شده تا حالا سر جلسه امتحان تقلب کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asghar rahmati

عضو جدید
شده تا حالا سر جلسه امتحان تقلب بکنین ؟؟؟؟ یا کسی ازتون خواسته باشه براش بگین وشما این کار رو نکرده باشین ؟؟؟؟؟؟

یا مراقبا شما رو بگیرن بعد 0.25 براتون رد کنن یا با مرام باشن وباهاتون کاری نداشته باشن ؟؟؟؟؟

کلا با تقلب موافقین یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موافقم.این کارم زیاد انجام دادم.یه بار روز امتحان نهایی ترم ادبیات, برگه ی سوالم و با نفر جلویی عوض کردم.خودکارا رو هم عوض کردیم.از بدشانسی , دیدن و گرفتن.بعد زنگیدن به بابام و بعدشم...
نه فکر نکنین بابام دعوام کرد.نه.به مدیر گفت که بهش تذکر میدم.اما گفت:دانش آموزه.کارش همینه!!!!!!!!!!!!

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قبلا اصلا نه تقلب مبکردم و نه تقلب نشون میدادم.......
ولی وقتی رفتم دانشگاه دوستای ناباب گمراهم کردن........
البته فقط نشون میدادم چون احتیاجی به تقلب کردن نداشتم......

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مدرسه همیشه ازم تقلب می خواستن ... خیلی لذت بخشه که با التماس نگات میکنند و عاجزانه ازت کمک می خوان میدونن کارت درسته... تو دانشگاه تقلب کردم اونم به صورت دسته جمعی یکی داشت به یکی دیگه تقلب میرسوند من میشنیدم مینوشتم ... دستش درد نکنه بدردم خورد خیلی :) ولی در کل مخالفم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به

چشممان به یک تاپیک ارام و اجتماعی از استارتر افتاد ( منت خدای را عز و جل که از قیل و قال خبری نیست گویا مردوستان را حالی نیست
) شکلک گل ( این شکلکا رو بنویسی بهتره )

البته واضح و مبرهن است که تقلب توانگر کند مرد را

برهمگان اشکار است که رسالت دانشجو اشنایی کامل به جدیدترین و پیشرفته ترین مد تقلبازیسیون است

این رو هم بگم که در متدولوژی تیچینگ حتی تقلب کردن رو اخرین حلقه پروسه یادگیری می دونن و معتقدن دانش اموزی که تقلب می کنه ضریب هوشی بالایی داره

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر به‌خاطر تقلب فرزندتان به مدرسه احضار شده‌ايد نگران نباشيد. شايد شما گمان كنيد كه او يك كودك نابهنجار است اما محققان عقيده ديگري دارند

برترین ها: اگر به‌خاطر تقلب فرزندتان به مدرسه احضار شده‌ايد نگران نباشيد. شايد شما گمان كنيد كه او يك كودك نابهنجار است اما محققان عقيده ديگري دارند؛ روان‌شناسان دانشگاه هاروارد مي‌گويند، افراد متقلب خلاق‌تر از سربه‌زير‌ها هستند و به‌خاطر خلاقيت‌شان بعد از اين‌كه مچ‌شان گرفته‌شد، مي‌توانند توضيحات استادانه‌تري براي توجيه اين‌كارشان بياورند. به گزارش لايوساينس، درحالي‌كه محققان 97دانشجو را براي سنجش ميزان خلاقيت‌شان مورد بررسي قرار دادند، فهميدند كساني كه قدرت تخيل بالاتري دارند، براي دستيابي به جايزه مالي بزرگ‌تري كه در انتظارشان بود، به تقلب متوسل مي‌شدند و بعد از اين‌كار، از خلاقيت‌شان براي توجيه اشتباهات‌شان استفاده مي‌‌كردند.اين محققان معتقدند خلاقيت بالا يك موهبت است كه‌ در حل مشكلات در بسياري از حوزه‌ها به افراد كمك مي‌كند اما اين نعمت مي‌تواند دردسرساز هم باشد. زيرا زماني‌كه خلاق‌ها به دنبال راه حلي براي حل مسائل‌شان مي‌گردند، احتمال دارد كه بيشتر از ديگران به سمت برخي اقدامات غيراخلاقي بروند.البته مشكل اين‌جا نيست كه مغز خلاق‌ها بيشتر از ديگران به فكر‌هاي دردسرساز رو مي‌آورد بلكه دانشمندان مي‌گويند، افراد خلاق خود را مجاز به تقلب مي‌دانند و از نظرشان حق آن‌هاست كه با چنين كار‌هايي مشكلات‌شان را حل كنند و اين افراد فكر مي‌كنند اگر هم با مشكلي روبرو شدند مي‌توانند با يك توجيه آن‌را حل كنند و دليلي براي اين اشتباه‌شان جور كنند.

