شمالی ها کم نیارین.. بدو اید که رو کم کنیه!!!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol:
منم درمه اینجه...:)
فکر هاکردنی اما دشه ویستی کم الکی هستمی؟!!:mad:
نااااااااا اما خله الکی هستمی..!!:biggrin:
;)
\

چی میگی باو؟ زبونه ادمیزاده این؟ یه جور بگو ملت متوجه شن
دشه ویستی:biggrin: این دیگه چیه، یه ایالت تو US

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا مگه دعوا شده که اسم تایپیک رو اینجوری گذاشتین آخه !!؟
لشکر کشیه ؟ :d

دعوا؟ کی؟ کجا؟ من کیم؟ تو کیی؟

امه امتحانان تمنه بو
باشگاه هم که از ********* بیرون بمه
به سلامتی..........

والله امتحانه ما که بو نمیداد واسه شما چی ؟ (شوخی:gol: :D)
به سلامتی.......

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اينجا اينقد سوت وکور شده امتحاناي ما تموم نشده براي شماها که تموم شده چرا نميايد؟

امتحانه ما که تموم شده
اصن من واسه چي اينجام من که شمالي نيستم، اقا منم بازي ميدين؟ توپم واسه شما
حالا از شوخي گذشته من هم گيلان اومدم هم مازندران، رشتو انزليو لاهيجان و شهسوار رامسر هم شهراي خوشجلي بودن هم ادماش خيلي با فرهنگ بودن (perfect) . . . مازندرانم نور و محمود اباد و امل و بابلو ساريو ديدم (حال نکردم، ادماش زياد چنگي به دل نميزنن (اوه اوه من چقد رکم)، بنده خداها چرا اينقد فک ميکنن زرنگن؟ تنها شانسي که اوردن اينه که تهروون نزديکشونه، با اون لهجشون ، سلام کییی خارییییییییییی :D) گلستانم رفتم بدک نبود ولي کلا از گيلان بيشتر خوشم اومد با مسافرا خوب برخورد ميکردن ، الان بايد هوا اونجا خيلي گرم باشه نه؟ رطوبتم که زده بالا تابستونا عينه سونا ميشه اونجا:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
من انزلینین اوشاقیم;)
تورکینین هامسی بیلیرم/حالون یاخچیدی باجی؟
نه اولدی گلدون بورا:warn:
باجی هسداد اولمیپ

نههههههههههه، جونه مممممممن.... یعنی انزلیم بدست ترکا فتح شد،:biggrin:
عجب... احتمالا رشتو لاهیجانو لنگردو و الباقیه مواردم تو نوبتن

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های شمالیه اینجا رو میشناسم
haj_morteza
artmiss
فرشید_civil
اینا چرا نیستن هیچکدومشون؟

bahareh69

کاربر فعال
نههههههههههه، جونه مممممممن.... یعنی انزلیم بدست ترکا فتح شد،:biggrin:
عجب... احتمالا رشتو لاهیجانو لنگردو و الباقیه مواردم تو نوبتن
یه قسمت انزلی ترکی هم صحبت میکنن ولی فک کنم اکثرشون ترکی هم بلد باشن

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه قسمت انزلی ترکی هم صحبت میکنن ولی فک کنم اکثرشون ترکی هم بلد باشن

عججججب...
ولی رشتو لاهیجان که اینجوری نیست هست؟
راستی من دوس دخترم لاهیجانیه اسمشم بهاره (یعنی بهار، نه بهاره، چی گفتم الان)... اخیییی دلم واسش یه ذره شده:cry: تریپ ازدواجو از این حرفا:heart::heart::heart:
خونه شونم فک کنم شیشه سازی ، شیشه گران، شیشه پزان خلاصه یه همیچین جاهایی بود (شرمنده دیگه من لاهیجانو خوب نمیشناسم ولی از این به بعد باس بشناسم:D)
گیلکیم یکمایی بلدم:
شیمی احوال چطویه لکوی؟ خوب ایسیدی تی بلا می سر؟ :surprised:
ولی شیشه نمیدونم چی چی با گلسار رشت اخرشه، اروپایه ایران همین دو تا خیابونه، فرمانیه و زعفرانیه شهرک غربه خودمون باس برن جلو بوق بزنن:D
راستی شما هم دانشگاه ازاد لاهیجان درس میخونین؟ ( فک کنم تو خیابونه شقایق بود اگه اشتباه نکنم)
اخرش اینکه دمه همه بچه های گیلان گرم ، I L:heart:VE them

