شروع پروژه های تالار مهندسی کامپیوتر

sharif_r

عضو جدید
:)یعنی اینکه برای درس دانشگاهی خودمان پروژه داریم پس کی اونو بنویسیم؟

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
:)یعنی اینکه برای درس دانشگاهی خودمان پروژه داریم پس کی اونو بنویسیم؟
اين ها فعاليت های اضافی برای افزايش معلومات هست و هرکس بسته به زمانی که دارد می تواند در آن شرکت کند. وگرنه هیچ کس به اندازه من پروژه نداره ;)

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام بر مهندسان گل ایران زمین
آقا من هم ترم بعد باید روی پروژم کار کنم خوشحال میشم در بین شما باشم
درضمن من هم مثل خیلی از بچه ها تا کنکور ارشد نمیتونم فعالیت خوبی رو داشته باشم

من که میخوام این پروژه پایان نامه ام رو حسابی گل بکارمممممممممم

آخرین ویرایش:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
تا 15 بهمن که امتحان دارم . البته به علت کمک کردن به دوستان دانشگاه وقتم پر هست .
بعد از اون سعی می کنم از برنامه های آموزشی دوستان باشگاه استفاده کنم .
و همچنین یک سری مطالب درباره رفع عیب های سخت افزاری بنویسم .
با تشکر - سیستم 32

MARYAM6889

عضو جدید
سلام
منم خیلی دلم میخواد تو این پروژه ها شرکت کنم
اما مشکل من اینه که حتی پروژه های خودمم میدم بیرون:(اخه اصلا نمیتونم خودم بنویسم:cry:
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟!!!!!!:(:(
ممنون:gol:

dzzv_13

مدیر تالار
سلام
منم خیلی دلم میخواد تو این پروژه ها شرکت کنم
اما مشکل من اینه که حتی پروژه های خودمم میدم بیرون:(اخه اصلا نمیتونم خودم بنویسم:cry:
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟!!!!!!:(:(
ممنون:gol:

به نظرم شما مشکلت پروژه نویسی نیست مشکل شما این هست که پروژه رو برنامه نویسی یا تحقیق میدونید که فکر میکنید باید بدین بیرون
آخه خیلی از دوستای من هم پروژه رو با تحقیق یکی میدونن
در صورتی که در پروژه باید علاوه بر تحقیق بتونی توی اون زمینه یه نظریه بدی و راهکارهای سازنده داشته باشی

پس پیشنهاد میکنم اول تعریف واژگان رو خوب یادبگیر و بعد فقط و فقط کار کن و تجربه کسب کن و در این خلا از هیچگونه یادگیری قافل نباش
(البته ببخشید ها که بی ادبی میکنم در حضور مهندسان)
موفق و پیروز باشید

MARYAM6889

عضو جدید
به نظرم شما مشکلت پروژه نویسی نیست مشکل شما این هست که پروژه رو برنامه نویسی یا تحقیق میدونید که فکر میکنید باید بدین بیرون
آخه خیلی از دوستای من هم پروژه رو با تحقیق یکی میدونن
در صورتی که در پروژه باید علاوه بر تحقیق بتونی توی اون زمینه یه نظریه بدی و راهکارهای سازنده داشته باشی

پس پیشنهاد میکنم اول تعریف واژگان رو خوب یادبگیر و بعد فقط و فقط کار کن و تجربه کسب کن و در این خلا از هیچگونه یادگیری قافل نباش
(البته ببخشید ها که بی ادبی میکنم در حضور مهندسان)
موفق و پیروز باشید

سلام
بله حق با شماست.به اینها باید تنبلی رو هم اضافه کرد که باعث میشه دنبالش نرم:redface:
امیدوارم اینجا انگیزه لازمو به من بده:)ممنون

