شما دختری رو که همه جا آرایش میکنه میپسندید یا فقط برا آقاش آرایش میکنه؟؟؟؟؟

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
راستش این سوال باید جابه جا میشد و می پرسیدند از خانما شما پسری که فقط به خانمش آرایش می کننه رو خوشتون میاد یا کلا همه جا آرایش می کنه :)
الان پسرا دست دخترارو از پشت بستن .اون روز داشتم از فدراسیون به سمت خونه میومدم پسره دستش النگوهای رنگی انداخته بود سرو وضعشم که دیگه..... البته اینا استثناها هستن . در کل چیزی که باعث زیبایی میشه بد نیست . چون شمایل زیبا شخصیت زیبا رو نیز دنبال داره اما به حدش وقتی شورش در میاد دیگه خیلی بد میشه اما اصل قضیه مشکلی نداره ولی حد حدود باید رعایت بشه

ensan1

عضو جدید
چشمی که دلی برد به تاراج *** دانی که به سرمه نیست محتاج

زیبایی خیلی عمیق تر از این چیز های ظاهری و 72 قلم آرایشه...

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظرم خیلی از دخترا آرایش کردنشون برمیگرده به چشم و هم چشمی بین خودشون و دوستاشون!
آرایش کردن بنظرم تو خون و پوست زناست! اگه روزی کمتر از 10 بار خودشونو تو آینه نبینن مریض میشن! اما مردا چی!؟ بعد از 3 روز خودشونو تو آینه میبینن میگن! ااااِاِاِ ! من چقدر عوض شدماااا!
زن عاشق زیباییه! مرد عاشق زیبایی زن.. و
چقدر خوبه که این زیبایی رو فقط با جفتش تقسیم کنه! نه با هرکسی که از راه میرسه..!!

آفرین
کاملا موافقم
این نهایت احترام یک زن به همسر خودش هست که متاسفانه خیلی خیلی کمرنگ شده .
یعنی یه چیز با ارزش که فقط و فقط اونرو برای یه نفر نگه داشتی و نه کس دیگه ای .
این حس خیلی خوبی هست که خانوم های زیادی ( زیاد به دلیل چیز هایی که هر رزو تو خیابون میبینیم ) از همسرانشون محرومش می کنند .

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/COLOR]

آفرین
کاملا موافقم
این نهایت احترام یک زن به همسر خودش هست که متاسفانه خیلی خیلی کمرنگ شده .
یعنی یه چیز با ارزش که فقط و فقط اونرو برای یه نفر نگه داشتی و نه کس دیگه ای .
این حس خیلی خوبی هست که خانوم های زیادی ( زیاد به دلیل چیز هایی که هر رزو تو خیابون میبینیم ) از همسرانشون محرومش می کنند .

البته تا حد زیادی بستگی داره به اون زوج...که چطور باهم کنار میان تو این زمینه ها...که تا حد زیادی بستگی داره به خوانواده هاشون..

sarake

عضو جدید
ظاهر مهمه

ظاهر مهمه

.زیبایی فقط مال همسر نیست.
همه جا ارایش داشته باش.اراسته وزیبا یاش.ولی همه جا یکسان نباشه.

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من همه جا و در حضور همه کس خوب نیست
بیرون آرایش داشته باشی ولی ملایم،که جلب توجه نکنه
من خودم دخترم،ولی اصلا از بعضی آرایش دخترا تو خیابون خوشم نمیاد
آرایششون با عروسی فرقی نداره
زن باید خودشو واسه همسرش زیبا کنه وگرنه....:confused:
میشه گفت با آرایش واسه آقاشون موافق ترم...