bahareh69

کاربر فعال
عججججب...
ولی رشتو لاهیجان که اینجوری نیست هست؟
راستی من دوس دخترم لاهیجانیه اسمشم بهاره (یعنی بهار، نه بهاره، چی گفتم الان)... اخیییی دلم واسش یه ذره شده:cry: تریپ ازدواجو از این حرفا:heart::heart::heart:
خونه شونم فک کنم شیشه سازی ، شیشه گران، شیشه پزان خلاصه یه همیچین جاهایی بود (شرمنده دیگه من لاهیجانو خوب نمیشناسم ولی از این به بعد باس بشناسم:D)
گیلکیم یکمایی بلدم:
شیمی احوال چطویه لکوی؟ خوب ایسیدی تی بلا می سر؟ :surprised:
ولی شیشه نمیدونم چی چی با گلسار رشت اخرشه، اروپایه ایران همین دو تا خیابونه، فرمانیه و زعفرانیه شهرک غربه خودمون باس برن جلو بوق بزنن:D
راستی شما هم دانشگاه ازاد لاهیجان درس میخونین؟ ( فک کنم تو خیابونه شقایق بود اگه اشتباه نکنم)
اخرش اینکه دمه همه بچه های گیلان گرم ، I L:heart:VE them
نه نیست.اسم دوست دخترتم درست حسابی نمیدونی تو دیگه کی هستی:Dهمون شیشه گرانه ولی اونورا بهاره نداریم :razz:پس عروسیتون ماروهم دعوت کن:w40:شماها همه این تی بلا می سرو خوب بلدید بگید:biggrin:آره لاهیجان میخونم آخر شقایقه خوب بلدیا

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نیست.اسم دوست دخترتم درست حسابی نمیدونی تو دیگه کی هستی:Dهمون شیشه گرانه ولی اونورا بهاره نداریم :razz:پس عروسیتون ماروهم دعوت کن:w40:شماها همه این تی بلا می سرو خوب بلدید بگید:biggrin:آره لاهیجان میخونم آخر شقایقه خوب بلدیا

منظورم اینه که اسمش بهار هستش نه بهاره ، افتاااااااد:) .
شما هم شیشه گران میشینین؟ امار بچه محلاتم که داری:D
حتما دعوت میکنم (البته بعد از سربازیو، کارو درسو الباقی موارد:smile:)
تی بلا رو نگفتم که تو سره من بخوره اونه بلایه بوگوفتم:heart::heart::heart::D (الان یعنی خودمو کشتم یه خط گیلکی بنویسم).
اره بابا لاهیجونو رشتو تا یه حدی میشناسم، لیلاکوه هم رفتیم با همدیگه،( تا حالا اونجا رفتی؟:D) یادش بخیر چه قلیونی میکشیدیم با همدیگه:heart: چمخاله و کیاشهرو کلاچای هم رفتم، یه جا تو کلاچای بود فک کنم اسمش سفید آب باشه جایه قشنگی بود (واسه عاشقا جایه خوبیه:D) دیگه کجا رفتییییم، اهان، سیاهکلو دیلمانو زیباکنارو قلعه رودخانو ماسوله و فومنو ماکلوانو اشکوراتو جواهر ده رامسرو کپورچاله انزلیم بود، نه حال کردی خداییش، خودمون یه پا مارکوپولوییم ناسلامتیا از جیر محله تا جورمحله گیلانو گشتیم.
حالا جدی جدی برق میخونی؟ اااااااه پس از اون خر خونا هستیا (شوخی :D) ترازش بالا باید باشه نه؟
ایشالله همیشه مففخ باشین ، از طرفه من یه کوکیه داغم بخور با شیرکاکائو:D
یه تعارفم بزنی بد نیست.

bahareh69

کاربر فعال
منظورم اینه که اسمش بهار هستش نه بهاره ، افتاااااااد:) .
شما هم شیشه گران میشینین؟ امار بچه محلاتم که داری:D
حتما دعوت میکنم (البته بعد از سربازیو، کارو درسو الباقی موارد:smile:)
تی بلا رو نگفتم که تو سره من بخوره اونه بلایه بوگوفتم:heart::heart::heart::D (الان یعنی خودمو کشتم یه خط گیلکی بنویسم).
اره بابا لاهیجونو رشتو تا یه حدی میشناسم، لیلاکوه هم رفتیم با همدیگه،( تا حالا اونجا رفتی؟:D) یادش بخیر چه قلیونی میکشیدیم با همدیگه:heart: چمخاله و کیاشهرو کلاچای هم رفتم، یه جا تو کلاچای بود فک کنم اسمش سفید آب باشه جایه قشنگی بود (واسه عاشقا جایه خوبیه:D) دیگه کجا رفتییییم، اهان، سیاهکلو دیلمانو زیباکنارو قلعه رودخانو ماسوله و فومنو ماکلوانو اشکوراتو جواهر ده رامسرو کپورچاله انزلیم بود، نه حال کردی خداییش، خودمون یه پا مارکوپولوییم ناسلامتیا از جیر محله تا جورمحله گیلانو گشتیم.
حالا جدی جدی برق میخونی؟ اااااااه پس از اون خر خونا هستیا (شوخی :D) ترازش بالا باید باشه نه؟
ایشالله همیشه مففخ باشین ، از طرفه من یه کوکیه داغم بخور با شیرکاکائو:D
یه تعارفم بزنی بد نیست.
نه من شیشه گران نمیشینم.من نگفتم که به من گفتی گفتم شما غیر گیلانیا همین تی بلا می سرو خوب بلدید بگید:D.تو که کل اینورارو فتح کردی:biggrin:دروغم چیه نه بابا اونقدم ترازش بالا نیست(حالا بگو حتما باید خودتو ضایع میکردی):D