شهید مورد علاقه تو کیه؟+عکس

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهید حامد رجایی
هم دانشگاهی من
مداح و ذاکر اهل بیت

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شهيد اسماعيل آمره اي[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]محل تولد:[/FONT] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]روستاي آمره [/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] سال تولد : [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]زمستان ۱۳۳۸[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] تاريخ شهادت :[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]۱۳/۱۱/۱۳۶۵[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] محل شهادت :[FONT=arial, helvetica, sans-serif] [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]شلمچه[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]فرازي از سخنان شهيد :[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] قرباني راه عشق شدن ، راه اسماعيل است .[/FONT]

قلبش مالامال از شادي ميلاد سومين گل غنچه بوستان زندگيش بود كه خبر صاعقه وار

فرود آمد و بيرق غم را بر بام دلش به اهتزاز در آورد .

آن روز تو آمدي اما نه با پاي خويش بلكه بر دوش مردمان مهربان روستا كه جملگي در

عزاي توماتم گرفته بودند،توآشناي دل ها بودي!مردرنج كشيده اما صبورو خيرخواهي

كه اينك بردست هاي مردم مي رفت تابراي هميشه دردفتر شهادت نامش ثبت گردد .

تو به آن سوي آسمان ها خوانده شده بودي و خبر رفتنت در باور نمي گنجيد، اما تو در

باغ خاطرات مردم اين ديار همواره شكفته مي ماني .

شكوفه هاي اخلاص و صداقتي كه از بـاغ وجودش گرفته هنوز هم به زندگي گرمي و

نشاط مي بخشيد، خدمتگزار صادق و مهرباني كه هر روزصبح دختركان روستابا سلام

و نگاه مهربانش درس را آغاز مي كردند .....

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]هنگامي كه هسمرش" قرآن ، آب ، آيينه" به دست ، اورا بدرقه مي نمود گفت :[/FONT]

مريز آن آب را بر خاك ، من ديگر برنمي گردم .

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] براي شادي روح بلند و ملكوتي شهداء صلوات

منبع: http://36laleh.blogfa.com/page/2.aspx
[/FONT]

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

شهید خبرنگار سپهدار ساجدی که همشهری منه​

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر شهدا و مردم مظلوم زاهدان
سلام بر مظلومیت و رنجهای شما
سلام بر دردهای ناگفته شما و سلام بر سربازان گمنام امام زمان استان سیستان و بلوچستان که مظلومانه با جان خود از مرزهای کشور دفاع می کنند.سلام بر شهدای زاهدان که جرمشان پایتخت نشین نبودنه!که اگر بود ما شاهد اظهار تسلیت با تاخیر از طرف مسئولان نبودیم!که اگر پایتخت نشینی بود همه به جنب و جوش می افتادند تا این قضیه تکرار نشود!در پاییتخت برای زخمی شدن یک فرد هیاهو به راه می افته!اما تو زاهدان مردم مثل برگهای خزان زده به زمین می افتند!!!!تا کی سکوت؟!!!
خدایا کی می شود که برای زاهدان هم روزی شعر بخوانیم و یادی از سرداران شهیدش کنیم و بگوییم نبودید تا ببینید زاهدان هم رنگ آرامش دیده...

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

شهید محمد گلدوی
به گزارش شبکه ایران، عوامل بمب‌گذاری انتحاری در مسجد جامع زاهدان با مشاهده وضعیت حفاظت مسجد تصمیم می‌گیرند که از گیت خواهران به داخل مسجد ورود پیدا کنند، خواهران بسیجی وقتی می‌بینند که فردی اصرار دارد بدون بازرسی وارد مسجد شود این موضوع را به شهید «محمد گلدوی» نیروی بسیجی مستقر در آن مکان در میان می‌گذارند.
شهید گلدوی سریعا" عامل انفجاری را بغل می‌کند و مانع ورود این تروریست به محوطه مسجد می‌شود که عامل تروریست با مشاهده این وضع مجبور می‌شود ضامن انفجاری را بکشد که متاسفانه شهید محمد گلدوی و چهار تن دیگر از نیروهای بسیجی مستقر در محوطه گیت، به شهادت می‌رسند اما با رشادت شهید گلدوی، حداقل از کشته شدن 150 نفر از مردم جلوگیری شد.
یادش گرامی باد.

