ایرانه و از نظر اعتبار مدرک بهترینه در ضمن بنده ورودی 1373 این دانشگاه بودم تعجبه که اقایان میگن 4 سال قدمت داره در هر حال اگر کیفیت تحصیل برات مهمه صنعتی اصفهان را انتخاب کن البته دانشگاه شیراز هم بد نیست.

sajad6838

عضو جدید
سلام به همگی
به نظر من داشگاه شیراز در رشته مکانیک(همه گرایش ها) از صنعتی اصفهان بهتره. هم استادای بهتری داره وهم رتبه های بهتری وارد این دانشگاه می شن.
حتی می شه گفت که مکانیک شیراز از مکانیک خواجه نصیر و علم وصنعت هم بهتره.

alborz_2000

اخراجی موقت
قطعا صنعتی اصفهان بهتره و معتبرتره. ولی شیراز هم دانشگاه خوبیه. شهر و مردم خوبی هم داره. من خودم صنعتی اصفهان قبول شدم، و با 1 اشتباه بچگونه نرفتم. واقعا پشیمونم.

mdshirazi

عضو
دوستان به نظر شما کارشناسی ارشد در رشته ی انرژی دانشگاه شیراز بهتر است یا صنعتی اصفهان؟:cool:
سلام دوست عزیز
اگر اهل تهرانی برو اصفهان،اگه اهل جایی هستی که به شیراز نزدیک تره برو شیراز.

آخرین ویرایش:
بالا