شما اگه جای این استاد بودید چیکار میکردید؟؟؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
فک کنم این بار دهم باشه که این عکسو تو باشگاه می بینم. بسه بابا 6 ماه ملت گیر دادن به این. از کجا معلوم ساختگی نباشه؟!!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اول میدیدم چطور دانشجویی بوده...ولی کلا نمره خودشو میدادم ...از این مسخره بازیا هم خوشم نمیاد:razz:

Nice Princess

عضو جدید
درسته که همه ی ما آدما نسبت به هم مسئولیم ولی دلیل نمیشه الکی به کسی نمره داد!
خب همینه که مملکتمون پیشرفت نمیکنه دیگه...شاگردا با آه و ناله نمره میخوان...استادا با دل نازکشون یا همون که نمیخوام به زبون بیارم به شاگردا نمره میدن....بعد....نتیجش میشه اینی که داریم همه میبینیم.......
ولی از نظر مالی حتما کمکش میکردم...اصلا پول همون درسش رو یواشکی میدادم تا دوبار بخونه به شرطی که یاد بگیره!آره اینجوری بهتره ولی زیادی رویایی بود نه؟

sepideh202

عضو جدید
نمره خودشو می دادم بهش میگفتم هروقت تونستی این درس و پاس کنی منم میام خونتون:D

انیشتن

عضو جدید
عاقلانه ودور از بی ادبی بهش حرف زدن با استادشو یاد میدادم نمره واقیشو میدادم افتادن مشروطی مال دانشجوی تنبله هدف از استادیم که الان دانشگاه هم درس دادم هیچوقت نمره اضافی به کسی نمیدم.واینکه اگه واقعا مادرش کلفت بود براش شغل آبرومند براش پیدا میکردم و از اینکه بچه ها مشهدین مخلصیم درود بر همشهری البته مشهدی نیستم ساکن مشهدم.چند وقت پیش دانشجوم اتفاقا 5 سال کوچکتر از من خواسگاری کرد بهش یاد دادم که دانشگاه جای این کارا نیس و حدشو رعایت کنه و برام از این اتفاق ها افتاده.و دانشجو فهمیده کارش اشتباس و آدم شده.

Joodi Aboot

عضو جدید
من بهش حتى اگه نمره مى آورد هم مى انداختمش
تا بفهمه با این کارش نمى تونه کارى از پیش ببره
اینجورى دیگه نمى شه حتى به اون دانشجویى که واقعا مشکل داشته نتونسته بخونه کمک کرد

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
من زیرش مینوشتم :
مرسی کار دارم نمیتونم بیام مهمونی منزلتون. ازش تشکر میکردم. نمره خودشم بهش میدادم. زیرش هم بوس بوس می نوشتم. :D