شکیرا مشاور اوباما شد..+عکس

*توت فرنگی*

عضو جدید
شکیرا، خواننده مشهور کلمبیایی فعالیت خود را به عنوان عضو کمیسیون مشاور رئیس جمهور آمریکا در امور آموزش اسپانیولی زبان ها آغاز کرد. شکیرا در اولین روز از حضور خود در این کمیسیون از اینکه می تواند تجارب خود را در اختیار آن قرار دهد ابراز خشنودی کرد. وی که ظاهرا تنها به خاطر شهرتش به عنوان مشاور اوباما برگزیده شده است، سرمایه گذاری بر روی کودکان را برترین نوع سرمایه گذاری دانست.

این اولین سمتی نیست که خواننده مزبور به جهت شهرت خود به آن دست می یابد.شکیرا پیش تر در سال ۲۰۰۳ به عنوان سفیر صلح یونیسف نیز برگزیده شده بود. وی از ژانویه ۲۰۰۹ توانسته بود ارتباطات بسیار نزدیکی را با دولت اوباما بنیان نهد. اوباما در حالی یک خواننده را که تخصص خاصی در حوزه آموزش ندارد به عنوان مشاور خود برمی گزیند که کشورش با مشکلات سخت اقتصادی و سیاسی در عرصه داخلی و جهانی مواجه است. به نظر می رسد این سیاست به منزله به کارگیری پوپولیسم تبلیغاتی در آستانه انتخابات ۲۰۱۲ باشد.

بدیهی است اوباما که نتوانسته است به وعده های خود عمل کند چاره ای جز اتکا به چنین روش هایی برای کسب مقبولیت ندارد وگرنه کودکان اسپانیولی زبان آمریکایی به کارشناسان زبده تری برای آموزش نیاز دارند. چهره های مشهوری چون شکیرا و جورج کلونی و آنجلینا جولی پیش تر نیز به دفعات به عنوان سفیر دیپلماسی عمومی آمریکا به کار گرفته شده اند.​

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه مشاوره جذابی بشه:biggrin:...........ببینید این خارجی هااااااا چقد خلاقن.......حتی برای مشاوره هم از هنر استفاده میکنند:D

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بعد از مهتاب کرامتی، واقعا از این شکیرا خوشم میاد
خیلی با نمکه
خوش استیلم هست
باسنش واقعا 1دونست

ما بايد هر روز يه تازه وارد اخراجي داشته باشيم...

البته يه نفره كه هرروز يه بار اخراج ميشه بعد با يه كاربري ديگه مياد

*توت فرنگی*

عضو جدید
شما خیلی لطف دارید!!!:D
شكيرا جوني ديگه...اخه من هر كي رو دوست داشته باشم يه چيزي حوالش ميكنم...:دي

چه مشاوره جذابی بشه:biggrin:...........ببینید این خارجی هااااااا چقد خلاقن.......حتی برای مشاوره هم از هنر استفاده میکنند:D
از ایرانیا یاد گرفته انیس جون عین ما سران مملکتشونو زیبا انتخاب میکنن!!:)

من بعد از مهتاب کرامتی، واقعا از این شکیرا خوشم میاد
خیلی با نمکه
خوش استیلم هست
عجب واقعا 1دونست
این مهتاب کرامتی هم چقد طرفدار داره تو این باشگاه و من نمیدونستم..!!:surprised:
ولی نازه خداییش..منم دومسش دالم..
:redface:

*توت فرنگی*

عضو جدید

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
انیس توهم بعد از مهتاب و شکیرا به جمع جذابین باشگاه پیوستی!!!
تبریک !!:thumbsup2:
:biggrin:....بلا به دور الان تو ابراااااااااااااااااااااااااااا هستم.......پرتم نکنید پایین:D
میخوام برا دوره آینده ریاست جمهوری یا یه چی تو این مایه هااااااااااااا شرکت کنم:D
شما خیلی لطف دارید!!!:D

از ایرانیا یاد گرفته انیس جون عین ما سران مملکتشونو زیبا انتخاب میکنن!!:)

این مهتاب کرامتی هم چقد طرفدار داره تو این باشگاه و من نمیدونستم..!!:surprised:
ولی نازه خداییش..منم دومسش دالم..

دس رو دلم نزار....که اگه باز بشه اول تاپیکت حذف میشه بعدم من و تو اخطار نوش جان میکنیم
ولی انصافا اونهاااا چقد با سیاست و تدبر از همه افراد کشورشون برای جذب افراد استفاده میکنند..ما باید اینو یاد بگیریم

*توت فرنگی*

عضو جدید
:biggrin:....بلا به دور الان تو ابراااااااااااااااااااااااااااا هستم.......پرتم نکنید پایین:D
میخوام برا دوره آینده ریاست جمهوری یا یه چی تو این مایه هااااااااااااا شرکت کنم:D

دس رو دلم نزار....که اگه باز بشه اول تاپیکت حذف میشه بعدم من و تو اخطار نوش جان میکنیم
ولی انصافا اونهاااا چقد با سیاست و تدبر از همه افراد کشورشون برای جذب افراد استفاده میکنند..ما باید اینو یاد بگیریم

آفلین منم حمایتت میکنم دخمل جذاب باشگاه!!:D:D

حالا یکم دلتو باز کن ببینم توش چی هست!
(تاحالا اخطار نگرفتم!!)

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای کاش جنیفرم میکرد وزیر امور خارجه
بعدش میدیدید که روابط دیپلماسی ایران و امریکا چقدر بهبود پیدا میکنه :biggrin: