شما چرا از موضوعات جنجالی استقبال میکنید؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یه آمار کوچولو از تاپیکهای تالار بگیریم ، خواهیم دید که استقبال شما از تاپیکهای جنجالی بمراتب بیشتر از تاپیکهای اخلاقی و آموزنده است،علت رو در چی میبینید؟
فردا که بزرگ شدید و پا به عرصه مسئولیت های خطیر زندگی گذاشتید ، این جنجالها به چه دردتون خواهد خورد؟
بعد نگید که چرا تو زندگی عقب موندید ها ،بهتون بگم.شما دنبال کسب معرفت های حیات نیستید،همش دوست دارید سر هیچ و پوچ مشاجره بکنید.یه عده هم که میدونن ضعف شما اینه ، مدام با تاپیکهای تحریک کننده شما رو سر کار گذاشتن و عجبا که شما هم از این سرکار بودن استقبال میکنید؟
این جار وجنجالها براتون نون و آب نمیشه،سعی کنید آینده تونو بسازید.
تا کی از جیب بابا خرج خواهید کرد و وقتتان را بیهوده تلف خواهید کرد؟

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه جذاب تر،هیجانی تره
بری اینکه میشه تو بحث های جنجالی افراد یا افکار و عقیده هاشون رو بهتر بشناسی

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای اینکه جذاب تر،هیجانی تره
بری اینکه میشه تو بحث های جنجالی افراد یا افکار و عقیده هاشون رو بهتر بشناسی

وقتی تو فضای مجازی خود فرد رو ندیدی و نمیشناسی , شناختن افکارش به چه دردی میخوره ؟

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی تو فضای مجازی خود فرد رو ندیدی و نمیشناسی , شناختن افکارش به چه دردی میخوره ؟

شاید بعدها یه زمانی به واقعیت پیوست و دوستان واقعی بشن:smile:

اما یه چیزی برای من سوال.
شما چه نفعی می برید که دوست دارید افکار دوستان و یا هم باشگاهی را اصلاح کنید؟؟؟
خیلی افراد هستن که ممکن نظرشون با شما مخالف و یا حتی خیلی خیلی مخالف باشه.
قرار نیست همه مثل شما فکر کنند و حرفهای شما رو قبول کنند
خیی از صحبت های شما رو من خوندم تو این تالار
اکثرا واقع بینانه و منطقی هستن اما گاهی تو حرفای شما اثر تحمیل نظرتون بر دیگری هست
چرا اینگونه هست؟
شاید شما خیلی درست بگی و مثلا از خیلی ها بهتر آگاهی داشته باشید اما نباید نظر را تحمیل کرد:smile:

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید بعدها یه زمانی به واقعیت پیوست و دوستان واقعی بشن:smile:

اما یه چیزی برای من سوال.
شما چه نفعی می برید که دوست دارید افکار دوستان و یا هم باشگاهی را اصلاح کنید؟؟؟
خیلی افراد هستن که ممکن نظرشون با شما مخالف و یا حتی خیلی خیلی مخالف باشه.
قرار نیست همه مثل شما فکر کنند و حرفهای شما رو قبول کنند
خیی از صحبت های شما رو من خوندم تو این تالار
اکثرا واقع بینانه و منطقی هستن اما گاهی تو حرفای شما اثر تحمیل نظرتون بر دیگری هست
چرا اینگونه هست؟
شاید شما خیلی درست بگی و مثلا از خیلی ها بهتر آگاهی داشته باشید اما نباید نظر را تحمیل کرد:smile:
از توجه شما تشکر میکنم . من هیچوقت عقیده مو تحمیل نمیکنم . برای دفاع از عقایدم دلیل میارم و وقتی یه نفر بی دلیل نظر منو رد میکنه , جلوش با منطق می ایستم. همین

