شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

misamisa

عضو جدید
فارق التحصیلی یا سربازی؟

فارق التحصیلی یا سربازی؟

سلام. بنده دانشجو رشته مهندسی فناوری و اطلاعات هستم.
و الان 60 واحد از درسهام مونده. و مهلت اشتغال به تحصیلم تا مهر 95 است.

میخواستم سوال کنم که اگر تا سال 95 تموم کنم درسامو و بخوام برای ارشد شرکت کنم . مشکلی برای سربازی پیدا نمیکنم؟

لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، من معمولاً این سوال ها رو از چند تا پلیس +10 می پرسم. گاهی اوقات هم که شکم به خاطر اهمیت موضوع بر طرف نمیشه میرم نظام وظیفه می پرسم. البته از دوستانی هم که خدمت رفتن سوالاتی می کنم. فکر کنم شما هم علاوه بر نت از این منابع استفاده کنید به نتیجه خوبی برسید.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه غیبت نداشته باشین و دوره کارشناسی رو در زمان خودش (حداکثر تا 6 سال ) تموم کنید مشکلی نداره ، تا 1 سال بعد فارق التحصیلی زمان دارین

misamisa

عضو جدید
سلام، من معمولاً این سوال ها رو از چند تا پلیس +10 می پرسم. گاهی اوقات هم که شکم به خاطر اهمیت موضوع بر طرف نمیشه میرم نظام وظیفه می پرسم. البته از دوستانی هم که خدمت رفتن سوالاتی می کنم. فکر کنم شما هم علاوه بر نت از این منابع استفاده کنید به نتیجه خوبی برسید.

ممنون. آره باید برم سوال کنم

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
من حدود 13 ماه خدمت رفتم،
اون بنده خدا هایی که میخوان سال دیگه 24ماه برن چه زجری میکشن، خدا بهشون صبر بده.
خدمت رفتن هیچ خیری برام نداشت ، جز اینکه جورابامو خودم میشورم،
واقعا برام فقط یه اتلاف وقت بود...

پ.ن:یه چیز دیگه ای که خیلی منو اذیت میکرد ، طرز نگاه های مردم و ترحمی که تو نگاهشون داشتن بود،
بخدا سربازا هم آدمن ، یه آدم معمولی که فقط موهاشو تراشیدن، لطفا به چشم حقارت و ترحم بهشون نگاه نکنید. :gol:

آخرین ویرایش:

sfk123

اخراجی موقت
اون بنده خدا هایی که میخوان سال دیگه 24ماه برن چه زجری میکشن، خدا بهشون صبر بده.

پ.ن:یه چیز دیگه ای که خیلی منو اذیت میکرد ، طرز نگاه های مردم و ترحمی که تو نگاهشون داشتن بود،
بخدا سربازا هم آدمن ، یه آدم معمولی که فقط موهاشو تراشیدن، لطفا به چشم حقارت و ترحم بهشون نگاه نکنید. :gol:

منکه ستوان بودم با موهای بلند، ولی هر جا میرفتم بهم میگفتن سربازی؟...! مثل اینه که رو روپیشونی آدم بنویسن سرباز ،

وجدانا ته حقارت هست، سربازی.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

بضیاااا اونایی که یکم فک میکنن خیلی ادمای مهمی هستن البته پیش خودشون باید خورد و خاک شیرشون کرد.

منکه ستوان بودم با موهای بلند، ولی هر جا میرفتم بهم میگفتن سربازی؟...! مثل اینه که رو روپیشونی آدم بنویسن سرباز ،

وجدانا ته حقارت هست، سربازی.

منم دوس داشتم افسر ارتش بودم.