شهادت آب

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شاید این مطلبی که میگم برای خیلی دوستان تکراری باشه و برای خیلیها نه

این داستان برمیگرده به سال 2006 و البته بعدش 2010

منم سال 2010 این موضوع رو فهمیدم .............. تا اینکه امروز یکی از دوستان فیلمشو بهم نشون داد که تا به حال ندیده بودم .
واقعا با دیدن این فیلم بار دیگر انسان از خواب غفلت بیدار میشه و بزرگی و عظمت خداوند رو نظاره گر میشه .

باشد که بار دیگر همه ما بیش از گذشته به شکوه خداوند پی ببریمو ..................... و قدرت خداوند رو به فراموشی نسپاریم و البته فرمانهاشو که درجهت هدایت ماست پشت گوش قرار ندهیم :(
ای کاش که خداوند بیش از پیش ما را در این دنیا راهنمایی فرماید
انشاالله:gol:
.
.
.
.

فیلم سخنرانی آقای فرهنگ در مورد یافته های حیرت انگیز دانشمند ژاپنی پرفسور ماسارو ايموتو درباره آب و تاثیر پذیری آن از محیط و تغییر شکل ساختار مولکولی آن. آب، پيام مهمي براي ما دارد. آب به ما مي‌گويد كه نگاه عميق‌تري همراه با تفکر به جهان بيندازيم.
برای دانلود بخش اول روی عبارت روبرو کلیک کنید :قسمت اول
برای دانلودبخش دوم روی عبارت روبرو کلیک کنید :قسمت دوم
برای دانلودبخش سوم روی عبارت روبرو کلیک کنید :قسمت سوم
حجم هر سه بسیار کم است و سریع دانلود می شوند . متفکر باشید

اگه از این سه تا نشد ................. لینک اصلی دانلود اینه

اگه بازم نشد ............میتونین تکه تکه اون رو از این سایت ببینید​

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راز آب

راز آب

یک محقق ژاپنی با انتشار یافته‌های تحقیقات خود مدعی شد که مولکول‌های آب نسبت به مفاهیم انسانی تأثیرپذیرند.
نظریه این محقق ژاپنی که تاکنون از سوی مؤسسات علمی فیزیکی و زیست‌شناسی مورد تأیید قرار گرفته است
، مبتنی بر بررسی نمونه‌های فراوانی از کریستال‌های منجمدشده آب و مقایسه آن با یکدیگر است.
پروفسور «ایموتو»‌که یافته‌های خود را در سه جلد کتاب ارائه کرده است، معتقد است که مفاهیم متافیزیکی محیط بر روی ترکیب مولکولی آب تأثیر می‌گذارد.
این دانشمند ژاپنی که فارغ‌التحصیل دانشگاه یوکوهاماست، دارای یک مؤسسه تحقیقاتی به نام SHM در ژاپن است که امور تحقیقاتی مربوط به کریستالیزه شدن آب را در آنجا انجام می‌دهد.
آب، پیام مهمی برای ما دارد. آب به ما می‌گوید که نگاه عمیق‌تری به خودمان بیندازیم. زمانی که با آیینه آب به تماشای خود می‌نشینیم، این پیام به طور شگفت‌آوری خود را شفاف و درخشان می‌کند. می‌دانیم که زندگی بشر مستقیما به کیفیت آبی که در اطراف ما یا درون بدن ماست، روی آورده است. تصاویر و اطلاعات ارائه‌شده در این مقاله،‌ بازتابی از فعالیت «ماسارو ایموتو»، محقق خلاق و رویاپرداز ژاپنی است. «ایموتو» کتابی با نام «پیغام آب» منتشر کرده که برگرفته از یافته‌های تحقیقات جهانی وی است. اگر شما نسبت به تأثیرپذیری افکارتان از وقایع درون یا پیرامونتان شک و تردید دارید، اطلاعات و عکس‌هایی که در اینجا آورده شده را ببیند. این تصاویر مستقیما بر اساس نتایج به دست آمده در کتاب انتشاریافته «ایموتو» است، مطمئنا در فکر و ذهن شما دگرگونی پدید می‌آورد و عقاید شما را عمیقا تغییر خواهد داد.
مولکول آب پس از ذکر کلمه عشق
مولکول آب پس از پخش موسیقی هوی متال
مولکول آب پس از بردن نام هیتلر
مولکول آب پس از خواندن دعا
مولکول آب پس از گفتن کلمه می کشمت
مولکول آب پس از یادکردن مادر ترزا
مولکول آب پس از رقص کاواچاکی
مولکول آب پس از گفتن متشکرم

