شبکه عصبی

gem

عضو جدید
ممنون می شم اگه هر نوع اطلاعاتی اعم از مقاله جزوه یا کتاب الکترونیکی سایت مفید در زمینه شبکه عصبی برای من ارسال یا معرفی کنید

Benix

عضو جدید
ممنون می شم اگه هر نوع اطلاعاتی اعم از مقاله جزوه یا کتاب الکترونیکی سایت مفید در زمینه شبکه عصبی برای من ارسال یا معرفی کنید
سايت "4shared.com" رو قسمت search bar تايپ كن "Simon Haykin" به نظرم كتاب خوبيه!

amgh_12

عضو جدید
دوستان اگر کسی مراحل تبدیل یک مسئله به برای حل بوسیله شبکه عصبی را می تونه بگه ممنون میشم

mahtab.m67

عضو جدید
سلام دوستان
دنبال داده ی واقعی برای پیاده سازی با شبکه عصبی هستم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟ ممنون

MMB5146

عضو جدید
شبکه عصبی

lشبکه عصبی مصنوعی روشی عملی برای یادگیری توابع گوناگون نظیر توابع با مقادیر حقیقی، توابع با مقادیر گسسته و توابع با مقادیر برداری میباشد.
lیادگیری شبکه عصبی در برابر خطاهای داده های آموزشی مصون بوده و اینگونه شبکه ها با موفقیت به مسائلی نظیر شناسائی گفتار، شناسائی و تعبیر تصاویر، و یادگیری روبات اعمال شده است.

MMB5146

عضو جدید
lمطالعه شبکه های عصبی مصنوعی تا حد زیادی ملهم از سیستم های یادگیر طبیعی است که در آنها یک مجموعه پیچیده از نرونهای به هم متصل در کار یادگیری دخیل هستند.
lگمان میرود که مغز انسان از تعداد 10 11 نرون تشکیل شده باشد که هر نرون با تقریبا 104 نرون دیگر در ارتباط است.
lسرعت سوئیچنگ نرونها در حدود 10-3 ثانیه است که در مقایسه با کامپیوترها 10 -10 ) ثانیه ( بسیار ناچیز مینماید. با این وجود آدمی قادر است در 0.1 ثانیه تصویر یک انسان را بازشناسائی نماید. این قدرت فوق العاده باید از پردازش موازی توزیع شده در تعدادی زیادی از نرونها حاصل شده باشد.مشاهده پیوست nn.zip