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استاد مقاومت مصالح 2 ما گفته بود به راه حل نمره نمیدم حتما باید جواب آخرو بدست بیارید دورشم ابر بسته بکشید.
منم تا تونستم تقلب نوشتم بردم ، کاغذهارو یکی یکی در میاوردم میخوندمشون میزاشتم زیر پام رو صندلی
یه دفعه یکی از کاغذها افتاد مراقب زود اومد برداشت اما چیزی نگفت .
منم به کارم ادامه دادم همینجوری از این ورو اونور کاغذ در میاوردم لای تقلبها حتی کاغذ A4 هم بود
یه دفعه مراقب اومد گفت بلند شو . زیرمو نگاه کردم دیدم از همه طرف کاغذها زده بیرون، بلند شدم مراقب یه دستشو گذاشت زیر کاغذها یه دستشو رو مثل یه دفتر 60 برگ شده بود

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
امتحان ترجمه متون ادبی معاصر داشتیم.

نمونه ادبی اون ترم کتاب پیرمرد و دریا همینگوی بود که در موردش کلی انالیز ادبی و نقد و بررسی کرده بودیم .

قرار بود امتحان open book ( به قول ما جزوه باز ) باشه .

همه بچه ها با کلی کتاب و جزوه و دیکشنری وتقلب و جزوه های بچه های ترم بالاتر و لبهای خندون و این تصور که کمتر از نمره A نمی گیرن اومدن سر جلسه نشستن .

وفتی برگه ها ی امتحان پخش شد قیافه ها دیدن داشت . دقیقا همه شبیه ادمای مسخ شده هنگ کرده بودن .

استادمون اقایی بود مسن با چشمان ابی که در تمام طول ترم با ارامش و ادب و مهربانی و علم فراوان سرکلاسا حاضر میشد ولی نمی دونم چرا وقتی سرجلسه امتحان نگاهش میکردم فکر میکردم شبیه همون کوسه های توی کتاب بنظر میرسه . به صورت بچه ها که نگاه کردم دیدم اونها هم با نگاه عصبانی دارن به استاد نگاه میکنن . بگذریم که در دل همه مون داشتیم بد و بیراه می گفتیم بهش.

خلاصه با اون همه جزوه و کتاب و رفرنس و تقلب هیچ کاری نتونستیم بکینم . همه مجبور شدیم دست به دامن اطلاعات عمومی مون در مورد ادبیات بشیم و سمبل کنیم بره .

از اون درس فقط 3 نفر نمره قبولی گرفتن و بقیه کلاس همه افتادن .

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتحان ترجمه متون ادبی معاصر داشتیم.

نمونه ادبی اون ترم کتاب پیرمرد و دریا همینگوی بود که در موردش کلی انالیز ادبی و نقد و بررسی کرده بودیم .

قرار بود امتحان open book ( به قول ما جزوه باز ) باشه .

همه بچه ها با کلی کتاب و جزوه و دیکشنری وتقلب و جزوه های بچه های ترم بالاتر و لبهای خندون و این تصور که کمتر از نمره A نمی گیرن اومدن سر جلسه نشستن .

وفتی برگه ها ی امتحان پخش شد قیافه ها دیدن داشت . دقیقا همه شبیه ادمای مسخ شده هنگ کرده بودن .

استادمون اقایی بود مسن با چشمان ابی که در تمام طول ترم با ارامش و ادب و مهربانی و علم فراوان سرکلاسا حاضر میشد ولی نمی دونم چرا وقتی سرجلسه امتحان نگاهش میکردم فکر میکردم شبیه همون کوسه های توی کتاب بنظر میرسه . به صورت بچه ها که نگاه کردم دیدم اونها هم با نگاه عصبانی دارن به استاد نگاه میکنن . بگذریم که در دل همه مون داشتیم بد و بیراه می گفتیم بهش.

خلاصه با اون همه جزوه و کتاب و رفرنس و تقلب هیچ کاری نتونستیم بکینم . همه مجبور شدیم دست به دامن اطلاعات عمومی مون در مورد ادبیات بشیم و سمبل کنیم بره .

از اون درس فقط 3 نفر نمره قبولی گرفتن و بقیه کلاس همه افتادن .

چرا ؟؟؟؟خیلی سخت بود؟؟؟؟؟؟
شما جزء اون سه نفر بودی یا نه؟؟؟
دیگه گول ظاهرو نخورید

asghar rahmati

عضو جدید
تقلب دوستان !!!!

تقلب دوستان !!!!

به به

چشممان به یک تاپیک ارام و اجتماعی(:eek::eek::eek::mad::mad::mad::wallbash::wallbash:) از استارتر افتاد ( منت خدای را عز و جل که از قیل و قال خبری نیست گویا مردوستان را حالی نیست
) شکلک گل ( این شکلکا رو بنویسی بهتره )

البته واضح و مبرهن است که تقلب توانگر کند مرد را

برهمگان اشکار است که رسالت دانشجو اشنایی کامل به جدیدترین و پیشرفته ترین مد تقلبازیسیون است

این رو هم بگم که در متدولوژی تیچینگ حتی تقلب کردن رو اخرین حلقه پروسه یادگیری می دونن و معتقدن دانش اموزی که تقلب می کنه ضریب هوشی بالایی داره

این تقلب یکی از دوستامون بود که ما یادگاری برداشتیم ... حساب کنید پشت رو ... به نظرتون چند کلمه میشه ؟؟؟؟؟... اندازش هم خیلی خیلی کوچیکه اگه ببینید باور نمیکنید....

مشاهده پیوست 99555

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ؟؟؟؟خیلی سخت بود؟؟؟؟؟؟
شما جزء اون سه نفر بودی یا نه؟؟؟
دیگه گول ظاهرو نخورید

وحشتناک بود . کل تاریخ ادبیات معاصر رو باید بلد می بودی تا می تونستی به سوال ها جواب بدی . یکی از سوال هاش این بود که چرا پیرمرد معتقد بود شکار لاک پشت باعث شده چشماش کم نور بشه و این در ادبیات معاصر نماد چیست ؟

یعنی ادبیات معاصرو زیر و رو کنی تا بفهمی زمان شکار لاک پشت نماد چه چیزه

خوشبختانه منم بین اون سه نفر بودم :)

دیگه تا اخر دوران دانشجویی هیچ درسی رو با اون استاد برنداشتم

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحشتناک بود . کل تاریخ ادبیات معاصر رو باید بلد می بودی تا می تونستی به سوال ها جواب بدی . یکی از سوال هاش این بود که چرا پیرمرد معتقد بود شکار لاک پشت باعث شده چشماش کم نور بشه و این در ادبیات معاصر نماد چیست ؟

خوشبختانه منم بین اون سه نفر بودم :)

این دروغا که میگی راسن

asghar rahmati

عضو جدید

خوشبختانه منم بین اون سه نفر بودم :) (الله اعلم وانا لا یعلم) :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

...........

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم یه ترم به عنوان مهمان تو تهران درس سیالاتو گرفتم استادمون اگه اشتباه نکنم اسمشو بهرام پوستی بود که مترجم 50 عدد کتابهای تخصصی مکانیکه
بچه های مکانیک میدونن این درس چقدر محاسبات داره
اما سوالهای امتحان اینها بود
چرا تخم مرغ که توی یه ظرف آبه وقتی زیر شیر آب میگیریم بالا میپره ؟
ماهی های کف اقیانوسها چه جوری اون فشار وحشتناکو تحمل می کنند؟
هواپیما برای پریدن نیاز به موتورهایی به این قدرت نداره اما چرا این موتورها اینقدر قوی هستند

من جزو اکثریت بودم که افتادم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دروغا که میگی راسن

با اجازه بزرگترا بله راسه راسن
می تونید برین از شاهد عادل بالغ هم بپرسین :w26:

(الله اعلم وانا لا یعلم)

خب باید یه فرقی بین خدا و بنده خدا باشه دیگه. اوست که دانای کل است و واقف بر نهان و اشکار بندگان

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دبیرستان به دوستم یه درسو کامل رسوندم فقط یه سوالو بلد نبودم ارش معلوم شددوستم اون سوالو درست جواب داده ونمره اش بیشتر از من شد.
تو دانشگاه هم یه بار به دختره تقلب رسوندم خودم از 13 شدم 9/90 نمره ازمایشگاهرو بهم ندادن افتادم اون دختره قبول شد.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تقلب یکی از دوستامون بود که ما یادگاری برداشتیم ... حساب کنید پشت رو ... به نظرتون چند کلمه میشه ؟؟؟؟؟... اندازش هم خیلی خیلی کوچیکه اگه ببینید باور نمیکنید....

مشاهده پیوست 99555

مطمئن باشیم تقلب مال دوستتونه و فقط محض یادگاری پیش شماست ؟؟؟ :que::w20:

چند کلمه اشو نمی دونم ولی خودم تا دلتون بخواهد از این کارا کردم. برای امتحان درس ترجمه متون بازرگانی و اقتصادی یکبار کل ترجمه قراردادهای نفتی شرکت نفت ( جزوه اش نزدیک 50 ص بود ) رو ریز نوشتم تو دیکشنری و با خودم بردم سر جلسه امتحان . شعار بچه های ترجمه اینه که دیکشنری حکم چاقوی جراحی رو برای جراحان داره .