حالتهای متفاوتی از خود نشان می دهد
«ایموتو» به تفاوت‌های جالب‌توجهی در ساختار کریستالی آب دست یافته است که از منابع گوناگون و شرایط مختلف در روی کره زمین تهیه شده‌اند.
آبی که از نخستین محل خود از کوه جاری می‌شود و چشمه‌هایی که جاری هستند، طرح‌های هندسی بسیار زیبایی از الگوهای کریستالی‌شده خود ارائه می‌دهند.
آب آلوده و سمی که از نواحی پرجمعیت و صنعتی به دست آمده است و آب راکد کوله‌های آب و سدهای ذخیره، به صراحت ساختارهای کریستالی تغییریافته و برحسب اتفاق شکل‌گرفته آب را نشان می‌دهد.
بنابراین، با توجه به عمومیت موسیقی درمانی، «ایموتو» تصمیم گرفت ببیند، موسیقی چه اثراتی بر شکل‌گیری ساختار آب دارد. او آب مقطر را ساعت‌ها بین دو نفر که در حال صحبت کردن بودند، قرار داد و سپس از کریستال‌های آن آب، پس از انجماد،‌ عکسبرداری کرد
آب به صورتی زنده و تأثیرپذیر به هر یک از احساسات و اندیشه‌هایمان پاسخ می‌دهد. کاملا روشن است که آب به آسانی، ارتعاشات و انرژی محیطش را به خود می‌گیرد و جذب می‌کند؛ خواه آلوده، سمی یا راکد و کهنه باشد. کار غیرعادی «ایموتو»، نمایشی پرهیبت است و ابزاری قدرتمند که می‌تواند، درک ما را از خودمان و جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، برای همیشه تغییر دهد. هم‌اکنون مدرک قوی و محکمی داریم که می‌توانیم به طور مثبت، خود و سیاره خود را با انتخاب افکاری که برای اندیشیدن برمی‌گزینیم و راه‌هایی که این افکار را به فعلیت می‌رساند درمان نموده تغییر شکل دهیم.
شهادت آب اعجازی در خلقت و رازی در هستی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آب، پيام مهمي براي ما دارد. آب به ما مي‌گويد كه نگاه عميق‌تري به خودمان بيندازيم. زماني كه با آيينه آب به تماشاي خود مي‌نشينيم، اين پيام به طور شگفت‌آوري خود را شفاف و درخشان مي‌كند. مي‌دانيم كه زندگي بشر مستقيما به كيفيت آبي كه در اطراف ما يا درون بدن ماست، روي آورده است. تصاوير و اطلاعات ارائه‌شده در اين مقاله،‌ بازتابي از فعاليت «ماسارو ايموتو»، محقق خلاق و روياپرداز ژاپني است. «ايموتو» كتابي با نام «پيغام آب» منتشر كرده كه برگرفته از يافته‌هاي تحقيقات جهاني وي است. اگر شما نسبت به تأثيرپذيري افكارتان از وقايع درون يا پيرامونتان شك و ترديد داريد، اطلاعات و عكس‌هايي كه در اينجا آورده شده را ببيند. اين تصاوير مستقيما بر اساس نتايج به دست آمده در كتاب انتشاريافته «ايموتو» است، مطمئنا در فكر و ذهن شما دگرگوني پديد مي‌آورد و عقايد شما را عميقا تغيير خواهد داد

بنا بر آنچه در كتاب «ايموتو» آمده است، ما به مدارك حقيقي دست يافته‌ايم كه نشان مي‌دهد، انرژي ارتعاشي بشر، افكار، نظرات و موسيقي بر ساختار مولكولي آب اثر مي‌گذارد.
آب، ماده‌اي بسيار سازگار است، به گونه‌اي شكل فيزيكي آب به آساني با محيطي كه در آن هست، انطباق پيدا مي‌كند و نه تنها از نظر فيزيكي تغيير مي‌كند، بلكه شكل مولكولي آن نيز تغيير مي‌يابد. انرژي يا ارتعاشات محيط، شكل مولكولي آب را تغيير مي‌دهد. از اين جنبه، نه تنها آب توانايي آن را دارد كه از حيث ديداري، محيط خود را منعكس كند، بلكه از حيث مولكولي هم در انعكاس محيط اطراف خود عمل مي‌كند.