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه دختر حتی تو جامعه برای دل خودش و فقط برای اینکه خودش دوست داره و اینجوری از خودش بیشتر لذت میبره ارایش کنه اشکال نداره بنظرم اما بدبختی اینه که اکثر دخترا برای بقیه آرایش میکنن نه برای خودشون...این طرز فکره خیلی مهمه واقعا..البته به خانومای تاپیک جسارت نشه منظورم همه نیستن

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه دختر حتی تو جامعه برای دل خودش و فقط برای اینکه خودش دوست داره و اینجوری از خودش بیشتر لذت میبره ارایش کنه اشکال نداره بنظرم اما بدبختی اینه که اکثر دخترا برای بقیه آرایش میکنن نه برای خودشون...این طرز فکره خیلی مهمه واقعا..البته به خانومای تاپیک جسارت نشه منظورم همه نیستن

با حرفتون موافقم...ولی به نظر من میتونه تو خونه واسه دل خودش آرایش کنه
چرا زیباییش رو همه باید ببینن؟

مکاترونیک8282

عضو جدید
من دختریم که صبح بیدار که شدم تند تند یه کرم مرطوب کننده میزنم و میدوئم بیرون دنبال کارام..ولی وقتی می بینم یه دختری آرایش خوشگلی داره، غلیظ یا کم رنگ، خیلی خوشم میاد سعی می کنم یاد بگیرم یه وقتی که فرصت داشتم استفاده کنم.
خداییش یه مسئله خیلی شخصیه.
خسته شدیم بابا از این حرفا و دخالتا..

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حرفتون موافقم...ولی به نظر من میتونه تو خونه واسه دل خودش آرایش کنه
چرا زیباییش رو همه باید ببینن؟

دقیقا....من فقط یه جنبه قضیه که طرز فکر بود رو گفتم که متاسفانه شایع شده و اکثرا میخوان دیگران اونارو زیبا ببینن و زیبایی برای خودشون ارش نداره

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای بابا چیکاردارین این دختری رو که همه جا آرایش کرده چندماهه دارین روش بحث میکنین!حالا یه اشتباهی کرد ببخشیدشما:Dاز این به بعد دیگه قول داده فقط واسه آقاش آرایش کنه:cry:
:surprised:

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من دختریم که صبح بیدار که شدم تند تند یه کرم مرطوب کننده میزنم و میدوئم بیرون دنبال کارام..ولی وقتی می بینم یه دختری آرایش خوشگلی داره، غلیظ یا کم رنگ، خیلی خوشم میاد سعی می کنم یاد بگیرم یه وقتی که فرصت داشتم استفاده کنم.
خداییش یه مسئله خیلی شخصیه.
خسته شدیم بابا از این حرفا و دخالتا..

سلام دوست من
ولی من فکرنمیکنم شخصی باشه
وقتی چیزی در معرض دیدن یا شنیدن جمعی قرار می گیره دیگه نمیشه واژه شخصی رو به اون اتلاق کرد .
میدونی مثل چی می مونه ؟
مثل این می مونه که من بیام تو خیابون تا جا دارم داد و بیداد کنم ، اینقدر که باعث ازار همه بشم
بعد که یکی ازم بپرسه چرا داری اذیت میکنی
در جواب بگم
حنجره ی خودم ، به تو چه !
بنظر شما این جواب من منطقی هست ؟
قضیه شکل ظاهری هم بهمین صورت هست
همانطور که ظاهر شدن در جامعه با لباس های کثیف و با ظاهری بد مناسب جامعه نیست ، بهمون اندازه داشتن پوشش و ظاهری خلاف عرف جامعه هم می تونه چیز ناپسندی باشه .
کسی مخالف ارایش خانوم ها نیست
مثلا اگر خانومی چند روز ابرو ور نداره واقعا قیافه عجیبی پیدا میکنه
بحث رو افراط هست
شما خودت دختری و بهتر از من میدونی
بنظر شما تا این حد و با اون غلظت لازم هست ؟
من که زیبایی رو تو آراستگی و وقار میبینم شما رو نمیدونم .
بعنوان یه پسر میتونم بگم پسرا با دیدن یه آرایش غلیظ نهایتش این هست که خوششون میاد ، ولی هیچوقت تحسینش نمیکنن ...