منم یه ترم به عنوان مهمان تو تهران درس سیالاتو گرفتم استادمون اگه اشتباه نکنم اسمشو بهرام پوستی بود که مترجم 50 عدد کتابهای تخصصی مکانیکه
بچه های مکانیک میدونن این درس چقدر محاسبات داره
اما سوالهای امتحان اینها بود
چرا تخم مرغ که توی یه ظرف آبه وقتی زیر شیر آب میگیریم بالا میپره ؟
ماهی های کف اقیانوسها چه جوری اون فشار وحشتناکو تحمل می کنند؟
هواپیما برای پریدن نیاز به موتورهایی به این قدرت نداره اما چرا این موتورها اینقدر قوی هستند

من جزو اکثریت بودم که افتادم

می دونی چی جالبه ؟ کل کتاب در مورد صید یک نیزه ماهی غول پیکره و فقط چند تا جمله در مورد شکار لاک پشت توش هس. اونوقت استاد گشته بود همون جمله های ریز رو کرده بود سوال امتحانی .:w29:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دبیرستان به دوستم یه درسو کامل رسوندم فقط یه سوالو بلد نبودم ارش معلوم شددوستم اون سوالو درست جواب داده ونمره اش بیشتر از من شد.
تو دانشگاه هم یه بار به دختره تقلب رسوندم خودم از 13 شدم 9/90 نمره ازمایشگاهرو بهم ندادن افتادم اون دختره قبول شد.

دوست منم همین بلا سرش اومد. قیافه اش وقتی نمره ها رو اعلام کردن این شکلی بود :mad::razz:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
روان‌شناسان دانشگاه هاروارد مي‌گويند، افراد متقلب خلاق‌تر از سربه‌زير‌ها هستند و به‌خاطر خلاقيت‌شان بعد از اين‌كه مچ‌شان گرفته‌شد، مي‌توانند توضيحات استادانه‌تري براي توجيه اين‌كارشان بياورند.

متن خیلی قشنگی بود .. مخصوصا این قسمتش ;)

نمیشه گفت همه تقلب کارا اینطوری هستند ..
من اگر استاد بشم و از کسی تقلب بگیرم و بتونه توجیح قشنگی بیاره .. من نمره شو میدم .. چون هدف فقط سیاه کردن برگه نیست .. هدف اینه حتی در بدترین شرایط ذهنت درست کار کنه:)

من تقلب نمیکردم .. یعنی وقت به تقلب نمیرسید ..هر چی بلد بودم مینوشتم هر چند غلط و تا قبل دانشگاه فقط یک سوال بود که نتونسته بودم بنویسم (امتحان نهایی یه سوال آزمایشی فیزیک بود .. هر چی فکر کردم نتوستم یه کلمه بنویسم:surprised:)

البته یبار همین امتحان نهایی یه سوال رو شک داشتم .. از بغلی پرسیدم و مال خودم رو پاک کردم و وقتی رفتم بیرون دیدم اونی که خودم نوشته بودم درست بوده .. کلا هروقت از مدرسه در رفتم با تقلب کردم زودی ضایع شدیم و حالم گرفته شد:D

بچه تقلب کار که بتونه توجیح خوب بیاره رو قبول دارم .. ولی اینایی که ازشون تقلب میگیری مثل ماست میمونن والتماس میکنن رو قبول ندارم .. تقلب درسته کار غیر اخلاقی هست .. ولی تمرین خوبی برای شجاعت هست (توی مدرسه که واحدی بنام شجاعت نداریم .. معلم باید خلاق باشه و از این راه ها بچه ها رو آموزش بده) .. به شرطی که حق کسی رو نخوری .. و این وظیفه معلم هست ;)

آخرین ویرایش:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
امتحان بدونه تقلب صفایی نداره
هم رسوندم هم گرفتم
تو دبیرستان برگه عوض کردیم با دوستم
تو یونی هم که یکی از پسرا پیشمون نشسته بود سرش رو برگه من بود منم گذاشتم همرو بنویسه بعد گفتم حالا جمله بندیارو بعوض
مراقبا دیدن جامونو عوضیدن اما به مراقبه گفتم واقعا تهمت زدن کاره زشتیه!
از این اتفاقا زیاده!

fatemeeh

عضو جدید
تقلب وقتی جالب میشه که به استاد میگی سوالا خیلی سخته.میگه با هم فکری میشه جواب داد:biggrin:
مثل دیروز

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتحان بدونه تقلب صفایی نداره
هم رسوندم هم گرفتم
تو دبیرستان برگه عوض کردیم با دوستم
تو یونی هم که یکی از پسرا پیشمون نشسته بود سرش رو برگه من بود منم گذاشتم همرو بنویسه بعد گفتم حالا جمله بندیارو بعوض
مراقبا دیدن جامونو عوضیدن اما به مراقبه گفتم واقعا تهمت زدن کاره زشتیه!
از این اتفاقا زیاده!
بابا مرامت رو عشقه دخترای دانشگاه ما که میافتن رو برگه