«ايموتو»، تغييرات مولكولي آب را به وسيله تكنيك‌هاي عكسبرداري و مشاهده ميكروسكوپي به صورت سند و مدرك درآورده است. به اين صورت كه وي قطراتي از آب را به صورت يخ درآورده و سپس آنها را در يك فضاي تاريك ميكروسكوپي مورد آزمايش كه از قابليت‌هاي عكاسي برخوردار بوده، قرار داده است. تحقيقات وي، آشكارا تغيير شكل ساختار مولكول آب را به نمايش گذاشته است و اثر محيط بر ساختار آب را نشان مي‌دهد.
برف، بيش از چندين ميليون سال است كه بر زمين فرود مي‌آيد و همان‌گونه كه مي‌دانيم، هر دانه برف‌، داراي شكل و ساختار خاص و منحصر به فرد است. با تبديل يخ به آب و عكسبرداري از ساختار آن، شما به اطلاعات باورنكردني‌اي آب دست پيدا مي‌كنيد

هوی متال

هیتلر

عشق

مادر ترزا

می کشمت

رقص کاواچاکی

متشکرم

خواندن دعا

بنابراين، با توجه به عموميت موسيقي درماني، «ايموتو» تصميم گرفت ببيند، موسيقي چه اثراتي بر شكل‌گيري . او آب مقطر را ساعت‌ها بين دو نفر كه در حال صحبت كردن بودند، قرار داد و سپس از كريستال‌هاي آن آب، پس از انجماد،‌ عكسبرداري كرد

آب به صورتي زنده و تأثيرپذير به هر يك از احساسات و انديشه‌هايمان پاسخ مي‌دهد. كاملا روشن است كه آب به آساني، ارتعاشات و انرژي محيطش را به خود مي‌گيرد و جذب مي‌كند؛ خواه آلوده، سمي يا راكد و كهنه باشد. كار غيرعادي «ايموتو»، نمايشي پرهيبت است و ابزاري قدرتمند كه مي‌تواند، درك ما را از خودمان و جهاني كه در آن زندگي مي‌كنيم، براي هميشه تغيير دهد. هم‌اكنون مدرك قوي و محكمي داريم كه مي‌توانيم به طور مثبت، خود و سياره خود را با انتخاب افكاري كه براي انديشيدن برمي‌گزينيم و راه‌هايي كه اين افكار را به فعليت مي‌رساند درمان نموده تغيير شكل دهيم.

شهادت آب اعجازي در خلقت و رازي در هستي است

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنا به گفته ي آقاي فرهنگ، خانمي هم در ايران هستند به نام خانم حميده بي طرف مشابه اين تحقيقات را انجام داده اند و به نتيجه رسيده اند كه وقتي قرآن براي آب خوانده مي شود، مولوكول هاي آب زيباترين شكل را پيدا مي كنند و تحقيقات ايشان مورد تأييد جشنواره ي خوارزمي قرار گرفته است.

