شخصیت شناسی مدیران باشگاه

شخصیت شناسی مدیران باشگاه

• مجموع رای دهندگان
    32

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و احترام به تمامی مدیران باشگاه و اعضا

بنده بعد از پاسخگو نبودن برخی مدیران ارشد در حذف تاپیکها در نظر دارم در یک نظرسنجی نوع تفکرات و گرایشهای مدیران باشگاه را از نظر اعضا و کاربران باشگاه در معرض دید دوستان و البته خود مدیران بگذارم تا بتونه کمکی کنه در جهت بهتر شدن فضای باشگاه.

البته احتمال داره هم نتیجه ای در بر نداشته باشه.اما خب میتونه جالب باشه.

در ضمن این تاپیک اصلا و اصلا بحث سیاسی نیست و یک نظرسنجی هست در برداشت دوستان از رفتار مدیران.

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به استارتر محترم.....:gol:
اگه شما به فکر بهتر شدن تالار هستی این راهش نیست.....

بعدشم این تاپیک جاش اینجا نیست.... بخش مدیریت، تاپیک انتقادات نظرتو مطرح کن.... جواب حتما میگیری.....مخصوصا الان چند وقته خود آقای پیرجو رسیدگی میکنن....
در ضمن اینجا تا موقعی که مدیر واسش تعیین بشه، با حساسیت بیشتری کنترل میشه.....

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به استارتر محترم.....:gol:
اگه شما به فکر بهتر شدن تالار هستی این راهش نیست.....

بعدشم این تاپیک جاش اینجا نیست.... بخش مدیریت، تاپیک انتقادات نظرتو مطرح کن.... جواب حتما میگیری.....مخصوصا الان چند وقته خود آقای پیرجو رسیدگی میکنن....
در ضمن اینجا تا موقعی که مدیر واسش تعیین بشه، با حساسیت بیشتری کنترل میشه.....

ممنونم از تذکرتون .اما گفتم چون مشکل مدیران با کاربرها و بالعکس عموما معطوف به همین تالار گفتگوی ازاد هست همینجا گذاشته بشه تا همه کسانی که تا حالا برخوردی داشتن تو این موارد بیان و نظر بدن.و بعد از مدتی خود مدیران ببرن و تو تالار مخصوص خودش قرار بدن.

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببینید دوستان باشگاه مهندسان به نظرم یکی از موفقترین سایت های ایرانه واین موفقیت بدست نمی آمد مگر با تلاش وتدبر مدیریت محترم باشگاه که از همین جا از ایشون وهمکارانشون تشکر می کنم
اما همونطور که در نظر سنجی هم اعلام کردم بعضی از مدیران طبق سلیقه های خودشون رفتار میکنن واصلا به قوانین باشگاه اهمیت نمی دن مثل یکی از مدیران که 2 روز پیش در تاپیکی بحث سیاسی راه انداخته بود
وعلنا مخالفت خود رو به حاکمیت موجود اعلام کرد که این اصلا درشان مدیر یه باشگاه با این همه علاقه مند نیست
من امید وارم مدیریت محترم سایت به این مسائل توجه کنند ضمنا ممنون که اجازه ایجاد این تاپیک رو دادین

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در کل مدیران خوبی داره، بلاخره موفقیتش یکی از دلایلش مدیریتشه

حالا قبلش رو خبر ندارم ولی اخیرا و طی این دو سالی که بودم اینجا، انتخاب برخی مدیران به شدت اشتباه بود و با اصرار مدیران کل بر روی اون گزینه باعث خراب تر شدن فضا شدند تا درست شدن!

مدیران ارشد سایت هم به نظر میرسه مذهبی باشند (با توجه به شناخت دواردوری که ازشون دارم) ولی در برخی از سیاست ها اشتباهاتی داشته اند، اما در کل مذهبی اند و برای بسته نشدن سایت مجبورند برخی محدودیت ها رو ایجاد کنند.

برخی انتقادات هم به مدیران ارشدش وارده که خوب جاش اینجا نیست...

در کل موفق باشند

Engshimi

عضو جدید
در کل نسل جوان ما اینطوریه ، مخصوصاً دانشجو ها ، حالا این باشگاه هم نمونه ای از اون خروار ه دیگه .

magnet

عضو جدید
اول اینکه امیدی به عمر این تایپیک ندارم !