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیلش بیکاری نیست. اصولا هیچ انسانی بیکار نیست . ممکنه بدون شغل یا درآمد باشه ولی هیچگاه بیکار نیست. فقط مرده ها بیکارند.
شناخت‌درمانی لازم دارن . شناخت خطاهای فکری، عقاید و باورهای غیرمنطقی و غیرمعقول که اولین گام در تغییر این افکار شناخت آنهاست. امروزه بسیاری از افراد در سیر تفکر خود به دلیل عدم آشنایی با اصول تفکر منطقی و صحیح، ناخواسته دچار خطای شناختی می‌شوند. عدم اطلاع از خطاهای شناختی بسیار خطرناک است. شاید بسیاری از گرفتاری‌های مردم ما به دلیل آلوده بودن افکار آنها به این نوع خطاها باشد. به نظر می‌رسد افسردگی، بی‌قراری، رقابت‌های ناصحیح، خشونت، پرخاشگری و بسیاری از رفتارهای غیرعادی ما بی‌ارتباط با خطاهای شناختی نباشند. انسان‌هایی که تفکر غیرمنطقی دارند و یا خطاهای شناختی در افکارشان هویداست، در بسیاری از موارد اطلاع چندانی از این خطاها ندارند.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آنجایی که جوان های ما اغلب در جایگاهی که باید میبودند نیستند ، سن ازدواج اشتباهی رسم شده ، نوجوان های ما به صورت اصولی و صحیح تخلیه انرژی و مهار نشده اند ، این هست که باعث میشه انرژی در درون انسان بیشتر و بیشتر بشه و جوان دیگه نتونه تحمل کنه و از یه راهی این انرژی بزنه بیرون ، از طرفی چون این تخلیه انرژی همراه با تخلیه هیجان نیست لذا این باعث میشه به طرق مختلف ما شاهد صحنه های تخلیه انرژی باشیم مثل حضور هزار نفری در ورزشگاه و جیغ و داد در سالن والیبال ، مثل حضور در شبکه های اجتماعی و افرینش جنجال و.........
بطور خلاصه همه ی اینها علتش این هست که جوان انرژی دارد و حتما باید انرژی اش تخلیه شود منتهی چون به صورت صحیح نمیتواند مسیر تخلیه را پیدا کند لذا آرامش ندارد و هیجان هنوز تخلیه نشده و مسایل مختلف مذکور را شاهد هستیم که رخ میدهد

Uchiha Itachi

عضو جدید
از آنجایی که جوان های ما اغلب در جایگاهی که باید میبودند نیستند ، سن ازدواج اشتباهی رسم شده ، نوجوان های ما به صورت اصولی و صحیح تخلیه انرژی و مهار نشده اند ، این هست که باعث میشه انرژی در درون انسان بیشتر و بیشتر بشه و جوان دیگه نتونه تحمل کنه و از یه راهی این انرژی بزنه بیرون ، از طرفی چون این تخلیه انرژی همراه با تخلیه هیجان نیست لذا این باعث میشه به طرق مختلف ما شاهد صحنه های تخلیه انرژی باشیم مثل حضور هزار نفری در ورزشگاه و جیغ و داد در سالن والیبال ، مثل حضور در شبکه های اجتماعی و افرینش جنجال و.........
بطور خلاصه همه ی اینها علتش این هست که جوان انرژی دارد و حتما باید انرژی اش تخلیه شود منتهی چون به صورت صحیح نمیتواند مسیر تخلیه را پیدا کند لذا آرامش ندارد و هیجان هنوز تخلیه نشده و مسایل مختلف مذکور را شاهد هستیم که رخ میدهد

سلام، مسیر تخلیه کاره، که نیست.

karabama

عضو جدید
آقا من یه انجمن دیگه یه تاپیک به شوخی زدم و عنوانش هم نوشتم اعدام شد

ملت می اومدن و می دیدن هیچی نیست یه چیزی می گفتن و ابراز ناراحتی می کردن که چرا سرکار گذاشتم.

اونموقع ناراحت شدم و گفتم عجب مردمی داریم منتظر هستن یکی اعدام بشه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من یه انجمن دیگه یه تاپیک به شوخی زدم و عنوانش هم نوشتم اعدام شد

ملت می اومدن و می دیدن هیچی نیست یه چیزی می گفتن و ابراز ناراحتی می کردن که چرا سرکار گذاشتم.

اونموقع ناراحت شدم و گفتم عجب مردمی داریم منتظر هستن یکی اعدام بشه

منظور شما رو درک نکردم. این که گفتی چه ربطی به موضوع تاپیک داره ؟