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]نقل قول مستقيم مطلبي از سايت آقاي ماسارو ايموتو:[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]That project is the 99 names of God in Islam. We are hoping to create a photograph book of crystals showing 99 different names of God. Below is a sample of how it looks like. There are 99 of those and we spend two years going through all of them. We formally asked Masaya to edit the design and hopefully the book will be ready within this year. With this I will debut my work in the Islamic world. I feel the increasing need to keep myself physically healthy for this. [/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ترجمه:[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]اين پروژه در اسلام "99 نام خدا" ناميده مي شود. ما اميدواريم كه يك كتاب تصويري از كريستال ها چاپ كنيم كه 99 تا از اسامي خدا را نشان مي دهند، شكل زير نمونه اي از اين است كه اين كريستال ها چطور به نظر مي آيند. از اين كريستال ها 99 تا وجود دارند و ما 2 سال از وقتمان را صرف جمع كردن آنها كرديم ، ما به طور رسمي از "ماسايا" درخواست كرديم كه اين طرح ها را دوباره تصحيح كند و ما اميدواريم كه اين كار تا آخر سال به اتمام برسد. با اين امر من اولين كار خود در دنياي اسلام را به انجام خواهم رساند. فكر كنم نياز دارم خودم را از لحاظ جسمي سالم نگه دارم تا بتوانم اين كار را به اتمام برسانم.[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ما سمیعیم و بصیــریم و هشیــم با شما نامحرمان ما خامشیم[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]چون شما سوی جمادی می روید محرم جان جمادان کی شوید[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]این زنده و هشیار بودن عالم خیلی جالبه. تسبیح همه عالم. یه دانشمند ژاپنی به اسم آقای ماسارو ایموتو (Masaru Emoto) تحقیق جالبی کرده. آقای ایموتو در مورد آب و تاثیر پذیری و هوشیاری اون تحقیق کرده. خلاصه نظر ایشون اینه که اگه افکار بشری قبل از اینکه آب یخ ببنده متوجه آب بشن، تصاویر میکروسکوپی حاصل از کریستال آب، بسته به اینکه این افکار مثبت یا منفی باشن، زشت یا زیبا خواهد بود. به نظر دکتر ایموتو این تصاویر خوب یا زشت را میشه با استفاده از دعا، موسیقی یا نصب نوشته ای بر ظرف حاوی آب به دست آورد.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]مثلاً ایشون آب یک چشمه رو وقتی از دل کوه و سنگ می جوشه برداشته و منجمد کرده و کریستال آب رو زیر میکروسکوپ دیده. کریستال آب شکل بسیار زیبا و منتظمی داشته. همین آب رو وقتی از وسط شهر یوکوهاما (زادگاهش) می گذره، برداشته و آزمایش کرده، با کمال تعجب آب دیگه اون شکل منظم و هندسی و زیبا رو نداره. همینطور این آزمایش رو تکرار کرده با پخش موسیقی های مختلف برای آب، زده برچسبی حاوی یک نوشته بر ظرف آب، دعا خوندن بر آب و ...تو اینترنت سرچ کردم و چندتایی از تصاویرش رو از سایتهای مختلف جمع کردم.مثلاً تصاویرزیر. تصویر سمت چپ آی سد فوجی وارا ست. قبل از اینکه به اون دعا خونده بشه و تصویر سمت راست آب همون سده بعد از دعا خوندن.[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]سمت چپ تصویر آب وقتی قطعه ای از موسیقی هوی متال برای آب پخش شده، تصویر سمت راست، وقتی که سمفونی شماره یک انیاگایا و تصویر وسط وقتی است که قطعه ای از موسیقی موتسارت پخش شده.[/FONT]​
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]این تصویر تصویرآبیه که برچسب عبارت متشکرم به زبان ژاپنی (هاریگاتو)رو داشته.[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]آقای ایموتو به 500 نفراز رهبران و اساتید روحانی در سراسر ژاپن نامه نوشت که او در روز و ساعت خاصی یک لیوان از آب لوله کشی شهر توکیو رو روی میزش قرار می ده و از اونها خواست که به این آب دعا کنند تا پاک و قشنگ بشه.[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]سمت چپ؛ تصویر آب موجود در لوله های آب شهر توکیو [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]سمت راست؛ همون آب که 500 نفر از سراسر ژاپن به اون دعا خوندن. [/FONT]​
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]در آزمایش دیگری به بررسی تاثیر نوع کلمات بر آب پرداخت. بر روی یک لیوان عبارت Do Itرا چسباند.بر روی لیوانی دیگر عبارت Let's Do It. پس از گذشت یک شب از آبهای یخ بسته شده تصویر گرفت. تصویر سمت راست آبی رو نشون می ده که برچسب اول رو داشت و تصویر سمت چپ آبیه که برچسب دوم رو داشته.[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]​
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بر روی یک لیوان آب کلمه آدولف هیتلر چسبانده شده و پس از انجماد از آن عکسبرداری شده. حاصل کار تصویر سمت راسته. همون آزمایش تکرار شده، ولی این بار برچسب عشق و قدردانی بر روی لیوان چسبانده شده. تصویر چپ. [/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]تو ایران هم خانمی به نام حمیده بیطرف همین آزمایش رو در مورد آب و چندین فلز تکرار کرده و به نتایج مشابهی رسیده و در جشنواره خوارزمی هم مقام آورده. در آزمایشهای خانم بیطرف زیباترین شکلهای کریستال آب بدست آمده[/FONT]​