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مورد علاقه من هنوز شهید نشده!!!
اما من سید اشهدا را دوست دارم.از جدیدی ها هم حسین فهمیده

tahoora62

کاربر بیش فعال
یا شهید
چقد سخته بین اینهمه شهیدی که بهشون علاقه دارم یکی رو انتخاب کنم. شهید علمدار، شهید آوینی،شهید پازوکی،شهید امین اصغری،شهید چمران،شهید بابایی،شهید ...
اما بزار بگم اون شهیدی که بیشتر بیشتر دوست دارم شهید گمنامه

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهید جلال فشار
خیلی خیلی دوستشون دارم
بخصوص این که ایشون جزو یاران امام زمان هم هستند

هر چی فکرش رو می کنم نمی تون به این نتیجه برسم که چه طور کسی می تونه تو سن 26سالگی به این مقام برسه که جز یاران امام زمان بشه و به درجه ی شهادت برسه

كربلايي حسام

اخراجی موقت
سلام
خواهر گرامی tahoora62 راست گفتند بین این‌همه شهید نمیشه گفت بکیو دوست دارم
همه رو دوست دارم و براشون گریه کردم
از آقاسیدمرتضی اوینی که هر روز باهاش حرف می‌زنم گرفته تا...... شهدای گمنامی که روی سنگ قبرشون نوشته فرزند روح‌الله...

به قول آفامرتضی: گمنامی تنها برای شهرت‌پرستان دردآور است و الا تمامی اجرها در گمنامی است.
واقعا هم اونا گمنام هستن.
حتی اینایی هم که شناخته شدند گمنام هستند. هیچ‌کس راهشون رو نمی‌ره فقط حرفشون رو می‌زنیم.

من همه‌ی شهدا رو دوست دارم.
جا داره اینجا از یه شهید هم نام ببرم که فک کنم کسی اسمش رو نبرد و من عاشقشم.
شهید حاج عماد مغنیه ملقب به حاج رضوان فرمانده عملیاتی حزب‌آلله لبنان.
کسی که عارف بود و یه دین‌دار به تمام معنا. یه شهید ولایی و کسی که سه دستگاه مهم اطلاعاتی 22سال دنبالش بودند و نتونسته بودند بگیرنش.
نفر اول مبارزه با اسرائیل بود.

و یاد کنم از غریب بانشان
شهید بانشان
عشق خودم حاج احمد
حاج احمد متوسلیان
دلم برای نگاهش تنگ است گرچه ندیدمش.
حاج‌احمد شرمندتم.

محمدابراهیم همت

محمدابراهیم همت

سلام بردوستان خودم.
امیدوارم طاعات وعبادات شماقبول درگاه احدیت قرارگرفته باشد.
می خواهم ازهمت بگویم امازبانم نمی تواندکه ازهمت بلندهمت بگوید.همت درجنگ ازجهاداکبرواصغرگفت.امامن ازشهیدبی سری می گویم که وقتی جنازه اوآمدتنهاشهیدی بودکه تمام اعضای بدن وی سالم بودودرسرجای خودبود.اماازسراوبگویم که تنهاسروی دزسرجایش قرارنداشت یعنی شهیدبی سربود.سراوباتیرمستقم ازبدن جداگشته بود.
شهیدبی سرعزیزمن همت.:gol:

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شهید بهروز براری رو خیلی خیلی دوستش دارم.نمی دوم چه انس عجیبی باهاش دارم.برام خیلی مقدسه.شهیدی که مادرش در انتظار بدنش پیر شد و مرد.هروقت اسمش میاد یا عکسشو از روی خیابونی که رد میشم می بینم کلی شور و شعف میاد تو دلم.هروقت اسم غواص میاد و اسم دریا شهید براری میاد تو ذهنم...مهمون ماهی ها

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهید آینی:
گاهی هست که آدم دلش می خواهد فارغ از همه اعتباراتی که مصلحت اندیشی های عقلایی ایجادب می کند حرف دلش را بزند و حرف دل یعنی آن حرفی که بیش از همه مستحق است تا آن را به حساب خود آدم بگذارند چرا که وجه حقیقی هر کس،دل اوست.تو می توانی مانع شوی از آنکه انعکاس احساست در چهره ات ظاهر شود اما در قلب ممکن نیست ونمی شناسم کسی که بتواند جلوی انعکاس وجود خویش را در آینه قلبش بگیرد،قلب خلاصه وجود آدمی است.