شبيه سازي با ارنا

e_s_14

عضو جدید
سلام
يه سوال تخصصي در مورد ارنا دارم.كسي هست بدونه يك فاصله اطمينان 95% براي يك محدوده جواب با چه دستوري نوشته ميشه. ممنونم

Pro

عضو جدید
سلام
يه سوال تخصصي در مورد ارنا دارم.كسي هست بدونه يك فاصله اطمينان 95% براي يك محدوده جواب با چه دستوري نوشته ميشه. ممنونم
سلام. فکر نمیکنم بشه. احتمالاً باید از نمونه‏گیری و آزمون مربع کای، برای تخمین تابع توزیع استفاده کنید. بعد از اون، با توجه به میانگین و واریانس، دامنه اطمینان رو تعیین کنید. البته شاید output analyzer هم بتونه کمکتون کنه (اگر باش کار کردید). موفق باشید.

e_s_14

عضو جدید
از راهنمايي تون ممنونم.امتحان ميكنم اميدوارم جواب بده

Pro

عضو جدید
سلام. در زمینه شبیه سازی، موضوعی که برای پایان نامه مناسب باشه سراغ دارید؟

soheilatahmineh

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوستان
می خواستم بدانم شما آشنایی با شبیه سازی با نرم افزار آرنا دارید؟
من پروژه ای دارم در این مورد که می خواستم اگر می توانید کمکم کنید.
«من می خواهم حرکت یک پرتاب را شبیه سازی کنم منظور از حرکت پرتاب منظور همان جسمی که با یک صورت اولیه و در یک زاویه مشخص پرتاب می شود و یک سهمی را می سازد>>
این را می خواهم به صورت انیمیشن شبیه سازی کنم

لطفا کمکم کنید من هیچ آشنایی با این نرم افزار ندارم لطفا تا جایی که امکان داره راهنماییم کنید یا اگه نمونه ای از آن را دارید برایم ارسال نمایید

srvn

عضو جدید
سلام كسي هست كه درمورد input analyzer و output analyzer در ارنا چيزي بدونه ؟
من كه چيزي پيدا نكردم هر چي گشتم
ارائه دارم خيلي لازمش دارم اگه مي دونين من رو راهنمايي كنين.

Pro

عضو جدید
سلام كسي هست كه درمورد input analyzer و output analyzer در ارنا چيزي بدونه ؟
من كه چيزي پيدا نكردم هر چي گشتم
ارائه دارم خيلي لازمش دارم اگه مي دونين من رو راهنمايي كنين.
سلام
یکی از کاربردهای input analyzer، تعیین تابع توزیع داده‏هاست.
فکر میکنم از output analyzer هم برای تحلیل خروجی مدل استفاده میشه. مثلاً اینکه به یک پارامتر (یکی از متغیرهای) مدل، مقادیر مختلفی رو بدین و با استفاده از output analyzer نتایج رو مشاهده و احیاناً مقایسه کنید.
موفق باشید

• Like
واکنش ها: srvn

مهندس 2010

عضو جدید
سلام در قسمت گزارش، در کنار میانگین یه ستون داره به نام Half Width ، این همون فاصله اطمینان هست .

بالا