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای دوستانی که سخته براشون دانلود فیلم

برای دوستانی که سخته براشون دانلود فیلم

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]به نام خدایی که در همین نزدیکی هاست[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]سلام[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]آیا تاکنون با خود اندیشیده اید که چه هستید و برای چه آفریده شده اید و چگونه آفریده شده اید اگر در اعضای بدن خود بنگرید به قدرت پروردگار عالم پی می‌برید و عظمت خدا رامی‌بینید و کوچک و ناچیز بودن خود رامی‌بینیم حال می‌خواهیم قدری از خدای خویش راببینیم پرفسور ایموتو یک محقق است که در باره خواص آب تحقیق کرد و به نتایج جالبی دست یافت ونتیجه ی آن این بودکه اب و تمام موجودات چه زنده و چه غیر زنده دارای شعور و فهم است وبه هرکلمه یا نوشته به هر زبانی واکنش نشان میدهد این واکنش در تغییر در رفتار و شکل ملکولهای آب بوده است که به کلمات خوب وزیبا واکنش زیبا و شکلهای زیبا میگرفت و هم اینطور بر عکس.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]به جهان خرم ازان که جهان خرم ازاوست[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]و همانا در قرآن کریم داریم[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]و یسبح للالله ما فی السموات و ما فی الارض[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]هر آنچه در آسمان و زمین است ذکر خدا را می‌گوید[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]فایل پاور پوینت که به صورت اسلاید عکس هست [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دانلود فایل پاورپوینت شهادت آب با حجم 934 کیلوبایت[/FONT]

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
صحبتی با خانم حمیده بی طرف

صحبتی با خانم حمیده بی طرف

حمیده بی طرف با طرح شهادت آب در جشنواره جوان خوارزمی که نتایج ان بیست و سه آذر ماه امسال اعلام شد جزو 25 نفر رتبه اول کشوری بوده است . - از چه زمانی کار بر روی این طرح را شروع کردی؟ در مدرسه باید یک واحد پروژه می گذراندیم و من آنجا این طرح را شروع کردم و طراحی اینترنتی کار آنجا انجام شد تا اینکه اواخر خرداد ماه فرم های جشنواره خوارزمی توزیع شد و من از همان زمان آزمای های جدی تری را روی طرح آغاز کردم . این طرح چه چیزی را بررسی می کند؟ طرح " شهادت آب " تاثیر انواع صدا نوشته را بر ساختار میکروسکپی مواد بررسی می کند.من تاثیر این صداها و نوشته ها را بر روی یخ ،آلیاژ قلع ،جیوه و سولفات مس مورد آزمایش قرار دادم. موسیقی را به سه دسته موسیقی تنه، سرودهای مسیح (ع ) گرد و با صوت قرآن زاویه دار شده بودند .البته این نتیجه در مورد مواد دیگر با توجه به نوع و ساختارشان تفاوت می کرد اما بر روی همه آنها تاثیرات خاص خودش را داشت .
Heavy Metal Music
تاثیر نوشته ها چطور بود؟
نوشته ها را همانطور که گفتم به سه دسته تقسیم کردم و برای اجرای آزمایش از دو نفر با عقاید مختلف خواستم تا مطلبی را بنویسید .این نوشته ها را روی این مواد چسباندم.نوشته ها نیز بر روی مواد مورد آزمایش تاثیر داشتند .یعنی نوشته های مذهبی مانند سوره توحید دانه های یخ را زاویه دار ، نوشته های با مفاهیم خوب مثل محبت و دوستی آنها را گرد و نوشته هایی با مفاهیمی چون کینه کشیده شان کردند.
من در این طرح متوجه شدم که انرژی و احساس شخصی فرد به هنگام نوشتن مطالب بر روی مواد تاثیر دارند. در واقع این مطلب به نوعی به تعالیم دین اسلام هم مربوط است .آن بخش که مسلمانان باور دارند مواد شعور خاص خود را دارند و در روزمحشر می توانند شهادت دهند.
چقدر طول کشید تا این آزمایش به نتیجه برسد و از چه امکاناتی برای انجام این تحقیق استفاده کردی ؟
تقریبا" نه ماه روی "شهادت " کار کردم و منابع مورد استفاده ام هم از اینترنت به دست می آورم . بالاخره اینترنت به نسبت منابع دیگر تحقیق به روز تر گسترده تر است .
قبلا" هم روی چنین طرحی کار شده بود؟
یک بار توسط یک دکتر ژاپنی چنین تحقیقی ا رائه شده است که البته وی فقط تاثیر نوشته را بر روی یخ بررسی کرده است .ضمن اینکه در تحقیق او مفاهیم مذهبی در نظر گرفته نشده است.
در چه مقطعی تحصیل می کنی ؟
من کلاس سوم دبیرستان هستم و رشته ریاضی فیزیک می خوانم .
برای رشته تحصیلی ات در دانشگاه تصمیم گرفته ای؟
هنوز نه .در حال بررسی رشته ها هستم تا یک رشته خوب انتخاب کنم.
حالا که در جشنواره خوارزمی چنین رتبه ای را کسب کرده ای تسهیلات و امتیازاتی به تو تعلق می گیرد؟مثلا" برای کنکور و رفتن دانشگاه ؟
امتیاز خاص به آن شکل نه .البته پسرها از سربازی معاف شدند اما در مورد کنکور امتیاز خاصی برای ما در نظر می گیرند که مثلا" بدون کنکور وارد دانشگاه شویم .در کنکور باید 85 % امتیاز لازم را برای رشته مورد نظرمان کسب کنیم .در این صورت یک امتیاز برای رفتن به دانشگاه برای ما قرار می دهند .
در نظر داری این طرح را ادامه دهی ؟
بله . می خواهم تاثیر این نوشته ها و صداها را بر روی مواد دیگر هم بررسی کنم و در واقع طرح را گسترش دهم.
تحقیق تو در کشورهای خارجی و کنفرانس های دیگر هم مطرح شده ؟ خودم این طرح را برای یکی از کنفرانس ها که در کشور آلمان برگزار می شود فرستاده ام که البته هنوز نتایج آن اعلام نشده و نظری هم در مورد طرحم ارائه نداده اند .
برای اجرای طرح و تحقیقات از امکانات منطقه خودتان هم استفاده کردی ؟
راستش نه! چون همانطور که گفتم منبع تحقیق من اینترنت بود تا مطالبم جدیدترباشند و به کتابخانه ها ومراکز دیگرمراجعه نکرده ام .