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام علی جون:gol:
من به انگیزه احتیاج دارم واسه زندگی ... فعلا چند گرمی دارم هیچ جاهم کیلویی نمی فروختند. دمت جیز اگه داری بده بیاد دارم کم کم خمار میشم.:razz::razz:خماااااااااارم :razz: خماااااارم :razz:خماااااارم من
سلام تاپ کدینگ جان
دانشجویی انگیزت گرفتن مدرک باشه و یادگیری -- اگه به رشته ای که میخونی واقعا" علاقمندی انگیزه هم داری حتما"
انگیزه برای چی میخای؟؟؟برای چه کاری؟؟؟؟
دوست داری بهم پیام خصوصی بده چون این تاپیک یه تاپیک علمیه و نباید داخلش اسپم و بحث غیر مربوط به تاپیک بزنیم

dzzv_13

مدیر تالار
اگر امتحانات همه عزیزان تموم شده بعضی از پروژه ها رو راه بندازیم
من سعی میکنم مقدمات کار رو تا یک شنبه اماده کنم

چندتا سوال؟!!
1- روی چه مباحثی کار میکنیم؟
2- چقدر تخصصی میشه کارمون ؟!!
3- گروه ها چجوری و کی تشکیل میشه ؟!!
و بقیه سوالاتم یادم نیست اگر یادم اومد میپرسم

Sarp

مدیر بازنشسته
پروژه چهارم - فرهنگ لغت پسوند فایل های کامپیوتری

الان ملت میبینن آبرومون میره
میگن مدیر تالار کامپیوتر بلد نیست تا 10 هم بشماره

Adamak

عضو جدید
کار وافعا باحالیه و منم هستم :) فقط این وسط یه چیزی بگم البته اگه دمپایی چیزی طرفم پرتاب نمیکنین :)

من میگم هر کسی رو یه مقاله همینطوری که بالا گذاشتین بدین دستش .. ترجمه کنه بزاره . اینطوری که شما گذاشتی یکم قاطی کنندس .. ممکنه دو نفر همزمان تصادفی یه خط رو ترجمه کنن !

(دمپایی چیزی نیومد ؟؟ نبود.؟؟؟ ) :)

Sharif_

مدیر بازنشسته
پس یعنی از چهار بالاتر نخواهد رفت این پروژه ها ؟
چطور؟
پارسال این پروژه شماره چهار بود
امسال پروژه ششم هست
شمارس فقط
چیز خاصی نداره
کار وافعا باحالیه و منم هستم :) فقط این وسط یه چیزی بگم البته اگه دمپایی چیزی طرفم پرتاب نمیکنین :)

من میگم هر کسی رو یه مقاله همینطوری که بالا گذاشتین بدین دستش .. ترجمه کنه بزاره . اینطوری که شما گذاشتی یکم قاطی کنندس .. ممکنه دو نفر همزمان تصادفی یه خط رو ترجمه کنن !

(دمپایی چیزی نیومد ؟؟ نبود.؟؟؟ ) :)
اتفاقا چند تا ترجمه باشه خوبه
می تونی ترجمه خودت رو با بقیه مقایسه کنی

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اقای مدیر ببخشید اگه بد ترجمه شد می تونید پستو حذف کنید.

Sharif_

مدیر بازنشسته
چیزی پاک نمیشه
مگر خودتون بخواین
من هم نمیدونم مال من درست هست یا نه
منتظر پست بقیه هستم

RIG

متخصص C#.net
اقای مدیر افرادی که اینجا هستن همه یه جورایی اشنا هستن با هم ،بخبخشید و لی فکر کنم با اسمهم متونین صدا بزنین بچه ها رو و لازم نباشه انقدر کلمات تاپیکو مدرن نشون بدین! ایجوری نمیشه راه بهتری رو پیش بگیرین و امیدوارم که به نتیجه برسین!! تشکر!!

Sharif_

مدیر بازنشسته
اقای مدیر افرادی که اینجا هستن همه یه جورایی اشنا هستن با هم ،بخبخشید و لی فکر کنم با اسمهم متونین صدا بزنین بچه ها رو و لازم نباشه انقدر کلمات تاپیکو مدرن نشون بدین! ایجوری نمیشه راه بهتری رو پیش بگیرین و امیدوارم که به نتیجه برسین!! تشکر!!
یعنی چی صدا برنم؟ اول تاپیک اسم همه رو بیارم بگم شرکت کنید؟ درمورد اسم تاپیک هم منظورتون رو متوجه نشدم
اگر منظور هم شماره های تاپیک هست نمیدونم کجاش مدرن هست

بالا