شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکن این کارو...بازی بازی با قانونم بازی...مگه اومدن جزیره.برو دختر برو عروسک بازیتو کن.
تو اول هویتتو واسه من روشن کن بینم..دخدری یا پسری؟:surprised:
کله همه عروسکامو کندم همشون بدون کلن!
:D
دختر باید منتظر اسب باشه:D اونم اسب سفید بالدار:redface:
میشه منتظر زرافه باشم؟اونم زردش؟؟:D

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اول اون تست هوشی که چند دقیقه پیش برات پیش اومدو حل کن..یکی یکی.
دوتا باهم برات غیر ممکن میشه.
همون کندی که اسب نمیاد سمت در خونتون:D

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرباز تو بشمار 3 امضاتو برام توضیح بده...:king:
سلام قربان:w41: ببخشید دیشب سر پست بودم دیگه رفتم........پاس آفتابه داشتم :D
امضام هم خیلی عجیبه نه؟
امضام همش اسم اسلحه و جنگ افزار ........سلاح های کمری و خودکار و هواپیماهای جنگنده...........
امری نیست قربان ....با احترام خداحافظ:w41:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

aliale94

عضو جدید
هههههههه
سربازی
آقا ولی ۲ سال انصافا زیاده
مگه میخوان چیکار کنن
یه دوره فشرده سه ماهه باشه بهتره :neutral::cowboy:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سربازی بهترین دوران زندگی در دوره ی مجردی هستش
من دوران خدمت ناوسروان نیروی دریایی بودم
روی عرشه بودم
یادش بخیر ماهی گیری میکردیم

اخوی دلت خوش بود، جات خوب بوده، راضی نباشی که راضی باشه.

لعنت به سربازی

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون عزیزدرسته من دخترم ولی به عنوان یک خواهر به همه شما توصیه میکنم که تو دوران سربازی خیلی مواظب باشید چون در این دوران به خاطر سختیها و دوری از خانواده بیشتر افراد میرن سراغ مواد مخدر چون در این دوران اسیب پذیر هستن .پس مواظب باشید ..............

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون عزیزدرسته من دخترم ولی به عنوان یک خواهر به همه شما توصیه میکنم که تو دوران سربازی خیلی مواظب باشید چون در این دوران به خاطر سختیها و دوری از خانواده بیشتر افراد میرن سراغ مواد مخدر چون در این دوران اسیب پذیر هستن .پس مواظب باشید ..............

نه این طوری نیست، بچه های روستا گاهاً اینطورین علتش هم مشکلات روحی در سربازی نیست. البته این مساله در میان سربازهای نیروی انتظامی شدیدتره (عجیبه! ).

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه این طوری نیست، بچه های روستا گاهاً اینطورین علتش هم مشکلات روحی در سربازی نیست. البته این مساله در میان سربازهای نیروی انتظامی شدیدتره (عجیبه! ).

ولی من خیلی شنیدم به شهری وروستایی بودن نیست اکثر سرباز ها قرص میخورن بیچاره ها ....مواظب باشین تحمل کنین 2 سال هست تموم میشه میره بزارین براتون یه خاطره باشه نه دورانی که باعث بدبختی ابدی بشه..خدا خودش رحم کنه ....من میشنوم ناراحت میشم

عاشق پیشه

عضو جدید
هر کسی هر هنری داشته باشه دوران خدمت هنرش بیشتر شکوفا میشه
مثلا اگر سیگاری باشه دوران خدمت بیشتر سیگار میکشه

عاشق پیشه

عضو جدید
ولی من خیلی شنیدم به شهری وروستایی بودن نیست اکثر سرباز ها قرص میخورن بیچاره ها ....مواظب باشین تحمل کنین 2 سال هست تموم میشه میره بزارین براتون یه خاطره باشه نه دورانی که باعث بدبختی ابدی بشه..خدا خودش رحم کنه ....من میشنوم ناراحت میشم
موافقم
بعضی از سرباز ها ترامادول میخورن
ولی اکثرشون قبل از خدمت هم آلوده بودن
قبول دارم بعضی ها توی خدمت آلوده میشن

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که سربازی واستون سخته : خودتونو خلاص کنین
با همون تفنگی که بهتون میدن . ، بزارین زیر چونه تونو خیلی اروم ماشه رو بکشین ، اگه تیرشم مشقی باشه بازم می کشتتون:smile:

• Like
واکنش ها: Mute

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
با همون تفنگی که بهتون میدن . ، بزارین زیر چونه تونو خیلی اروم ماشه رو بکشین ، اگه تیرشم مشقی باشه بازم می کشتتون:smile:

نه عزیزم، سربازی برای ما سخت نیست، حتی گروهبان های ... . چیزی که سخت اتلاف دو سال عمر و ریست شدن مغزه که هیچ بک آپی هم لود نمی شه. وگر نه کدوم بچه ننه ایه که از بی غذایی، بد و بیراه و سینه خیز رفتن و ... مرده باشه.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر کسی هر هنری داشته باشه دوران خدمت هنرش بیشتر شکوفا میشه
مثلا اگر سیگاری باشه دوران خدمت بیشتر سیگار میکشه
البته این نظر شخصی شماس ! به خیلی چیزا بستگی داره که سرباز یکی از دوراهی بشه !
من خودم تو خدمت چیزی نشدم در عوض دانشجویی اکثرا با بچه ها سیگار و قلیون داشتیم ! در صورتی که قبلش تو خدمت با اینکه دنج ترین جای پادگان مال ما بود هر خلافی که فکرشو بکنی میتونستیم بکنیم ولی حرکتی نکردیم (کلی هم دلم سوخ چرا استفاده نکردم :دی) چون روحیمون روحیه خوبی بود !

نه اونجوری خوب نیس ! یکی اینجوری شد جنازشو به خانوادش نمیدادن و........

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه گفتین روی پوتین چی نوشته؟!

اگه گفتین روی پوتین چی نوشته؟!

5~6.jpg

آخرین ویرایش:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوکیلی یکی ج منو بده
چرا دخترا نباید برن سربازی؟