برای اطلاعات بیشتر به سایت http://www.energetic-medicine.net/research/Conciousness of water.htm رجوع کنید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از تمامی دوستان که تا این لحظه صبر و بردباری نشون دادن تشکر و قدردانی میکنم :gol::gol::gol:
بازم تاکید میکنم در صورت امکان حتما فیلم رو دانلود کنید یا ببینید که اسرار بسیاری رو برای شما آشکار میکنه ........

منابع :
وبلاگ مربوط به شهادت آب
سایت تبیان
وبلاگ مبتکر جوان ( که بنده خیلی از این وبلاگ به شخصه استفاده بردم )
وبلاگ یک دختر جوان
سایتپرفسور ایموتو

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون محممد آقا
cd شو خیلی وقت پیش دیدم. واقعا محشره.
از خدام واسه همه این زیبایی های آفرینش و نشونه هایی که واسه ما آدمای غافل گذاشته تشکر میکنم.

f.mohebbi

عضو جدید
خیلی ممنون از حسن سلیقتون
من هم اولین باری که این مطلب رو دیدم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم

احساس حقارت میکنم وقتی بزرگی خدا رو نمیبینم

خواهش میکنم ................ کی این روزا میتونه ادعا کنه همش تشکر داره ............. اوضاعی شده این قضیه

