شده تا حالا سر جلسه امتحان تقلب کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mortozpasha

عضو جدید
واقعا که بچه درسخون.....

یادش بخیر سوم دبیرستان به کل کلاس یه برگه 20 نمره ای ریاضی تقلب دادم

انسانیا میدونن خیلیا تو ریاضی می افتن به خاطر تدریس خصوصی و تقلب های من کسی اون سال تو ریاضی نیفتاد که مدیرمون بهم لوح تقدیر داد

جالبش اینجا بود یکی از بچه ها عین 20 نمره کپی کرد 18 گرفت یعنی تو کپیم مشکل داشتن دی: :surprised::biggrin:

fatemeeh

عضو جدید
پس مخالف تقلب نیست!!! فقط با بعضی از روشها مخالفی و گردن درازیو دوست داری:D

mortozpasha

عضو جدید
پس مخالف تقلب نیست!!! فقط با بعضی از روشها مخالفی و گردن درازیو دوست داری:D

نه مخالف تقلبم اون چند بارم به خاطر این کردم که بهم انگ سوسولی و ترسویی نزنن

من از اول تا آخر امتحان به ورقه خودم نگاه میکنم حتی با بچه ها حرف میزنم کسی شک نمیکنه که دارم تقلب میکنم و حرف های معمولی رو راحت میزنم

fatemeeh

عضو جدید
دبیرستان یکی از بچه ها خیلی تقلب میکرد.حتی یه بار اسم فامیل کناری رو برگش نوشته بود:D

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن خیلی قشنگی بود .. مخصوصا این قسمتش ;)

بچه تقلب کار که بتونه توجیح خوب بیاره رو قبول دارم .. ولی اینایی که ازشون تقلب میگیری مثل ماست میمونن والتماس میکنن رو قبول ندارم .. تقلب درسته کار غیر اخلاقی هست .. ولی تمرین خوبی برای شجاعت هست (توی مدرسه که واحدی بنام شجاعت نداریم .. معلم باید خلاق باشه و از این راه ها بچه ها رو آموزش بده) .. به شرطی که حق کسی رو نخوری .. و این وظیفه معلم هست ;)

بعضی ادما علاوه بر کودک درون یه وروجک درون هم دارن که باعث و بانی این شیطنت ها میشه . خودم یکی از اونام.

درسا رو می خوندم ولی نمی دونم چرا عاشق تقلب بردن سر جلسه بودم . بارها اتفاق افتاد که اصلا از تقلب استفاد ه نمی کرد م ولی همین بردن تقلب سر جلسه خودش کلی هیجان داشت

منظورمون از اون دوست خودمون بودیم ...:sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop::w46::w46::w46::w15::w15::w15:

می دونستم کار خودتونه

اسم تاپیک تون رو باید می ذاشتین اعترافات متقلبین

آخرین ویرایش:

sherly

عضو جدید
تا قبل از اینکه دانشجو بشم تقلب نمیکردم اما حالا دیگه حرفه ای شدیم.:)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
امتحان رو اگه بی تقلب به با 20 قبول بشی ارزشش از 9/75 هم کمتره :biggrin:
تا جا داشته تقلب کردم ، چند وقت پیشم می خواستم به بچه ها آموزش بدم که نشد دیگه
ولی بیشتر تقلب رسوندم چون درسم خوبه
اما چندتا از تقلبهای دوران کاردانی رو میگم
موقع امتحان جلوی استاد بدم ( 3 متری) زیردستمم پروژه ام بود ، وقتی پروژه رو تحویل گرفت من به هوای اینکه زیردستی بگیرم فقط 5 تا سوال با 1 دونه شکل رو تقلب کردم اونم جلوی چشمش وقتی هم که رفت عقب فقط 3 تا سوال دیگه رو از بچه ها پرسیدم. کلا امتحام 13 تا سوال داشت. خو تقصیر استادم بود چون نگفته امتحان گرفت
یک سری دیگه هم یه مراقبی که خیلی تیز بود کنار من وایستاده بود ، همه اینو می شناختن و از تیز بودن منم خبر داشتن ، یه دوئل شده بود بین من و اون ، من رسیدم به یه سوالی که جوابشو بلد نبود . برحسب اتفاق تمام فرمولها هم توی جیبم بود ، طی یک حرکت انفجاری فرمولها رو در آوردم و گذاشتم بین برگه ها اونوقت با کمال آرامش به سوال پاسخ دادم
و....
این داستان ادامه دارد

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دونه از رشادتهامم بگم
درس فیزیک امتحاه میان ترم داشتیم و یکی از دوستان هم که نخونده بود می خواست حذف کنه
بنا به اسرار من سر جلسه امتحان 6 نمره ای اومد و با کمک کردن در 4 سوال ( از 5 سوال کل) تونست 4 بگیره و آخرش هم قبول شد . البته این دوستا پررو در امتحان فیزیک حرارت هم همین ماجرا رو درپیش گرفت و منم گفتم پررو میشه 3 تا بیشتر بهش نرسوندم. اما باز قبول شد
و.......
این داستان هم ادامه داره

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از تقلب بهتر نامه هایه که ته برگه برای استادا می نوشتیم
ما تو درسهای عمومی اخلاق داشتیم من کتاب و باز نکرده بودم رفتم تا سوالارو دیدم خواستم بلند شم نزاشتن تقریبا هیچی ننوشتم
نامه نوشتم زیر برگه که من هیچی نخونده بودم اما چون اگه 15 کمتر بیارم مشروط میشم
همه نمره ها اومده بود بجز همین استادشم رفته بود کربلا ، اگه زیر 8 می داد مشروطم میشدم
وقتی نمره ها رو زدن بهم 15 داده بود