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توي اسلام هم مسئله شخصي و .... مورد قبول نيست ... اسلام افراد جامعه رو جوري معرفي ميكنه كه همه روي هم تاثير گذار هستند.

در جواب استارتر منم از آرايش غليظ بدم مياد مخصوصا توي دانشگاه و ...
...

توی اسلام اتفاقا تا دلت بخواد مسئله شخصی داریم
از پیامبر پرسیدن بهترین زن چه زنی هست ؟
گفتند : زن بی حیای با حیا !!
همه تعجب کردن
پرسیدند چطور ؟
حضرت گفتند : زنی که بیرون از خونه با حیا باشه و توی خونه بی حیا ...

اینهمه در مورد حجاب گفته شده نگفتن که تو خونه انجام بدن ، برای وقتی هست که تو جامعه قرار می گیرند .
از نظر اسلام زن جواهر گرانبهایی هست که همه لیاقت دیدن همه ی اونرو ندارند ..
بنظر من وقتی شوهری به همسرش اجازه میده با اون وضع افتضاح ( از نظر من افتضاح شاید برای خیلی ها طبیعی باشه ) بیاد بیرون ، یعنی داره زیبایی های همسرش رو با دیگران شریک میشه . در صورتی که از فرق سرتا نوک انگشتای پا برای خودشه
فکر کنم تو قران باشه که میگه :
زن لباس مرد و مرد لباس زن است

اینجا باید خسیس بود

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی اسلام اتفاقا تا دلت بخواد مسئله شخصی داریم
از پیامبر پرسیدن بهترین زن چه زنی هست ؟
گفتند : زن بی حیای با حیا !!
همه تعجب کردن
پرسیدند چطور ؟
حضرت گفتند : زنی که بیرون از خونه با حیا باشه و توی خونه بی حیا ...

اینهمه در مورد حجاب گفته شده نگفتن که تو خونه انجام بدن ، برای وقتی هست که تو جامعه قرار می گیرند .
از نظر اسلام زن جواهر گرانبهایی هست که همه لیاقت دیدن همه ی اونرو ندارند ..
بنظر من وقتی شوهری به همسرش اجازه میده با اون وضع افتضاح ( از نظر من افتضاح شاید برای خیلی ها طبیعی باشه ) بیاد بیرون ، یعنی داره زیبایی های همسرش رو با دیگران شریک میشه . در صورتی که از فرق سرتا نوک انگشتای پا برای خودشه
فکر کنم تو قران باشه که میگه :
زن لباس مرد و مرد لباس زن است

اینجا باید خسیس بود

درسته
منظورم رو بد گفتم فكر كنم
منظورم اين بود كه توي جامعه كه قرار بگيريم ديگه مسئله شخصي نداريم ...ديگه همه روي هم تاثير مي ذارن

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرایش داریم تا آرایش،آدمایی مثل ما که تا صب نمیخوابن صب موقع رفتن به دانشگاه دقیقا میشن مرده متحرک به خاطر اون آدم باید یه رنگی به رخسار بده دیگه،اما بعضیا واقعا زیاده روی میکنن

3erERFAN

عضو جدید
سلام

نحوه ی آرایش هر خانوم به ریشه و اصل و نسبش بستگی داره....

هر فردی که نجیب تر باشه و اهل خودنمایی نباشه آرایشش هم کم تره و وقتی زیاده که در برابر محرم خودش باشه.... چون کسی که عقده ای نباشه نیازی به آرایش آنچنانی در برابر نامحرم نداره....

خودنمایی افراطی یه ناراحتی روحی هستش.... فرد رو کم تر کسی تحویل گرفته... اونم میخواد تلافی کنه

یاعلی:gol:

اسكان

عضو جدید
سلام .من هم با حسين اقا موافقم دليل افزايش طلاق يكيش همين موضوعه.

بالا