شمارش شروع شد

شمارش شروع شد

• اعتقاد دارم

رای: 21 91.3%
  • اعتقاد ندارم

رای: 1 4.3%
  • هیچ کدام

رای: 1 4.3%

• مجموع رای دهندگان
    23
  • نظرسنجی بسته .

تسنیم_ط

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان تا حالا از این نامه ها داشتین !
لطفن نظر و اعتقادتون رو در این زمینه بیان کنید:D

شمارش شروع شد
#################################
این نامه به شما نشان می دهد که قدرت دعا به چه اندازه قوی است، به تصویر زیر نگاه کنید، دعای موجود در نامه را بخوانید آنگاه یک آرزو کرده و دعا را باری دیگر بخوانید..

11 نفر را که در زندگی ام تاثیر فراوان .داشته اند انتخاب میکنم، لطفاَ این نامه را دوباره برای من هم بفرستید، علت را بعد خواهید فهمید.

اگر نمی دانید توضیح می دهم که saint in little Ways مادر ترزا معروف بوده است به این معنا که اودر زندگی مسائل کوچک را هم با بخوبی و عشق فراوان انجام می داد، او نمایندهَ رزها بود.

امیدوارم تمام کسانیکه که این نامه را دریافت می دارند، رستگار شوند.
نمی توانید دعای مادر ترزا را پاک کنید..

بیاد داشته باشید که پیش از آنکه این دعا را بخوانید یک آرزو کنید. چیز دیگری وجود ندارد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که این نامه را با دیگران سهیم شوید، و در روز چهارم انتظار چیزی را بکشید.

از انکه باید این نامه را به دیگران هم بفرستید متاسفم اما خواهش می کنم این توالی را نشکنید.دعا کردن یکی از بهترین هدایای رایگانی است که می توانیم دریافت کنیم.دعای زیر را بخوانید.

دعای مادر ترزا
ای کاش امروزمان پر از صلح و آرامش باشد.

ای کاش به خدا آنچنان باور داشته باشید که چرایی برای آنچه هستید به میان نیاورید.

ای کاش پیامدهای بیکرانی را که زاییدهَ دعا کردن است را از خاطر نمی بردید.

ای کاش از نعماتی که دریافت می دارید استفاده کنید و عشقی که نصیب تان می شود را به دیگران منتقل کنید.

ای کاش گنجایش دانستن این مطلب که فرزند خدا هستید را داشته باشید.

بگذارید این حضور در مغز استخوان تان جاری شود، به روح تان اجازه دهید آواز بخواند، پایکوبی کند ستایش کند و عشق بورزد.

حالا، در عرض 5 دقیقه این نامه را به 11 نفر بفرستید. فراموش نکنید که آنرا به من نیز برگردانید.

شمارش را شروع می کنم، 1...... علت را خواهید فهمید.

آخرین ویرایش:

milkariz

عضو جدید
من به دعا اعتقاد دارم چون ندايي قلبم هست با خدا...

ولي به دعا با زبون خودم اعتقاد دارم......:w18::w18::w18::w18:

• Like
واکنش ها: m-s

matin_bc

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان تا حالا از این نامه ها داشتین !
لطفن نظر و اعتقادتون رو در این زمینه بیان کنید:D

شمارش شروع شد
#################################
این نامه به شما نشان می دهد که قدرت دعا به چه اندازه قوی است، به تصویر زیر نگاه کنید، دعای موجود در نامه را بخوانید آنگاه یک آرزو کرده و دعا را باری دیگر بخوانید..

11 نفر را که در زندگی ام تاثیر فراوان .داشته اند انتخاب میکنم، لطفاَ این نامه را دوباره برای من هم بفرستید، علت را بعد خواهید فهمید.

اگر نمی دانید توضیح می دهم که saint in little Ways مادر ترزا معروف بوده است به این معنا که اودر زندگی مسائل کوچک را هم با بخوبی و عشق فراوان انجام می داد، او نمایندهَ رزها بود.

امیدوارم تمام کسانیکه که این نامه را دریافت می دارند، رستگار شوند.
نمی توانید دعای مادر ترزا را پاک کنید..

بیاد داشته باشید که پیش از آنکه این دعا را بخوانید یک آرزو کنید. چیز دیگری وجود ندارد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که این نامه را با دیگران سهیم شوید، و در روز چهارم انتظار چیزی را بکشید.

از انکه باید این نامه را به دیگران هم بفرستید متاسفم اما خواهش می کنم این توالی را نشکنید.دعا کردن یکی از بهترین هدایای رایگانی است که می توانیم دریافت کنیم.دعای زیر را بخوانید.

دعای مادر ترزا
ای کاش امروزمان پر از صلح و آرامش باشد.

ای کاش به خدا آنچنان باور داشته باشید که چرایی برای آنچه هستید به میان نیاورید.

ای کاش پیامدهای بیکرانی را که زاییدهَ دعا کردن است را از خاطر نمی بردید.

ای کاش از نعماتی که دریافت می دارید استفاده کنید و عشقی که نصیب تان می شود را به دیگران منتقل کنید.

ای کاش گنجایش دانستن این مطلب که فرزند خدا هستید را داشته باشید.

بگذارید این حضور در مغز استخوان تان جاری شود، به روح تان اجازه دهید آواز بخواند، پایکوبی کند ستایش کند و عشق بورزد.

حالا، در عرض 5 دقیقه این نامه را به 11 نفر بفرستید. فراموش نکنید که آنرا به من نیز برگردانید.

شمارش را شروع می کنم، 1...... علت را خواهید فهمید.
اگه یه خواستن عمیق باشه اعتقاد دارم...:w16:

• Like
واکنش ها: m-s

*مهدي*

عضو جدید
دعا اثراتش رو به همه نشون داده

حتي بي دين ها هم گاهي دست به دامن خدا و ائمه و ... ميشن

جالبه