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دونه از رشادتهامم بگم
درس فیزیک امتحاه میان ترم داشتیم و یکی از دوستان هم که نخونده بود می خواست حذف کنه
بنا به اسرار من سر جلسه امتحان 6 نمره ای اومد و با کمک کردن در 4 سوال ( از 5 سوال کل) تونست 4 بگیره و آخرش هم قبول شد . البته این دوستا پررو در امتحان فیزیک حرارت هم همین ماجرا رو درپیش گرفت و منم گفتم پررو میشه 3 تا بیشتر بهش نرسوندم. اما باز قبول شد
و.......
این داستان هم ادامه داره

جونه دشمن دیگه ادامه نده
دوستات دارن شرمنده میشنا

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سر امتحان میان ترم فیزیک 2 یکی از دوستامو فرستادم جام امتحان بده
امتحانم از هشت نمره بود هنوز 5 دقیقه نگذشته بود که دیدم اومد بیرون
گفت مراقبا گفتن هرکی کارت شناسایی نداره بلند شه منم مثل یه مرد سینمو دادم جلو اومدم بیرون
میگفت بچه های دیگه میخندیدن منم کاردم میزدن خونم بیرون نمیاومد

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب دانشجوهای متقلب وجدان راحتی بودیم ما

اگه یه استاد بیاد این تاپیکو بخونه دیگه به هیچ دانشجویی رحم نمی کنه

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب دانشجوهای متقلب وجدان راحتی بودیم ما

اگه یه استاد بیاد این تاپیکو بخونه دیگه به هیچ دانشجویی رحم نمی کنه

جدا همینطوره هر کی این تاپیکو بخونه دیگه به ما نمیگه مهندس
من یه بار دست راستمو کلا گچ گرفتم امتحان ندم
استاد با همون وضعیت گفت باید امتحان بدی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جمع کنین بریم

صاحب تاپیک اومد :crying:

الان به همه کارت زرد میده :yellowcard:

به من یکی قرمز :redcard:

controlqueen

عضو جدید
آقا امتحان یعنی تقلب. سر امتحان الکترومغناطیس بس که سخت بوذبا2تادوستم همش برگه ردوبدل میکردیم عین موشک میفرستادیم آخرش نمره ی یکی ازدوستام که خودم همش بهش تقلب دادم ازمن بیشترشد..نمره من13.5 اون که هیچی نمیدونست شد16 دهنم سرویس شد

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی انتظار دارین کسی پیدا بشه بگه نه تو عمرا تقلب نکردم؟ :)

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دانشگاه یسری امتحان امار همه از ته تقلب کرده بودن
همه اومدن بیرون از امتحان
یکی میگفت 20 میشم :cool:یکی میگفت 10 میشم:( یکی میگفت 18 میشم :)
بعد اینکه نمره هارو دادن همه از دم 9 شده بودن :razz:
لااقل من کسیو ندیدم بگه پاس کردم اون درسو

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه نگو نگو که یاد سوتی خفن میفتم.... یک بار رفتیم یک غلطی کنیم از روی کتاب تقلب کنیم....

دیگه حتی ازخوشحالی نگاه نمیکردم تو کتاب چی نوشته.... همه رو نوشتم بعد نمره ها اومد برگه هارو دادن 9شده بودم شاخ دراوردم گفتم خدایا من که همه رو از روی کتاب نوشتم بعد دیدم.... اوه اوه یک سوال رو اینجوری نوشتم..... در این فصل از شبکه های کامیپوتری صحبت میکنیم درصفحه بعد آن را با تصویر توضیح خواهیم داد
:biggrin::biggrin:

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتحان بدونه تقلب واسم معنی نداره اگه امتحان رو کاملا هم بلد باشم به بقیه میرسوم فقط واسه هیجانش......................
البته تو دبیرستان به خاطره این هیجان یه0.25 دریافت نمودم!!!
اما ترک عادت موجب مرض است.......:D

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه نگو نگو که یاد سوتی خفن میفتم.... یک بار رفتیم یک غلطی کنیم از روی کتاب تقلب کنیم....

دیگه حتی ازخوشحالی نگاه نمیکردم تو کتاب چی نوشته.... همه رو نوشتم بعد نمره ها اومد برگه هارو دادن 9شده بودم شاخ دراوردم گفتم خدایا من که همه رو از روی کتاب نوشتم بعد دیدم.... اوه اوه یک سوال رو اینجوری نوشتم..... در این فصل از شبکه های کامیپوتری صحبت میکنیم درصفحه بعد آن را با تصویر توضیح خواهیم داد
:biggrin::biggrin:
:biggrin:

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دبیرستان به دوستم یه درسو کامل رسوندم فقط یه سوالو بلد نبودم ارش معلوم شددوستم اون سوالو درست جواب داده ونمره اش بیشتر از من شد.
تو دانشگاه هم یه بار به دختره تقلب رسوندم خودم از 13 شدم 9/90 نمره ازمایشگاهرو بهم ندادن افتادم اون دختره قبول شد.

واااااااای چه وحشتناک ...

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تاپیک به تالار زنگ تفریح منتقل شد