من تشکرام زیاده می خوای قرض بدم؟

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم یک راه برای فریب آدمای ساده لوح هس
کی ثابت میکنه که اینا واقعیه
کی میتونه بگه که کار گرافیکی نیست
شما خودتون منشاء قدرت خدا هستید
لازم نیست برید به آب یه کلمه بگید تا آب بشنوه و تغییر حالت بده و بعد به قدرت خدا پی ببرید
دست از این سادگی بردارید
قدرت خداوند بشر هست و همین ما بخاطر عقایدمون زندگی رو از همنوعامون میگیریم
برید فکر کنید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یک راه برای فریب آدمای ساده لوح هس
کی ثابت میکنه که اینا واقعیه
کی میتونه بگه که کار گرافیکی نیست
شما خودتون منشاء قدرت خدا هستید
لازم نیست برید به آب یه کلمه بگید تا آب بشنوه و تغییر حالت بده و بعد به قدرت خدا پی ببرید
دست از این سادگی بردارید
قدرت خداوند بشر هست و همین ما بخاطر عقایدمون زندگی رو از همنوعامون میگیریم
برید فکر کنید
سلام مهدی جان .............. قدرت خداوند بشر هم هست ولی کی توجه میکنه ........................ دوست عزیز توسط مجامع بین المللی تایید شده ..................... اینبار دیگه کار یک ایرانی نیست که کسی بخواد به این دلیل منکرش بشه ........... کامل بخونید .................... فیلمشو هم ببینید ..................... در فیلمش حقایق زیادی مطرح شده ................ به همین خاطر بارها تاکید کردم خب

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از حسن سلیقتون
من هم اولین باری که این مطلب رو دیدم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم

احساس حقارت میکنم وقتی بزرگی خدا رو نمیبینم

من تشکرام زیاده می خوای قرض بدم؟
واقعا !!!!!!!!! آره الآن شدیدا بهش نیازمند شدم ................... دوتا تشکر کردم تموم شد دوباره ............... پارتیت کیه راستشو بگو .دی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهدی جان .............. قدرت خداوند بشر هم هست ولی کی توجه میکنه ........................ دوست عزیز توسط مجامع بین الممللی تایید شده ..................... اینبار دیگه کار یک ایرانی نیست که کسی بخواد به این دلیل منکرش بشه ........... کامل بخونید .................... فیلمشو هم ببینید ..................... در فیلمش حقایق زیادی مطرح شده ................ به همین خاطر بارها تاکید کردم خب

عزیزم شما اگه خاطرتون باشه یه بار همراه یه نفر دیگه تو یه تاپیک بدترین فحشها رو به من دادید
انقدر تحت تاثیر دعاخونی به آب نباشید به اثر حرفاتون روی همنوعتون فکر کنید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما اگه خاطرتون باشه یه بار همراه یه نفر دیگه تو یه تاپیک بدترین فحشها رو به من دادید
انقدر تحت تاثیر دعاخونی به آب نباشید به اثر حرفاتون روی همنوعتون فکر کنید
من .................. محممدما !!!!!!!!!!!!!

من با تو که هیچ وقت مشکل نداشتم ............ کی ؟ کجا ................. خواهشا خصوصی بهم بگو ببینم قضیه چی بوده ............. خدا نکنه من به کسی فحاشی کنم
البته انسان جایز الخطاست و معصوم نیست .................. ولی به جان خودم فکر نمیکنم تو این باشگاه تاحالا به کسی فحاشی کرده باشم ................. چون اینجا شما نسبت به خیلی جاهای دیگه میتونی اعمالتو مدیریت کنی ............... وای به حالت اگه نتونی اینجا خودتو کنترل کنی

آخرین ویرایش:

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم
من چند سال پيش فيلمشو ديدم ولي باز تجديد شد واسه شكر خدا
واقعا از اين صريح تر نميشه وجود خدا رو اثبات كرد..

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنفرانسای اقای فرهنگ رو دوس میدارم
من معمولا سه ثانیه ای متحول میشم اما یکی از کنفرانسای ایشون فکر کنم یه روز متحولم کرد

outlandish_tak

عضو جدید
از بابت دعوت تون مممنون

تونستم سخنرانی دکتر فرهنگ و download کنم واقعا عالی بود
به امید روزی که ابها شهادت به زیبای سیرت ما انسانها را بدهند:gol:

f.mohebbi

عضو جدید
واقعا !!!!!!!!! آره الآن شدیدا بهش نیازمند شدم ................... دوتا تشکر کردم تموم شد دوباره ............... پارتیت کیه راستشو بگو .دی
مطمئنا مستر پیرجو چشم دیدن منو نداره
علت داشتن این همه تشکر عدم فعالیت پسرم

من نمیدونم چه مشکلی با محممد آقا داشتین اما من که تا به حال ازشون چیزی ندیدم نه اینجا نه فرومای دیگه
ولی اگر مشکلی هم هست امیدوارم که هرچه زودتر سوء تفاهم ها برطرف بشه