سی دی های آموزشی PDMS

1356216

عضو جدید
من نرم افزارStress-C ندارم ايا اين نرم افزار در ايران موجوده؟

mnad

عضو جدید
در مورد خروجي مدل ساخته شده درPDMS و ورود ان مدل به نرم افزار Caesar مرا راهنمايي كنيد
pdms انواع نقشه هاي خروجي رو توليد ميكنه
همچنين ماكرو هايي وجود داره كه ميتونيد از pdms به ceasar خروجي بگيريد . البته بعدش ممكنه مجبور شيد nod ها رو دوباره تعريف كنيد و موارد ديگه . شايد مدل كردم مدل در ceasar راحت تر باشه

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سی دی های آموزشی نرم افزار PDMS :wallbash: :eek:

این سی دی ها به زبان فارسی هستش دانلود کنید ولذت ببرید ;):victory:
دوست عزیز من خیلی به این سی دی ها نیاز دارم.اما گویا پاک شده:cry::cry::cry:راه حلی رو بهم پیشنهاد بدید.متشکرم

element

عضو
سلام دوست عزیز، ممنون از لطف شما.
من برای دانلود سی دی ها مشکل دارم لینک خرابه یا من بلد نیستم ، میگه
The file link that you requested is not valid

mehdibande

عضو جدید
سلام دوست عزيز لطفا يه كاري بكن ما به اين سي دي نياز داريم
دمت گرم

ma12962k

عضو جدید
یک درخواست

یک درخواست

سلام به همه مخصوصا saib63
فیلم ها موجود نیست در صورت امکان دوباره قرار داده شود
با تشکر

mohsenmrds

عضو جدید
سلام قبلا تو سایت مینینوا بود خوب الان تو سایت آپلود تورنت زیر هستش.
اول utorrent 2 رو نصب کنید .
http://fs14.filehippo.com/5390/511b...cb2475/utorrent-2.2.1-beta-beta-23274.upx.exe

بعد روی لینک زیر کلیک کنین بعد روی دانلود تورنت کلیک کنید. نا گفته نماند که این مدل دانلود ممکنه خیلی طولانی باشه مثلا یک هفته به صورت متقاطع.
http://isohunt.com/download/106493597/pdms.torrent

آخرین ویرایش:

powermill

عضو جدید
آموزش PDMS

آموزش PDMS

سلام دوستان
من مجموعه آموزشی مالتی مدیا به زبان فارسی PDMS رو دانلود میکنم و تقدیم میکنم به دوستان بگذارند تو فروشگاه باشگاه یا در فروشگاه کدکم به نشانی: WWW.CADCAMSHOP.COM
اگر قیمت منصفانه ای بر روی این مجموعه آموزشی قرار داده شد آن را سفارش دهید در غیر این صورت از خرید آن خودداری نمایید تا فکری به حال پخش این مجموعه ارزشمند و کمیاب کنیم.
قیمت واقعی این سی دی آموزشی توسط شرکت سازنده آن 28000 تومان تعیین شده است. :eek:
اگر باور ندارید لیست قیمت مجموعه‌های آموزشی را دانلود کنید و خودتان قضاوت کنید. واقعاً خدا رو خوش نمیاد که تو این شرایط بحرانی اقتصادی و اعمال طرح هدفمند کردن یارانه‌ها کسی بخواد اینجوری از دانشجوها پول بگیره...
من سعی می‌کنم به فروشگاه سایت کدکم بسپارم که قیمت این مجموعه را به زیر 4000 تومان برساند که همه عزیزان توانایی خرید پستی یا نقدی آن را داشته باشند. :gol:

پیوست ها

• etook_prod_list.pdf
    837.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Saeid1212

عضو جدید
سی دی های آموزشی نرم افزار PDMS :wallbash: :eek:

این سی دی ها به زبان فارسی هستش دانلود کنید ولذت ببرید ;):victory:

مهندس واقعا ,عالی بود، نمیونم چرا از این تاپیک زیاد بازدید نمیشه...
من خیلی وقت بود دنبال یک همچین چیزی بودم، واقعا دمت گرم
باز هم ممنون

Saeid1212

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر.
یه جزوه با فرمت PDF (فارسی) دارم.خوشهال میشم بتونم کمکی کنم.

http://rapidshare.com/files/259967337/PDMS.rar.html

نرم افزارشم دارم ولی ADSL میخواد تا آپلودش کنم.اگر کسی میتونه راهنماییم کنه تا برای آپلود اون احتیاج به ADSL نباشه،بگه حتما براتون آپلود میکنم.
موفق و سربلند باشید.
محمد رضا :cool:

خیلی خوب بود. ممنون مهندس

alfredgohar

عضو جدید

chego

کاربر فعال
اقا قربونت ایشالا جشن صد سالگی مهندسیت روبگگیری

milad_boy21

عضو جدید
با سلام و تشکر از دوستی که این سی دی های آموزشی رو در اختیار بقیه دوستان قرار داد
می خواستم اگه ممکن این فایل هارو جایی مثل 4shared آپلود کنید تا سرعت دانلود کردن نسبت به تورنت بیشتر بشه . بنده نیاز فوری به این سی دی ها دارم ولی چون کامپیوتر ها میزبان تعدادشون کمه دانلود کردن طولانی میشه
اگه لطف کنید و جای دیگه آپلود کنید ممنون میشم

pars samin

عضو جدید
l
سلام متشکرم دوست عزیز خیلی اقایی من الان دیدم واقعا کارت درسته;)

rahshab

عضو جدید
تاپیک آموزش تصویری نرم افزار PDMS

تاپیک آموزش تصویری نرم افزار PDMS

تصمیم گرفتم یه تاپیکی ایجاد کنم و نرم افزار pdms رو به صورت تصویری تا اونجا که در توانم هست به دوستانی که تمایل دارند آموزش بدم
خوب در ابتدا ممکن یکسری مشکلاتی وجود داشته باشه از جمله حجم زیاد فایل ها که خوب اگه دوستان نرم افزار خوبی واسه کاهش حجم فیلم ها معرفی کنند ممنون میشم و تا حد امکان سعی میکنم مباحث رو کوتاه بیان کنم تا بچه هایی که از نظر اینترنت مشکل داشته باشندهم بتونند استفاده کنند
اولین فیلم رو با ماژول دیزاین شروع میکنم فیلم ها بصورت فلش هست حتما نیاز که فلش پلیر داشته باشید
پیشاپیش هم اگه مشکلی در نحوه بیان کردنم بود ببخشید

amin_eshgh

عضو جدید
سلام میتونید از hypercam استفاده کنید که نسخه 2 شو من دارم نسخه بالاترش نمیدونم هست یا نه حجم رو بسیار کم میکنه میتونید صدا هم بذارید میتونیدم نزایرید میتونید کیفیت فیلم گرفتن و کدک مورد نظز رو هم تغییر بدید تا باز حجم کم بشه cam recorder هم هست که اپن سورس حجم فایل هاش خیلی زیاد میشه اما بعد از کانور حجمشون واقعا کم میشه ولی کیفیتش خیلی خیلی کم ، کم میشه! اینم مثل اینکه لینک هایپرکم http://www.hyperionics.com/hc/