بعدش اینکه ، به نظر من مدیران اینجا از هر طیف فکری و سیاسی بینشون هست . برخی از مدیران هم این نظرات خاص خودشونو بعضاً نشون میدن (مثل مورد مدیر یکی از تالارا که چندروز پیش بحث های سیاسی ! تندی می کرد).
درکل به نظرم اعمال سلایق شخصی در کار مدیرا طبیعی یه و نمیشه هم ازش انتقاد کرد . اینم به خود مدیرا بستگی داره که چقدر ظرفیت داشته باشند و تا چه حدی نظر شخصی شونو وارد مسایل کاری باشگاه کنند یا نه ، برخی ها خیلی خوبند و . . .

میمونه بحث روی کلمه ی "مدیران" ، من به نظرم حساسیت بیشتر روی مدیرای رده بالاتر باید باشه که واقعاً هم در مسایل سیاسی و .... رعایت می کنند ، در مورد اعمال نظر شخصی هم به مراتب بهترند. فقط نباید روی مباحث مطرح شده در تالارهای عمومی توسط مدیرای تالارای علمی حساسیت به خرج داد . دلیلشم واضحه (اینام خوب نظرات خاص خودشونو دارند و دستشون بازتر از مدیرای ارشد و ... برای اعلام نظر هست .)

ودر نهایت ، زیاد جدی نگیرید این مسایل باشگاه رو ، اینجا جایی برای فعالیت مجازی کوتاه مدت محسوب میشه ، همه (حتی مدیرا) سر کار و درس و زندگی خودشون هستند ، بهتره که دوستان به فعالیت اصلی سایت که پیشرفت علمی و درسی و ... هست ، اهمیت بدن تا سایر مسایل . به نظرم این حساسیت ها اشتباهه ، حالا یکی نظرشو اعمال میکنه ، یکی نه ، یکی اینوری یه ، یکی اونوری ، یکی اخراج میکنه ، یکی تذکر میده . . . . . مهم اون لحظاتی یه اینجاییم ، سعی کنیم مفید باشیم یرای خودمون و بقیه . همین

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا خوشحالم که میبینم این تاپیک هنوز هست
انتقاد پذیری مدیران تحسین برانگیزه

afn741

عضو جدید
لطفا" یک طرفه قضاوت نکنید اگر این سایت به عنوان یکی از پر طرفدارترین سایتها انتخاب شده یک از دلایل ان نحوه اداره سایت و طرز فکر مدیران است . به هر حال در هر کاری که فعالیت زیادی در اون انجام بشه خطا نیز وجود داره . دوستان این مطلب رو به خاطر تجربه ای که دارم میگم . تا زمانی که در جایگاه کسی قرار نگرفتی و اون کار رو تجربه نکردی در موردش قضاوت کردن سخته . البته انتقاد کردن حق ماست ولی محدودیتهایی که مدیران در اداره این سایت دارند رو باید در نظر گرفت .

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من،به صورت کاملا طبیعی،مدیران مجبور هستن که نظراتشون رو کنترل کنن تا سایت بسته نشه!! همونجوری که روزنامه ها مجبورن جلوی قلمشون رو بگیرن،تا بتونن فردا هم قلم بزنن! همونجوری که دانشجو ها جلوی دهنشون رو میگیرن تا فردا هم سر کلاس بتونن بیان و مثل بقیه ی مردم که دهنشون رو می بندن تا مشکلی براشون پیش نیاد!! ولی همه ی این گروه ها چه کنن که کار دله و حرف دل رو نمیشه عوض کرد!! وقتی نیاز باشه،به هر صورتی حرفشون رو میزنن!! با اذیت کردن گرفته تا .....!!!!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیرا سعی میکنن بی طرف باشن ولی سلیقه های شخصی مدیران در مدیریت تاپیکها به وفور دیده میشود

aradoleh

اخراجی موقت
زیاد اخطار میدن -داوری که زیاد اخطار بده کارش ضعف داره.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم به من امروز 2 تا اخطار دادن!!! اون هم کاملا الکی!!
میخواهن اخراجم کنن نمیتونن میان گیر میدهن!!

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من با اخطار الکی مخالفم اما خدایی اگه این اخطارا هم نباشه بعضیا اینجارو با جای دیگه اشتبا میگیرن

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاحالا حدود هشتاد درصد از اعضا اعتقاد به عدم بی طرفی و همینطور اعمال سلیقه مدیران دارند.